GKS Czarni Jaworze - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Sercem i duchem Wasi fani zawsze z Wami!!!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Zapora Por±bka - Beskid Godziszka 2:1
  • Zapora Wapienica - Pionier Pisarzowice 2:0
  • Iskra Rybarzowice - KS Międzyrzecze 2:8
  • Soła Kobiernice - KS Bystra 5:2
  • LKS Mazańcowice - Sokół Buczkowice 4:1
  • Przełom Kaniów - KS Bestwinka 0:0
  • MRKS Czechowice - Dziedzice II - GKS Czarni Jaworze 3:5
  •        

Facebook

Twitter

Kalendarz

 

Zegar

Logowanie

Rezerwy

Ostatnie spotkanie:

1:4

 

Następny mecz:

:

Sokół Hecznarowice - Czarni Jaworze II

1 kwietnia (sobota), godz. 16:00

Obiekt sportowy w Hecznarowicach

Juniorzy

Ostatnie spotkanie:

3:6

 

Następny mecz:

:

Czarni Jaworze - Zamek Grodziec

9 kwietnia (niedziela), godz. 16:00

Kompleks Sportowy w Jaworzu

Trampkarze

Ostatnie spotkanie:

2:11

 

Następny mecz:

:

Koniec sezonu
Ostateczne miejsce: 6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 488, wczoraj: 936
ogółem: 2 937 785

statystyki szczegółowe

Top 5 strzelców


1. Łukasz NYCZ

 

(Pionier) - 10 goli

________________________

2. Maciej SKĘCZEK
 

(KS Bestwinka) - 9 goli

________________________

2. Radosław FOLEK
 

(KS Międzyrzecze) - 9 goli

________________________

3. Adam WALICZEK 
 

(Czarni) - 8 goli

________________________

4. Adam PALETA
 

(Czarni) - 7 goli

________________________

4. Mateusz CIOSEK
 

(MRKS II) - 7 goli

________________________

4. Damian TRACZ
 

(Sokół) - 7 goli

________________________

4. Marcin MUSZYŃSKI
 

(Pionier) - 7 goli

________________________

4. Maciej LUBAŃSKI
 

(Zapora P.) - 7 goli

________________________

5. Michał SZTYKIEL
 

(Czarni) - 6 goli

________________________

4. Radosław FORJASZ
 

(LKS Mazańcowice) - 6 goli

________________________

5. Maksymilian CEPIGA
 

(Zapora P.) - 6 goli

________________________

5. Paweł MUCHA
 

(KS Bestwinka) - 6 goli
 

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-09-03 KS Bestwinka U19 1:3 LKS Czaniec U19 zobacz ›
2016-09-03 LKS Mazańcowice U19 3:2 Przełom Kaniów U19 zobacz ›
2016-09-03 LKS Ligota U19 4:0 Sokół Hecznarowice U19 zobacz ›
2016-09-03 Spójnia Landek U19 8:1 Soła Kobiernice U19 zobacz ›
2016-09-07 Zamek Grodziec U19 6:1 GKS Czarni Jaworze U19 relacja ›
2016-09-10 GKS Czarni Jaworze U19 1:3 LKS Czaniec U19 relacja ›
2016-09-10 Przełom Kaniów U19 5:1 KS Bestwinka U19 zobacz ›
2016-09-10 Soła Kobiernice U19 0:2 LKS Mazańcowice U19 zobacz ›
2016-09-10 Sokół Hecznarowice U19 1:5 Spójnia Landek U19 zobacz ›
2016-09-11 Zamek Grodziec U19 1:1 LKS Ligota U19 zobacz ›
2016-09-17 LKS Ligota U19 5:0 GKS Czarni Jaworze U19 relacja ›
2016-09-17 Spójnia Landek U19 6:1 Zamek Grodziec U19 zobacz ›
2016-09-17 LKS Mazańcowice U19 6:2 Sokół Hecznarowice U19 zobacz ›
2016-09-17 KS Bestwinka U19 2:2 Soła Kobiernice U19 zobacz ›
2016-09-18 LKS Czaniec U19 6:0 Przełom Kaniów U19 zobacz ›
2016-09-24 GKS Czarni Jaworze U19 2:0 Przełom Kaniów U19 relacja ›
2016-09-24 Sokół Hecznarowice U19 1:9 KS Bestwinka U19 zobacz ›
2016-09-24 LKS Ligota U19 0:1 Spójnia Landek U19 zobacz ›
2016-09-25 Soła Kobiernice U19 0:4 LKS Czaniec U19 zobacz ›
2016-09-25 Zamek Grodziec U19 3:2 LKS Mazańcowice U19 zobacz ›
2016-10-01 LKS Mazańcowice U19 2:5 LKS Ligota U19 zobacz ›
2016-10-01 KS Bestwinka U19 6:1 Zamek Grodziec U19 zobacz ›
2016-10-01 Przełom Kaniów U19 3:0 Soła Kobiernice U19 zobacz ›
2016-10-01 Spójnia Landek U19 8:1 GKS Czarni Jaworze U19 relacja ›
2016-10-02 LKS Czaniec U19 3:1 Sokół Hecznarowice U19 zobacz ›
2016-10-08 GKS Czarni Jaworze U19 0:3 Soła Kobiernice U19 relacja ›
2016-10-08 Przełom Kaniów U19 7:1 Sokół Hecznarowice U19 zobacz ›
2016-10-08 LKS Ligota U19 1:0 KS Bestwinka U19 zobacz ›
2016-10-08 Spójnia Landek U19 2:2 LKS Mazańcowice U19 zobacz ›
2016-10-10 Zamek Grodziec U19 0:3 LKS Czaniec U19 zobacz ›
2016-10-15 LKS Mazańcowice U19 8:3 GKS Czarni Jaworze U19 relacja ›
2016-10-15 KS Bestwinka U19 2:3 Spójnia Landek U19 zobacz ›
2016-10-15 Soła Kobiernice U19 2:1 Sokół Hecznarowice U19 zobacz ›
2016-10-16 LKS Czaniec U19 4:0 LKS Ligota U19 zobacz ›
2016-11-19 Przełom Kaniów U19 7:3 Zamek Grodziec U19 zobacz ›
2016-10-22 LKS Ligota U19 2:1 Przełom Kaniów U19 zobacz ›
2016-10-23 Zamek Grodziec U19 2:0 Soła Kobiernice U19 zobacz ›
2016-11-05 GKS Czarni Jaworze U19 3:6 Sokół Hecznarowice U19 relacja ›
2016-11-05 Spójnia Landek U19 1:0 LKS Czaniec U19 zobacz ›
2016-11-05 LKS Mazańcowice U19 3:3 KS Bestwinka U19 zobacz ›
2016-10-29 KS Bestwinka U19 3:0 GKS Czarni Jaworze U19 relacja ›
2016-10-29 Przełom Kaniów U19 0:3 Spójnia Landek U19 zobacz ›
2016-10-29 Soła Kobiernice U19 1:1 LKS Ligota U19 zobacz ›
2016-10-29 Sokół Hecznarowice U19 3:0 Zamek Grodziec U19 zobacz ›
2016-10-30 LKS Czaniec U19 6:2 LKS Mazańcowice U19 zobacz ›
10  2017-04-08 Przełom Kaniów U19 LKS Mazańcowice U19 12:00
10  2017-04-08 Sokół Hecznarowice U19 LKS Ligota U19 12:00
10  2017-04-08 Soła Kobiernice U19 Spójnia Landek U19 12:00
10  2017-04-09 LKS Czaniec U19 KS Bestwinka U19 12:00
10  2017-04-09 GKS Czarni Jaworze U19 Zamek Grodziec U19 16:00
11  2017-04-22 KS Bestwinka U19 Przełom Kaniów U19 12:00
11  2017-04-22 LKS Mazańcowice U19 Soła Kobiernice U19 12:00
11  2017-04-22 LKS Ligota U19 Zamek Grodziec U19 16:00
11  2017-04-23 LKS Czaniec U19 GKS Czarni Jaworze U19 12:00
11  2017-04-23 Spójnia Landek U19 Sokół Hecznarowice U19 12:00
12  2017-04-29 Sokół Hecznarowice U19 LKS Mazańcowice U19 12:00
12  2017-04-29 Soła Kobiernice U19 KS Bestwinka U19 12:00
12  2017-04-29 Przełom Kaniów U19 LKS Czaniec U19 12:00
12  2017-04-30 GKS Czarni Jaworze U19 LKS Ligota U19 16:00
12  2017-04-30 Zamek Grodziec U19 Spójnia Landek U19 12:00
13  2017-05-06 Przełom Kaniów U19 GKS Czarni Jaworze U19 12:00
13  2017-05-06 KS Bestwinka U19 Sokół Hecznarowice U19 12:00
13  2017-05-06 LKS Mazańcowice U19 Zamek Grodziec U19 12:00
13  2017-05-07 LKS Czaniec U19 Soła Kobiernice U19 12:00
13  2017-05-07 Spójnia Landek U19 LKS Ligota U19 12:00
14  2017-05-13 LKS Ligota U19 LKS Mazańcowice U19 16:00
14  2017-05-13 Soła Kobiernice U19 Przełom Kaniów U19 12:00
14  2017-05-13 Sokół Hecznarowice U19 LKS Czaniec U19 11:00
14  2017-05-14 Zamek Grodziec U19 KS Bestwinka U19 12:00
14  2017-05-14 GKS Czarni Jaworze U19 Spójnia Landek U19 16:00
15  2017-05-20 Soła Kobiernice U19 GKS Czarni Jaworze U19 12:00