GKS Czarni Jaworze - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Sercem i duchem Wasi fani zawsze z Wami!!!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Przełom Kaniów - GKS Czarni Jaworze
  • Zapora Wapienica - Soła Kobiernice
  • Pionier Pisarzowice - Beskid Godziszka
  • MRKS Czechowice - Dziedzice II - Zapora Porąbka
  • KS Bestwinka - Sokół Buczkowice
  • Iskra Rybarzowice - LKS Mazańcowice 3:1
  • KS Międzyrzecze - KS Bystra
  •        

Facebook

Twitter

Kalendarz

 

Zegar

Logowanie

Rezerwy

Ostatnie spotkanie:

0:5

 

Następny mecz:

:

Czarni Jaworze II - Halny Kalna

30 kwietnia (niedziela), godz. 11:00

Kompleks Sportowy w Jaworzu

Juniorzy

Ostatnie spotkanie:

0:2

 

Następny mecz:

:

Czarni Jaworze - LKS Ligota

30 kwietnia (niedziela), godz. 16:00

Kompleks Sportowy w Jaworzu

Trampkarze

Ostatnie spotkanie:

9:4

 

Następny mecz:

:

Czarni Jaworze - Zapora Porąbka

26 kwietnia (środa), godz. 17:00

Kompleks Sportowy w Jaworzu

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 194, wczoraj: 189
ogółem: 2 957 640

statystyki szczegółowe

Top 5 strzelców


1. Maciej SKĘCZEK
 

(KS Bestwinka) - 12 goli

________________________

2. Łukasz NYCZ

 

(Pionier) - 11 goli

________________________

2. Marcin MUSZYŃSKI
 

(Pionier) - 11 goli

________________________

2. Radosław FOLEK
 

(KS Międzyrzecze) - 11 goli

________________________

3. Adam PALETA
 

(Czarni) - 10 goli

________________________

4. Adam WALICZEK 
 

(Czarni) - 9 goli

________________________

4. Maciej LUBAŃSKI
 

(Zapora P.) - 9 goli

________________________

4. Paweł MUCHA
 

(KS Bestwinka) - 9 goli

________________________

5. Mateusz CIOSEK
 

(MRKS II) - 8 goli
 

Statystyki drużyny

Czas gry

1. Tomasz Labza
Tomasz Labza 1555 minut
2. Tomasz Stanisławski
Tomasz Stanisławski 1423 minut
3. Michał Sztykiel
Michał Sztykiel 1395 minut
4. Stanisław Kleszcz
Stanisław Kleszcz 1330 minut
5. Szymon Korzus
Szymon Korzus 1305 minut
6. Patryk Strzelczyk
Patryk Strzelczyk 1134 minut
7. Marcin Sztykiel
Marcin Sztykiel 1105 minut
8. Roman Kral
Roman Kral 1104 minut
9. Łukasz Mentel
Łukasz Mentel 978 minut
10. Adam Waliczek
Adam Waliczek 968 minut
11. Adam Paleta
Adam Paleta 878 minut
12. Rafał Greń
Rafał Greń 820 minut
13. Szymon Sosna
Szymon Sosna 703 minut
14. Daniel Lech
Daniel Lech 645 minut
15. Szymon Duława
Szymon Duława 540 minut
16. Szymon Staszko
Szymon Staszko 315 minut
17. Adrian Jasiński
Adrian Jasiński 295 minut
18. Ryszard Borutko
Ryszard Borutko 268 minut
19. Janusz Cyran
Janusz Cyran 225 minut
20. Łukasz Kisiała
Łukasz Kisiała 202 minut
21. Kamil Legut
Kamil Legut 137 minut
22. Kamil Pietrzyk
Kamil Pietrzyk 135 minut
23. Tymoteusz Duraj
Tymoteusz Duraj 120 minut
24. Wojciech Struś
Wojciech Struś 73 minut
25. Mateusz Mierzwa
Mateusz Mierzwa 72 minut
26. Łukasz Koenig
Łukasz Koenig 45 minut
27. Roland Król
Roland Król 40 minut
28. Artem Miagkyj
Artem Miagkyj 5 minut

Najbliższe spotkanie

GKS Czarni JaworzeSokół Buczkowice
GKS Czarni Jaworze   Sokół Buczkowice
2017-04-29, 15:00:00

Kompleks Sportowy w Jaworzu Pierwszy mecz: 3:0

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20
GKS Czarni Jaworze - KS Bestwinka
KS Bystra - Pionier Pisarzowice
Soła Kobiernice - Iskra Rybarzowice
Zapora Porąbka - Zapora Wapienica
LKS Mazańcowice - Przełom Kaniów
Sokół Buczkowice - KS Międzyrzecze
Beskid Godziszka - MRKS Czechowice - Dziedzice II

Ostatnie spotkanie

GKS Czarni JaworzeKS Bystra
GKS Czarni Jaworze 5:0 KS Bystra
2017-04-08, 14:00:00
Kompleks Sportowy w Jaworzu Pierwszy mecz: 5:0
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Przełom Kaniów GKS Czarni Jaworze
Zapora Wapienica Soła Kobiernice
Pionier Pisarzowice Beskid Godziszka
MRKS Czechowice - Dziedzice II Zapora Porąbka
KS Bestwinka Sokół Buczkowice
Iskra Rybarzowice 3:1 LKS Mazańcowice
KS Międzyrzecze KS Bystra

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Kalendarium

26

04-2017

środa

2. kolejka V ligi trampkarzy: GKS Czarni Jaworze U15 - Zapora Porąbka U15 - 17:00

27

04-2017

czwartek

28

04-2017

piątek

29

04-2017

sobota

18. kolejka Bielskiej Klasy A: GKS Czarni Jaworze - Sokół Buczkowice - 15:00

3. kolejka V ligi trampkarzy: Wilamowiczanka Wilamowice U15 - GKS Czarni Jaworze U15 - 10:00

30

04-2017

niedziela

44 urodziny obchodzi Janusz Gucwa

18. kolejka Bielskiej Klasy B: GKS Czarni Jaworze II - Halny Kalna - 11:00

12. kolejka III ligi juniorów: GKS Czarni Jaworze U19 - LKS Ligota U19 - 16:00

01

05-2017

pon.

Święto Pracy

02

05-2017

wtorek

11. kolejka III ligi juniorów: LKS Czaniec U19 - GKS Czarni Jaworze U19 - 18:00

Informacja

Publikowane
komentarze są
prywatnymi
opiniami
użytkowników portalu.
My jako strona
nie ponosimy
odpowiedzialności
za treść opinii
komentujących.
Masz prawo
komentować,
wyrażać swoją opinię
oraz dyskutować
i nie zgadzać się
z czyjąś opinią.
Nie masz natomiast
prawa używać
wulgaryzmów
oraz obrażać
innych osób.
Takie komentarze
będą w trybie
natychmiastowym
usuwane!

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kontakty

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.