GKS Czarni Jaworze - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Sercem i duchem Wasi fani zawsze z Wami!!!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Zapora Por±bka - Beskid Godziszka 2:1
  • Zapora Wapienica - Pionier Pisarzowice 2:0
  • Iskra Rybarzowice - KS Międzyrzecze 2:8
  • Soła Kobiernice - KS Bystra 5:2
  • LKS Mazańcowice - Sokół Buczkowice 4:1
  • Przełom Kaniów - KS Bestwinka 0:0
  • MRKS Czechowice - Dziedzice II - GKS Czarni Jaworze 3:5
  •        

Facebook

Twitter

Kalendarz

 

Zegar

Logowanie

Rezerwy

Ostatnie spotkanie:

1:4

 

Następny mecz:

:

Sokół Hecznarowice - Czarni Jaworze II

1 kwietnia (sobota), godz. 16:00

Obiekt sportowy w Hecznarowicach

Juniorzy

Ostatnie spotkanie:

3:6

 

Następny mecz:

:

Czarni Jaworze - Zamek Grodziec

9 kwietnia (niedziela), godz. 16:00

Kompleks Sportowy w Jaworzu

Trampkarze

Ostatnie spotkanie:

2:11

 

Następny mecz:

:

Koniec sezonu
Ostateczne miejsce: 6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 490, wczoraj: 936
ogółem: 2 937 787

statystyki szczegółowe

Top 5 strzelców


1. Łukasz NYCZ

 

(Pionier) - 10 goli

________________________

2. Maciej SKĘCZEK
 

(KS Bestwinka) - 9 goli

________________________

2. Radosław FOLEK
 

(KS Międzyrzecze) - 9 goli

________________________

3. Adam WALICZEK 
 

(Czarni) - 8 goli

________________________

4. Adam PALETA
 

(Czarni) - 7 goli

________________________

4. Mateusz CIOSEK
 

(MRKS II) - 7 goli

________________________

4. Damian TRACZ
 

(Sokół) - 7 goli

________________________

4. Marcin MUSZYŃSKI
 

(Pionier) - 7 goli

________________________

4. Maciej LUBAŃSKI
 

(Zapora P.) - 7 goli

________________________

5. Michał SZTYKIEL
 

(Czarni) - 6 goli

________________________

4. Radosław FORJASZ
 

(LKS Mazańcowice) - 6 goli

________________________

5. Maksymilian CEPIGA
 

(Zapora P.) - 6 goli

________________________

5. Paweł MUCHA
 

(KS Bestwinka) - 6 goli
 

Tabela ligowa

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 9 25 8 1 0 37 - 8 +29
2.
herb
bz 9 24 8 0 1 32 - 6 +26
3.
herb
bz 9 17 5 2 2 19 - 10 +9
4.
herb
bz 9 14 4 2 3 30 - 26 +4
5.
herb
bz 9 12 4 0 5 25 - 21 +4
6.
herb
plus 9 11 3 2 4 27 - 19 +8
7.
herb
minus 9 10 3 1 5 17 - 29 -12
8.
herb
bz 9 8 2 2 5 9 - 23 -14
9.
herb
bz 9 6 2 0 7 16 - 39 -23
10.
herb
bz 9 3 1 0 8 11 - 42 -31

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
5 13 4 1 0 25 - 5 +20
2.
herb
4 12 4 0 0 19 - 3 +16
3.
herb
5 12 4 0 1 12 - 2 +10
4.
herb
5 12 4 0 1 22 - 8 +14
5.
herb
5 10 3 1 1 12 - 7 +5
6.
herb
5 10 3 1 1 22 - 15 +7
7.
herb
5 7 2 1 2 14 - 9 +5
8.
herb
4 4 1 1 2 3 - 8 -5
9.
herb
4 3 1 0 3 6 - 12 -6
10.
herb
3 3 1 0 2 5 - 14 -9

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
4 12 4 0 0 12 - 3 +9
2.
herb
5 12 4 0 1 13 - 3 +10
3.
herb
4 5 1 2 1 7 - 8 -1
4.
herb
4 4 1 1 2 8 - 11 -3
5.
herb
4 4 1 1 2 13 - 10 +3
6.
herb
5 4 1 1 3 6 - 15 -9
7.
herb
6 3 1 0 5 11 - 25 -14
8.
herb
4 0 0 0 4 3 - 13 -10
9.
herb
4 0 0 0 4 5 - 22 -17
10.
herb
5 0 0 0 5 5 - 30 -25

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Spójnia Landek U19
9 25 8 1 0 37 - 8 +29
2.
LKS Czaniec U19
9 24 8 0 1 32 - 6 +26
3.
LKS Ligota U19
9 17 5 2 2 19 - 10 +9
4.
LKS Mazańcowice U19
9 14 4 2 3 30 - 26 +4
5.
Przełom Kaniów U19
9 12 4 0 5 25 - 21 +4
6.
KS Bestwinka U19
9 11 3 2 4 27 - 19 +8
7.
Zamek Grodziec U19
9 10 3 1 5 17 - 29 -12
8.
Soła Kobiernice U19
9 8 2 2 5 9 - 23 -14
9.
Sokół Hecznarowice U19
9 6 2 0 7 16 - 39 -23
10.
GKS Czarni Jaworze U19
9 3 1 0 8 11 - 42 -31

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Sokół Hecznarowice U19
0 0 0 0 0 0 - 0 0
2.
Soła Kobiernice U19
0 0 0 0 0 0 - 0 0
3.
Przełom Kaniów U19
0 0 0 0 0 0 - 0 0
4.
LKS Czaniec U19
0 0 0 0 0 0 - 0 0
5.
Spójnia Landek U19
0 0 0 0 0 0 - 0 0
6.
GKS Czarni Jaworze U19
0 0 0 0 0 0 - 0 0
7.
LKS Ligota U19
0 0 0 0 0 0 - 0 0
8.
Zamek Grodziec U19
0 0 0 0 0 0 - 0 0
9.
LKS Mazańcowice U19
0 0 0 0 0 0 - 0 0
10.
KS Bestwinka U19
0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna12