GKS Czarni Jaworze - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Sercem i duchem Wasi fani zawsze z Wami!!!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Orzeł Łękawica - GKS Czarni Jaworze 2:2
  • Cukrownik Chybie - Góral Żywiec 1:2
  • LKS Bestwina - Koszarawa Żywiec 0:0
  • WSS Wisła - BKS Stal Bielsko - Biała 1:2
  • Pasjonat Dankowice - Spójnia Zebrzydowice 3:0
  • LKS Kończyce Małe - KS Bestwinka 1:2
  • Tempo Puńców - Soła Rajcza 1:0
  • Błyskawica Drogomyśl - Beskid Skoczów 0:2
  • Rekord Bielsko - Biała II - LKS 99 Pruchna 6:0
  •        

Kalendarz

 

Zegar

Logowanie

Juniorzy

Ostatnie spotkanie:

7:1

 

Następny mecz:

:

Rotuz Bronów - Czarni Jaworze

19 września (środa), godz. 16:30

Obiekt sportowy w Bronowie

Trampkarze młodsi

Ostatnie spotkanie:

9:1

 

Następny mecz:

:

Czarni Jaworze - Iskra Pszczyna

22 września (sobota), godz. 10:00

Kompleks Sportowy w Jaworzu

Młodzicy młodsi

Ostatnie spotkanie:

3:0

 

Następny mecz:

:

Czarni Jaworze - Trójka Czechowice-Dz.

23 września (niedziela), godz. 9:00

Kompleks Sportowy w Jaworzu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 223, wczoraj: 644
ogółem: 3 224 587

statystyki szczegółowe

Top 5 strzelców

 

1. Marcin JAWORZYN

(Beskid) - 3 gole

________________________

2. Wojciech PADŁO

(Beskid) - 2 gole

________________________

2. Wojciech KOŁEK

(Tempo) - 2 gole

________________________

2. Krzysztof KOCZUR

(Błyskawica) - 2 gole

________________________

11 zawodników - 1 gol
 

Aktualności

Podsumowanie sezonu - Klasa B

  • autor: Admin-Mazi, 2018-06-27 23:00

W drugiej części podsumowań skupimy się na rozgrywkach Bielskiej Klasy B, w której występował zespół rezerw GKS Czarni Jaworze. Jeśli o nich mowa, to jaworzanie niemal do końca liczyli się w walce o awans do Klasy A, jednak ostatecznie musieli się zadowolić czwartą lokatą, za Rotuzem Bronów, Żarem Międzybrodzie Bialskie (obie drużyny uzyskały upragnioną promocję) i LKS Ligota. Przyjrzyjmy się więc dokonaniom w najniższej klasie rozgrywkowej w Podokręgu Bielsko-Biała.

Więcej w rozwinięciu...

 

Statystka ogólna - Bielska Klasa B

LP

Statystyka

Ilość (zespół)

1

Mecze:

132
(odbytych: 131)

2

Gole:

716
(2 mecze zostały zweryfikowane jako walkower *)

3

Średnia goli na mecz:

5,46

4

Zwycięstwa gospodarzy:

58

5

Remisy

14

6

Zwycięstwa gości

60

7

Najwięcej strzelonych goli:

108 (Żar Międzybrodzie B.)

8

Najwięcej straconych goli:

179 (Słowian Łodygowice) *

9

Najwięcej strzelonych goli u siebie:

64 (Żar Międzybrodzie B.)

10

Najwięcej strzelonych goli na wyjeździe:

45 (Rotuz Bronów) *

11

Najwięcej straconych goli u siebie:

81 (Słowian Łodygowice)

12

Najwięcej straconych goli na wyjeździe:

98 (Słowian Łodygowice) *

13

Najwięcej zwycięstw:

19 (Rotuz Bronów)

14

Najwięcej remisów:

7 (Wilamowiczanka Wilamowice)

15

Najwięcej porażek:

22 (Słowian Łodygowice)

16

Najwięcej zwycięstw u siebie

10 (Żar Międzybrodzie B.)

17

Najwięcej zwycięstw na wyjeździe:

10 (Rotuz Bronów)

18

Najwięcej remisów u siebie:

4 (Wilamowiczanka Wilamowice)

19

Najwięcej remisów na wyjeździe:

3 (Czarni Jaworze II, Żar Międzybrodzie B., Wilamowiczanka Wilamowice)

20

Najwięcej porażek u siebie:

11 (Słowian Łodygowice)

21

Najwięcej porażek na wyjeździe:

11 (Słowian Łodygowice)

22

Najskuteczniejszy zawodnik:

Jakub Waluś (Żar Międzybrodzie B. - 43)

 

*- Zweryfikowane spotkania:
Czarni Jaworze II – Rotuz Bronów 0:3 (wo) – w zespole gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy (na boisku 4:1)

LKS Ligota – Słowian Łodygowice 3:0 (wo) – goście nie stawili się na zawody

 

Tabela ligowa

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny   M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 22 59 19 2 1 99 - 25 +74
2.
herb
bz 22 54 17 3 2 108 - 32 +76
3.
herb
bz 22 49 15 4 3 85 - 25 +60
4.
herb
bz 22 39 12 3 7 63 - 45 +18
5.
herb
bz 22 35 11 2 9 56 - 43 +13
6.
herb
bz 22 32 10 2 10 65 - 39 +26
7.
herb
plus 22 31 8 7 7 50 - 42 +8
8.
herb
minus 22 29 9 2 11 43 - 66 -23
9.
herb
bz 22 20 6 2 14 50 - 59 -9
10.
herb
bz 22 18 6 0 16 51 - 94 -43
11.
herb
bz 22 16 5 1 16 32 - 67 -35
12.
herb
bz 22 0 0 0 22 17 - 182 -165

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny   M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
11 30 10 0 1 64 - 17 +47
2.
herb
11 29 9 2 0 52 - 12 +40
3.
herb
11 23 7 2 2 48 - 14 +34
4.
herb
11 21 7 0 4 31 - 23 +8
5.
herb
11 17 5 2 4 21 - 19 +2
6.
herb
11 17 5 2 4 29 - 15 +14
7.
herb
11 16 5 1 5 30 - 18 +12
8.
herb
11 13 3 4 4 25 - 26 -1
9.
herb
11 9 3 0 8 31 - 49 -18
10.
herb
11 7 2 1 8 26 - 25 +1
11.
herb
11 3 1 0 10 17 - 36 -19
12.
herb
11 0 0 0 11 10 - 81 -71

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny   M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
11 30 10 0 1 47 - 13 +34
2.
herb
11 26 8 2 1 37 - 11 +26
3.
herb
11 24 7 3 1 44 - 15 +29
4.
herb
11 18 5 3 3 32 - 22 +10
5.
herb
11 18 6 0 5 35 - 24 +11
6.
herb
11 18 5 3 3 25 - 16 +9
7.
herb
11 16 5 1 5 35 - 21 +14
8.
herb
11 13 4 1 6 24 - 34 -10
9.
herb
11 13 4 1 6 15 - 31 -16
10.
herb
11 12 4 0 7 14 - 51 -37
11.
herb
11 9 3 0 8 20 - 45 -25
12.
herb
11 0 0 0 11 7 - 101 -94

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Rotuz Bronów
11 30 10 0 1 59 - 12 +47
2.
Żar Międzybrodzie Bialskie
11 26 8 2 1 39 - 13 +26
3.
LKS Ligota
11 23 7 2 2 45 - 16 +29
4.
GKS Czarni Jaworze II
11 23 7 2 2 38 - 15 +23
5.
Wilamowiczanka Wilamowice
11 19 5 4 2 21 - 18 +3
6.
Orzeł Kozy
11 17 5 2 4 31 - 13 +18
7.
Zamek Grodziec
11 16 5 1 5 17 - 23 -6
8.
Iskra Rybarzowice
11 13 4 1 6 9 - 33 -24
9.
Sokół Zabrzeg
11 9 3 0 8 29 - 40 -11
10.
Groń Bujaków
11 7 2 1 8 16 - 27 -11
11.
Halny Kalna
11 7 2 1 8 10 - 39 -29
12.
Słowian Łodygowice
11 0 0 0 11 12 - 77 -65

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Rotuz Bronów
11 29 9 2 0 40 - 13 +27
2.
Żar Międzybrodzie Bialskie
11 28 9 1 1 69 - 19 +50
3.
LKS Ligota
11 26 8 2 1 40 - 9 +31
4.
Zamek Grodziec
11 19 6 1 4 39 - 20 +19
5.
GKS Czarni Jaworze II
11 16 5 1 5 25 - 30 -5
6.
Iskra Rybarzowice
11 16 5 1 5 34 - 33 +1
7.
Orzeł Kozy
11 15 5 0 6 34 - 26 +8
8.
Groń Bujaków
11 13 4 1 6 34 - 32 +2
9.
Wilamowiczanka Wilamowice
11 12 3 3 5 29 - 24 +5
10.
Sokół Zabrzeg
11 9 3 0 8 22 - 54 -32
11.
Halny Kalna
11 9 3 0 8 22 - 28 -6
12.
Słowian Łodygowice
11 0 0 0 11 5 - 105 -100

Tabela ligowa - zestawienie

  Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1. GKS Czarni Jaworze II XXX 2:1 1:4 1:9 0:3 1:2 4:1 2:1 9:1 5:0 3:1 3:0
2. Zamek Grodziec 0:6 XXX 0:0 0:4 0:3 4:1 2:1 1:0 7:1 6:1 1:2 0:0
3. LKS Ligota 3:3 4:1 XXX 2:2 2:3 5:0 15:0 4:0 3:0 4:1 4:1 2:3
4. Żar Międzybrodzie Bialskie 5:1 3:1 4:1 XXX 1:4 6:0 7:2 7:2 4:0 12:1 12:4 3:1
5. Rotuz Bronów 3:3 7:2 1:1 4:3 XXX 2:1 3:0 2:1 12:1 12:0 3:0 3:0
6. Halny Kalna 0:6 0:1 1:3 0:1 2:7 XXX 1:3 1:6 11:1 1:2 0:5 0:1
7. Sokół Zabrzeg 2:4 2:10 0:8 1:8 1:4 5:3 XXX 0:5 14:0 0:2 5:3 1:2
8. Orzeł Kozy 6:0 2:4 1:3 0:0 3:1 3:0 0:3 XXX 6:1 7:0 1:3 1:3
9. Słowian Łodygowice 0:6 2:10 2:10 0:8 0:11 2:3 1:6 1:11 XXX 0:1 2:3 0:12
10. Iskra Rybarzowice 2:1 1:0 1:3 0:1 1:3 0:0 5:2 2:3 14:0 XXX 2:1 1:1
11. Groń Bujaków 0:1 0:2 0:3 2:3 0:2 2:3 3:0 0:5 17:0 0:4 XXX 2:2
12. Wilamowiczanka Wilamowice 1:1 1:3 0:1 5:5 3:6 1:2 4:2 1:1 4:2 4:2 1:1 XXX

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [41]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

GKS Czarni JaworzeWSS Wisła
GKS Czarni Jaworze   WSS Wisła
2018-09-22, 16:00:00

Kompleks Sportowy w Jaworzu

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
GKS Czarni Jaworze - WSS Wisła
Błyskawica Drogomyśl - Cukrownik Chybie
Soła Rajcza - Beskid Skoczów
KS Bestwinka - Tempo Puńców
Spójnia Zebrzydowice - LKS Kończyce Małe
LKS 99 Pruchna - Pasjonat Dankowice
Koszarawa Żywiec - Orzeł Łękawica
Góral Żywiec - LKS Bestwina
BKS Stal Bielsko - Biała - Rekord Bielsko - Biała II

Ostatnie spotkanie

Orzeł ŁękawicaGKS Czarni Jaworze
Orzeł Łękawica 2:2 GKS Czarni Jaworze
2018-09-15, 17:00:00
Obiekt sportowy Orła Łękawica
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
Orzeł Łękawica 2:2 GKS Czarni Jaworze
Cukrownik Chybie 1:2 Góral Żywiec
LKS Bestwina 0:0 Koszarawa Żywiec
WSS Wisła 1:2 BKS Stal Bielsko - Biała
Pasjonat Dankowice 3:0 Spójnia Zebrzydowice
LKS Kończyce Małe 1:2 KS Bestwinka
Tempo Puńców 1:0 Soła Rajcza
Błyskawica Drogomyśl 0:2 Beskid Skoczów
Rekord Bielsko - Biała II 6:0 LKS 99 Pruchna

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Kalendarium

22

09-2018

sobota

9. kolejka Bielskiej Ligi Okręgowej: GKS Czarni Jaworze - WSS Wisła - 17:00

5. kolejka III ligi trampkarzy mł.: GKS Czarni Jaworze U14 - Iskra Pszczyna U14 - 10:00

23

09-2018

niedziela

5. kolejka IV ligi juniorów: KS Rudzica U19 - GKS Czarni Jaworze U19 - 11:00

5. kolejka młodzików mł.: GKS Czarni Jaworze U12 - Trójka Czechowice - Dziedzice U12 - 09:00

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Informacja

Publikowane
komentarze są
prywatnymi
opiniami
użytkowników portalu.
My jako strona
nie ponosimy
odpowiedzialności
za treść opinii
komentujących.
Masz prawo
komentować,
wyrażać swoją opinię
oraz dyskutować
i nie zgadzać się
z czyjąś opinią.
Nie masz natomiast
prawa używać
wulgaryzmów
oraz obrażać
innych osób.
Takie komentarze
będą w trybie
natychmiastowym
usuwane!

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kontakty

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.