GKS Czarni Jaworze - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Sercem i duchem Wasi fani zawsze z Wami!!!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • GKS Czarni Jaworze - Orzeł Łękawica 4:3
  • MRKS Czechowice - Dziedzice - Błyskawica Drogomyśl 3:0
  • Skałka Żabnica - LKS 99 Pruchna 0:0
  • WSS Wisła - Cukrownik Chybie 2:1
  • Pasjonat Dankowice - GLKS Wilkowice 8:0
  • Koszarawa Żywiec - LKS Bestwina 0:1
  • Spójnia Zebrzydowice - Góral Żywiec 1:0
  • LKS Leśna - Tempo Puńców 0:1
  •        

Facebook

Twitter

Kalendarz

 

Zegar

Logowanie

Rezerwy

Ostatnie spotkanie:

3:3

 

Następny mecz:

:

Czarni Jaworze II - Rotuz Bronów

29 października (niedziela), godz. 11:00

Kompleks Sportowy w Jaworzu

Juniorzy

Ostatnie spotkanie:

3:1

 

Następny mecz:

:

Czarni Jaworze - Słowian Łodygowice

28 października (sobota), godz. 12:00

Kompleks Sportowy w Jaworzu

Młodziki

Ostatnie spotkanie:

3:0

 

Następny mecz:

:

Czarni Jaworze - Soła Kobiernice

28 października (sobota), godz. 10:00

Kompleks Sportowy w Jaworzu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 385, wczoraj: 500
ogółem: 3 040 295

statystyki szczegółowe

Top 5 strzelców

 

1. Jakub OGIEGŁO

(Pasjonat) - 14 goli

________________________

2. Krzysztof KOCZUR

(Błyskawica) - 12 goli

________________________

2. Szymon PŁOSZAJ

(Wisła) - 12 goli

________________________

3. Adam WALICZEK

(Czarni) - 11 goli

________________________

4. Rafał ADAMCZYK

(MRKS) - 9 goli

________________________

4. Mateusz ŻYŁA

(MRKS) - 9 goli

________________________

4. Krzysztof CHRAPEK

(MRKS) - 9 goli

________________________

4. Artur SAWICKI

(Bestwina) - 9 goli

________________________

4. Robert MRÓZEK

(Orzeł) - 9 goli

________________________

5. Dominik NATANEK

(Skałka) - 8 goli

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-09-02 Rotuz Bronów U19 2:4 GKS Czarni Jaworze U19 relacja ›
2017-09-02 Iskra Rybarzowice U19 3:6 KS Rudzica U19 zobacz ›
2017-09-02 Słowian Łodygowice U19 1:17 Podbeskidzie Bielsko-Biała III U19 zobacz ›
2017-09-03 Beskid Godziszka U19 4:1 Sokół Buczkowice U19 zobacz ›
2017-09-09 Słowian Łodygowice U19 1:9 GKS Czarni Jaworze U19 relacja ›
2017-09-09 Podbeskidzie Bielsko-Biała III U19 11:0 Beskid Godziszka U19 zobacz ›
2017-09-09 Sokół Buczkowice U19 4:3 Iskra Rybarzowice U19 zobacz ›
2017-09-10 Rotuz Bronów U19 4:2 KS Rudzica U19 zobacz ›
2017-09-16 Iskra Rybarzowice U19 0:14 Podbeskidzie Bielsko-Biała III U19 zobacz ›
2017-09-16 Słowian Łodygowice U19 1:5 Rotuz Bronów U19 zobacz ›
2017-09-17 Beskid Godziszka U19 2:3 GKS Czarni Jaworze U19 relacja ›
2017-09-17 KS Rudzica U19 3:1 Sokół Buczkowice U19 zobacz ›
2017-09-23 Słowian Łodygowice U19 Beskid Godziszka U19 13:30
2017-09-23 Podbeskidzie Bielsko-Biała III U19 KS Rudzica U19 12:00
2017-09-23 Rotuz Bronów U19 Sokół Buczkowice U19 12:00
2017-10-10 GKS Czarni Jaworze U19 5:0 Iskra Rybarzowice U19 relacja ›
2017-09-30 Sokół Buczkowice U19 2:14 Podbeskidzie Bielsko-Biała III U19 zobacz ›
2017-09-30 Iskra Rybarzowice U19 5:0 Słowian Łodygowice U19 zobacz ›
2017-10-01 KS Rudzica U19 1:3 GKS Czarni Jaworze U19 relacja ›
2017-10-01 Beskid Godziszka U19 3:3 Rotuz Bronów U19 zobacz ›
2017-10-07 GKS Czarni Jaworze U19 0:3 Sokół Buczkowice U19 relacja ›
2017-10-07 Słowian Łodygowice U19 4:2 KS Rudzica U19 zobacz ›
2017-10-07 Rotuz Bronów U19 2:8 Podbeskidzie Bielsko-Biała III U19 zobacz ›
2017-10-08 Beskid Godziszka U19 5:3 Iskra Rybarzowice U19 zobacz ›
2017-10-14 Podbeskidzie Bielsko-Biała III U19 11:4 GKS Czarni Jaworze U19 relacja ›
2017-10-14 Sokół Buczkowice U19 1:7 Słowian Łodygowice U19 zobacz ›
2017-10-14 Iskra Rybarzowice U19 1:4 Rotuz Bronów U19 zobacz ›
2017-10-15 KS Rudzica U19 2:5 Beskid Godziszka U19 zobacz ›
2017-10-21 GKS Czarni Jaworze U19 3:1 Rotuz Bronów U19 relacja ›
2017-10-21 Sokół Buczkowice U19 1:6 Beskid Godziszka U19 zobacz ›
2017-10-22 KS Rudzica U19 6:2 Iskra Rybarzowice U19 zobacz ›
2017-11-11 Podbeskidzie Bielsko-Biała III U19 Słowian Łodygowice U19 12:00
2017-10-28 Słowian Łodygowice U19 GKS Czarni Jaworze U19 12:00
2017-10-28 Beskid Godziszka U19 Podbeskidzie Bielsko-Biała III U19 12:00
2017-10-28 Iskra Rybarzowice U19 Sokół Buczkowice U19 12:00
2017-10-29 KS Rudzica U19 Rotuz Bronów U19 11:00
10  2017-11-04 GKS Czarni Jaworze U19 Beskid Godziszka U19 12:00
10  2017-11-04 Podbeskidzie Bielsko-Biała III U19 Iskra Rybarzowice U19 12:00
10  2017-11-04 Sokół Buczkowice U19 KS Rudzica U19 12:00
10  2017-11-04 Rotuz Bronów U19 Słowian Łodygowice U19 12:00
11  Iskra Rybarzowice U19 GKS Czarni Jaworze U19 12:00
11  Beskid Godziszka U19 Słowian Łodygowice U19 12:00
11  KS Rudzica U19 Podbeskidzie Bielsko-Biała III U19 12:00
11  Sokół Buczkowice U19 Rotuz Bronów U19 12:00
12  GKS Czarni Jaworze U19 KS Rudzica U19 12:00
12  Podbeskidzie Bielsko-Biała III U19 Sokół Buczkowice U19 12:00
12  Słowian Łodygowice U19 Iskra Rybarzowice U19 12:00
12  Rotuz Bronów U19 Beskid Godziszka U19 12:00
13  Sokół Buczkowice U19 GKS Czarni Jaworze U19 12:00
13  Iskra Rybarzowice U19 Beskid Godziszka U19 12:00
13  KS Rudzica U19 Słowian Łodygowice U19 12:00
13  Podbeskidzie Bielsko-Biała III U19 Rotuz Bronów U19 12:00
14  GKS Czarni Jaworze U19 Podbeskidzie Bielsko-Biała III U19 12:00
14  Słowian Łodygowice U19 Sokół Buczkowice U19 12:00
14  Beskid Godziszka U19 KS Rudzica U19 12:00
14  Rotuz Bronów U19 Iskra Rybarzowice U19 12:00

Najbliższe spotkanie

Tempo PuńcówGKS Czarni Jaworze
Tempo Puńców   GKS Czarni Jaworze
2017-10-28, 14:00:00

Obiekt Sportowy w Puńcowie

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 13
Tempo Puńców - GKS Czarni Jaworze
Orzeł Łękawica - MRKS Czechowice - Dziedzice
Góral Żywiec - LKS Leśna
LKS Bestwina - Spójnia Zebrzydowice
GLKS Wilkowice - Koszarawa Żywiec
Cukrownik Chybie - Pasjonat Dankowice
LKS 99 Pruchna - WSS Wisła
Błyskawica Drogomyśl - Skałka Żabnica

Ostatnie spotkanie

GKS Czarni JaworzeOrzeł Łękawica
GKS Czarni Jaworze 4:3 Orzeł Łękawica
2017-10-22, 14:00:00
Kompleks Sportowy w Jaworzu
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
GKS Czarni Jaworze 4:3 Orzeł Łękawica
MRKS Czechowice - Dziedzice 3:0 Błyskawica Drogomyśl
Skałka Żabnica 0:0 LKS 99 Pruchna
WSS Wisła 2:1 Cukrownik Chybie
Pasjonat Dankowice 8:0 GLKS Wilkowice
Koszarawa Żywiec 0:1 LKS Bestwina
Spójnia Zebrzydowice 1:0 Góral Żywiec
LKS Leśna 0:1 Tempo Puńców

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Kalendarium

22

10-2017

niedziela

12. kolejka Ligi Okręgowej: GKS Czarni Jaworze - Orzeł Łękawica - 14:00

8. kolejka IV ligi młodzików: Zapora Porąbka U13 - GKS Czarni Jaworze U13 - 14:00

23

10-2017

pon.

24

10-2017

wtorek

25

10-2017

środa

26

10-2017

czwartek

27

10-2017

piątek

28

10-2017

sobota

13. kolejka Ligi Okręgowej: Tempo Puńców - GKS Czarni Jaworze - 14:00

9. kolejka IV ligi juniorów: Słowian Łodygowice U19 - GKS Czarni Jaworze U19 - 12:00

9. kolejka IV ligi młodzików: GKS Czarni Jaworze U13 - Soła Kobiernice U13 - 10:00

14 urodziny obchodzi Mateusz Legut

Informacja

Publikowane
komentarze są
prywatnymi
opiniami
użytkowników portalu.
My jako strona
nie ponosimy
odpowiedzialności
za treść opinii
komentujących.
Masz prawo
komentować,
wyrażać swoją opinię
oraz dyskutować
i nie zgadzać się
z czyjąś opinią.
Nie masz natomiast
prawa używać
wulgaryzmów
oraz obrażać
innych osób.
Takie komentarze
będą w trybie
natychmiastowym
usuwane!

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kontakty

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.