GKS Czarni Jaworze - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Sercem i duchem Wasi fani zawsze z Wami!!!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Bestwina - GKS Czarni Jaworze 0:0
  • Tempo Puńców - MRKS Czechowice - Dziedzice 1:5
  • Góral Żywiec - Orzeł Łękawica 2:1
  • GLKS Wilkowice - LKS Leśna 4:0
  • Cukrownik Chybie - Spójnia Zebrzydowice 3:1
  • LKS 99 Pruchna - Koszarawa Żywiec 0:2
  • Błyskawica Drogomyśl - Pasjonat Dankowice 1:2
  • Skałka Żabnica - WSS Wisła 2:5
  •        

Facebook

Kalendarz

 

Zegar

Logowanie

Rezerwy

Ostatnie spotkanie:

4:1

 

Następny mecz:

:

KONIEC RUNDY JESIENNEJ

Ostateczna pozycja: 3

Juniorzy

Ostatnie spotkanie:

0:3

 

Następny mecz:

:

KONIEC RUNDY JESIENNEJ

Ostateczna pozycja: 2

Młodziki

Ostatnie spotkanie:

11:0

 

Następny mecz:

:

KONIEC RUNDY JESIENNEJ

Ostateczna pozycja: 2

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 316, wczoraj: 385
ogółem: 3 061 427

statystyki szczegółowe

Top 5 strzelców

 

1. Jakub OGIEGŁO

(Pasjonat) - 17 goli

________________________

1. Szymon PŁOSZAJ

(Wisła) - 17 goli

________________________

2. Krzysztof KOCZUR

(Błyskawica) - 14 goli

________________________

3. Adam WALICZEK

(Czarni) - 13 goli

________________________

3. Mateusz ŻYŁA

(MRKS) - 13 goli

________________________

4. Robert MRÓZEK

(Orzeł) - 12 goli

________________________

5. Krzysztof CHRAPEK

(MRKS) - 11 goli

________________________

5. Rafał ADAMCZYK

(MRKS) - 11 goli

________________________

5. Jakub LEGIERSKI

(Tempo) - 11 goli

 

Tabela ligowa

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 10 30 10 0 0 99 - 9 +90
2.
herb
bz 10 21 7 0 3 37 - 24 +13
3.
herb
bz 10 19 6 1 3 33 - 28 +5
4.
herb
bz 10 14 4 2 4 34 - 28 +6
5.
herb
plus 10 12 4 0 6 20 - 42 -22
6.
herb
minus 10 10 3 1 6 26 - 31 -5
7.
herb
bz 10 6 2 0 8 20 - 59 -39
8.
herb
bz 10 6 2 0 8 16 - 64 -48

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
5 15 5 0 0 43 - 4 +39
2.
herb
5 9 3 0 2 14 - 7 +7
3.
herb
5 7 2 1 2 14 - 13 +1
4.
herb
5 7 2 1 2 14 - 13 +1
5.
herb
5 6 2 0 3 12 - 32 -20
6.
herb
5 6 2 0 3 12 - 24 -12
7.
herb
5 6 2 0 3 19 - 18 +1
8.
herb
5 3 1 0 4 8 - 38 -30

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
5 15 5 0 0 56 - 5 +51
2.
herb
5 12 4 0 1 19 - 15 +4
3.
herb
5 12 4 0 1 23 - 17 +6
4.
herb
5 8 2 2 1 15 - 10 +5
5.
herb
5 6 2 0 3 8 - 10 -2
6.
herb
5 3 1 0 4 8 - 26 -18
7.
herb
5 3 1 0 4 12 - 18 -6
8.
herb
5 0 0 0 5 8 - 35 -27

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Podbeskidzie Bielsko-Biała III U19
7 21 7 0 0 78 - 9 +69
2.
GKS Czarni Jaworze U19
7 15 5 0 2 28 - 20 +8
3.
Beskid Godziszka U19
7 13 4 1 2 24 - 24 0
4.
Rotuz Bronów U19
7 10 3 1 3 20 - 22 -2
5.
Sokół Buczkowice U19
7 9 3 0 4 15 - 31 -16
6.
Słowian Łodygowice U19
7 6 2 0 5 15 - 44 -29
7.
KS Rudzica U19
7 6 2 0 5 16 - 23 -7
8.
Iskra Rybarzowice U19
7 3 1 0 6 15 - 38 -23

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Podbeskidzie Bielsko-Biała III U19
3 9 3 0 0 21 - 0 +21
2.
Beskid Godziszka U19
3 6 2 0 1 9 - 4 +5
3.
GKS Czarni Jaworze U19
3 6 2 0 1 9 - 4 +5
4.
Rotuz Bronów U19
3 4 1 1 1 14 - 6 +8
5.
KS Rudzica U19
3 4 1 1 1 10 - 8 +2
6.
Iskra Rybarzowice U19
3 3 1 0 2 5 - 21 -16
7.
Sokół Buczkowice U19
3 3 1 0 2 5 - 11 -6
8.
Słowian Łodygowice U19
3 0 0 0 3 1 - 20 -19

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna12345678
1. GKS Czarni Jaworze U19 XXX 0:35:0 - 0:36:03:1 -
2. Sokół Buczkowice U19 - XXX 4:34:21:61:7 - 2:14
3. Iskra Rybarzowice U19 - 3:0 XXX 3:6 - 5:01:40:14
4. KS Rudzica U191:33:16:2 XXX 2:5 - 2:2 -
5. Beskid Godziszka U192:34:15:3 - XXX - 3:30:3
6. Słowian Łodygowice U191:9 - - 4:21:5 XXX 1:51:17
7. Rotuz Bronów U192:40:3 - 4:2 - 11:1 XXX 2:8
8. Podbeskidzie Bielsko-Biała III U1911:4 - 15:03:011:03:0 - XXX

Najbliższe spotkanie

:

KONIEC RUNDY JESIENNEJ

Reklama

Ostatnie spotkanie

LKS BestwinaGKS Czarni Jaworze
LKS Bestwina 0:0 GKS Czarni Jaworze
2017-11-11, 14:00:00
Obiekt Sportowy w Bestwinie
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
LKS Bestwina 0:0 GKS Czarni Jaworze
Tempo Puńców 1:5 MRKS Czechowice - Dziedzice
Góral Żywiec 2:1 Orzeł Łękawica
GLKS Wilkowice 4:0 LKS Leśna
Cukrownik Chybie 3:1 Spójnia Zebrzydowice
LKS 99 Pruchna 0:2 Koszarawa Żywiec
Błyskawica Drogomyśl 1:2 Pasjonat Dankowice
Skałka Żabnica 2:5 WSS Wisła

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Kalendarium

13

12-2017

środa

14

12-2017

czwartek

15

12-2017

piątek

16

12-2017

sobota

17

12-2017

niedziela

18

12-2017

pon.

19

12-2017

wtorek

Informacja

Publikowane
komentarze są
prywatnymi
opiniami
użytkowników portalu.
My jako strona
nie ponosimy
odpowiedzialności
za treść opinii
komentujących.
Masz prawo
komentować,
wyrażać swoją opinię
oraz dyskutować
i nie zgadzać się
z czyjąś opinią.
Nie masz natomiast
prawa używać
wulgaryzmów
oraz obrażać
innych osób.
Takie komentarze
będą w trybie
natychmiastowym
usuwane!

Ankiety

Wybierz piłkarza roku (nominacja - min. 10 spotkań w 2017 r.)!

Kontakty

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.