GKS Czarni Jaworze - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Sercem i duchem Wasi fani zawsze z Wami!!!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • GKS Czarni Jaworze - LKS Bestwina 4:4
  • MRKS Czechowice - Dziedzice - Tempo Puńców 3:1
  • Orzeł Łękawica - Góral Żywiec 3:2
  • LKS Leśna - GLKS Wilkowice 0:0
  • Spójnia Zebrzydowice - Cukrownik Chybie 3:2
  • Koszarawa Żywiec - LKS 99 Pruchna 2:1
  • Pasjonat Dankowice - Błyskawica Drogomyśl 4:2
  • WSS Wisła - Skałka Żabnica 7:0
  •        

Facebook

Kalendarz

 

Zegar

Logowanie

Rezerwy

Ostatnie spotkanie:

3:3

 

Następny mecz:

:

KONIEC SEZONU
Ostateczna pozycja: 4

Juniorzy

Ostatnie spotkanie:

2:3

 

Następny mecz:

:

KONIEC SEZONU
Ostateczna pozycja: 4

Młodziki

Ostatnie spotkanie:

2:7

 

Następny mecz:

:

KONIEC SEZONU
Ostateczna pozycja: 4

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 160, wczoraj: 293
ogółem: 3 160 580

statystyki szczegółowe

Top 5 strzelców

 

1. Szymon PŁOSZAJ

(Wisła) - 24 gole

________________________

2. Jakub OGIEGŁO

(Pasjonat) - 21 goli

________________________

3. Adam WALICZEK

(Czarni) - 20 goli

________________________

4. Krzysztof KOCZUR

(Błyskawica) - 18 goli

________________________

4. Rafał ADAMCZYK

(MRKS) - 18 goli

________________________

4. Robert MRÓZEK

(Orzeł) - 18 goli

________________________

5. Mateusz ŻYŁA

(MRKS) - 16 goli

 

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-09-02 Rotuz Bronów U19 2:4 GKS Czarni Jaworze U19 relacja ›
2017-09-02 Iskra Rybarzowice U19 3:6 KS Rudzica U19 zobacz ›
2017-09-02 Słowian Łodygowice U19 Podbeskidzie Bielsko-Biała III U19 12:00
2017-09-03 Beskid Godziszka U19 4:1 Sokół Buczkowice U19 zobacz ›
2017-09-09 Słowian Łodygowice U19 1:9 GKS Czarni Jaworze U19 relacja ›
2017-09-09 Podbeskidzie Bielsko-Biała III U19 Beskid Godziszka U19 12:00
2017-09-09 Sokół Buczkowice U19 4:3 Iskra Rybarzowice U19 zobacz ›
2017-09-10 Rotuz Bronów U19 4:2 KS Rudzica U19 zobacz ›
2017-09-16 Iskra Rybarzowice U19 Podbeskidzie Bielsko-Biała III U19 12:00
2017-09-16 Słowian Łodygowice U19 1:5 Rotuz Bronów U19 zobacz ›
2017-09-17 Beskid Godziszka U19 2:3 GKS Czarni Jaworze U19 relacja ›
2017-09-17 KS Rudzica U19 3:1 Sokół Buczkowice U19 zobacz ›
2017-10-10 GKS Czarni Jaworze U19 5:0 Iskra Rybarzowice U19 relacja ›
2017-11-11 Słowian Łodygowice U19 1:5 Beskid Godziszka U19 zobacz ›
2017-11-11 Rotuz Bronów U19 0:3 Sokół Buczkowice U19 zobacz ›
2017-11-12 Podbeskidzie Bielsko-Biała III U19 KS Rudzica U19 09:00
2017-09-30 Sokół Buczkowice U19 Podbeskidzie Bielsko-Biała III U19 12:00
2017-09-30 Iskra Rybarzowice U19 5:0 Słowian Łodygowice U19 zobacz ›
2017-10-01 KS Rudzica U19 1:3 GKS Czarni Jaworze U19 relacja ›
2017-10-01 Beskid Godziszka U19 3:3 Rotuz Bronów U19 zobacz ›
2017-10-07 GKS Czarni Jaworze U19 0:3 Sokół Buczkowice U19 relacja ›
2017-10-07 Słowian Łodygowice U19 4:2 KS Rudzica U19 zobacz ›
2017-10-07 Rotuz Bronów U19 Podbeskidzie Bielsko-Biała III U19 12:00
2017-10-08 Beskid Godziszka U19 5:3 Iskra Rybarzowice U19 zobacz ›
2017-10-14 Podbeskidzie Bielsko-Biała III U19 GKS Czarni Jaworze U19 09:00
2017-10-14 Sokół Buczkowice U19 1:7 Słowian Łodygowice U19 zobacz ›
2017-10-14 Iskra Rybarzowice U19 1:4 Rotuz Bronów U19 zobacz ›
2017-10-15 KS Rudzica U19 2:5 Beskid Godziszka U19 zobacz ›
2017-10-21 GKS Czarni Jaworze U19 3:1 Rotuz Bronów U19 relacja ›
2017-10-21 Sokół Buczkowice U19 1:6 Beskid Godziszka U19 zobacz ›
2017-10-22 KS Rudzica U19 6:2 Iskra Rybarzowice U19 zobacz ›
2017-11-18 Podbeskidzie Bielsko-Biała III U19 Słowian Łodygowice U19 09:00
2017-10-28 GKS Czarni Jaworze U19 6:0 Słowian Łodygowice U19 relacja ›
2017-10-28 Iskra Rybarzowice U19 3:0 Sokół Buczkowice U19 zobacz ›
2017-10-29 Beskid Godziszka U19 Podbeskidzie Bielsko-Biała III U19 13:00
2017-11-19 KS Rudzica U19 2:2 Rotuz Bronów U19 zobacz ›
10  2017-11-04 GKS Czarni Jaworze U19 0:3 Beskid Godziszka U19 relacja ›
10  2017-11-04 Sokół Buczkowice U19 4:2 KS Rudzica U19 zobacz ›
10  2017-11-04 Rotuz Bronów U19 11:1 Słowian Łodygowice U19 zobacz ›
10  2017-11-05 Podbeskidzie Bielsko-Biała III U19 Iskra Rybarzowice U19 10:30
11  2018-04-07 Iskra Rybarzowice U19 3:2 GKS Czarni Jaworze U19 relacja ›
11  2018-04-07 Beskid Godziszka U19 18:0 Słowian Łodygowice U19 zobacz ›
11  2018-04-07 Sokół Buczkowice U19 1:9 Rotuz Bronów U19 zobacz ›
11  2018-04-08 KS Rudzica U19 Zapora Wapienica II U19 11:00
12  2018-04-14 Słowian Łodygowice U19 1:3 Iskra Rybarzowice U19 zobacz ›
12  2018-04-14 Rotuz Bronów U19 0:2 Beskid Godziszka U19 zobacz ›
12  2018-04-15 Zapora Wapienica II U19 Sokół Buczkowice U19 12:00
12  2018-04-17 GKS Czarni Jaworze U19 3:5 KS Rudzica U19 relacja ›
13  2018-04-21 Iskra Rybarzowice U19 2:2 Beskid Godziszka U19 zobacz ›
13  2018-04-22 Sokół Buczkowice U19 3:3 GKS Czarni Jaworze U19 relacja ›
13  2018-04-22 KS Rudzica U19 3:0 Słowian Łodygowice U19 zobacz ›
13  2018-04-22 Zapora Wapienica II U19 Rotuz Bronów U19 12:00
14  2018-04-28 Słowian Łodygowice U19 0:9 Sokół Buczkowice U19 zobacz ›
14  2018-04-28 Beskid Godziszka U19 7:4 KS Rudzica U19 zobacz ›
14  2018-04-28 Rotuz Bronów U19 9:2 Iskra Rybarzowice U19 zobacz ›
14  2018-05-02 GKS Czarni Jaworze U19 Zapora Wapienica II U19 16:30
15  2018-05-12 Beskid Godziszka U19 2:8 Rotuz Bronów U19 zobacz ›
15  2018-05-12 Sokół Buczkowice U19 Zapora Wapienica II U19 12:00
15  2018-05-13 GKS Czarni Jaworze U19 3:2 KS Rudzica U19 relacja ›
15  2018-05-13 Iskra Rybarzowice U19 pauza ---
16  2018-05-19 Rotuz Bronów U19 4:1 GKS Czarni Jaworze U19 relacja ›
16  2018-05-19 KS Rudzica U19 7:4 Beskid Godziszka U19 zobacz ›
16  2018-05-20 Zapora Wapienica II U19 Iskra Rybarzowice U19 12:00
16  2018-05-20 Sokół Buczkowice U19 pauza ---
17  2018-05-26 KS Rudzica U19 0:3 Rotuz Bronów U19 zobacz ›
17  2018-05-27 Beskid Godziszka U19 4:1 GKS Czarni Jaworze U19 relacja ›
17  2018-05-27 Sokół Buczkowice U19 2:3 Iskra Rybarzowice U19 zobacz ›
17  2018-05-27 Zapora Wapienica II U19 pauza ---
18  2018-05-30 Rotuz Bronów U19 11:1 Beskid Godziszka U19 zobacz ›
18  2018-05-31 KS Rudzica U19 3:1 GKS Czarni Jaworze U19 relacja ›
18  2018-05-31 Zapora Wapienica II U19 Sokół Buczkowice U19 12:00
18  2018-05-31 Iskra Rybarzowice U19 pauza ---
19  2018-06-03 Beskid Godziszka U19 3:1 KS Rudzica U19 zobacz ›
19  2018-06-03 Iskra Rybarzowice U19 Zapora Wapienica II U19 09:00
19  2018-06-05 GKS Czarni Jaworze U19 2:11 Rotuz Bronów U19 relacja ›
19  2018-06-05 Sokół Buczkowice U19 pauza ---
20  2018-06-09 GKS Czarni Jaworze U19 2:3 Beskid Godziszka U19 relacja ›
20  2018-06-09 Rotuz Bronów U19 3:5 KS Rudzica U19 zobacz ›
20  2018-06-09 Iskra Rybarzowice U19 3:0 Sokół Buczkowice U19 zobacz ›
20  2018-06-09 Zapora Wapienica II U19 pauza ---

Najbliższe spotkanie

:

KONIEC SEZONU

Reklama

Ostatnie spotkanie

GKS Czarni JaworzeLKS Bestwina
GKS Czarni Jaworze 4:4 LKS Bestwina
2018-06-16, 16:00:00
Kompleks Sportowy w Jaworzu Pierwszy mecz: 0:0
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
GKS Czarni Jaworze 4:4 LKS Bestwina
MRKS Czechowice - Dziedzice 3:1 Tempo Puńców
Orzeł Łękawica 3:2 Góral Żywiec
LKS Leśna 0:0 GLKS Wilkowice
Spójnia Zebrzydowice 3:2 Cukrownik Chybie
Koszarawa Żywiec 2:1 LKS 99 Pruchna
Pasjonat Dankowice 4:2 Błyskawica Drogomyśl
WSS Wisła 7:0 Skałka Żabnica

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Kalendarium

18

06-2018

pon.

11 urodziny obchodzi Jan Furczyk

19

06-2018

wtorek

20

06-2018

środa

21

06-2018

czwartek

13 urodziny obchodzi Kamil Linnert

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Admin-Mazi 157
2. Przemo891 120
3. liltik 78
4. Czarny-Michal 6
5. titi88 5
6. kibic150 0

Informacja

Publikowane
komentarze są
prywatnymi
opiniami
użytkowników portalu.
My jako strona
nie ponosimy
odpowiedzialności
za treść opinii
komentujących.
Masz prawo
komentować,
wyrażać swoją opinię
oraz dyskutować
i nie zgadzać się
z czyjąś opinią.
Nie masz natomiast
prawa używać
wulgaryzmów
oraz obrażać
innych osób.
Takie komentarze
będą w trybie
natychmiastowym
usuwane!

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kontakty

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.