GKS Czarni Jaworze - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Sercem i duchem Wasi fani zawsze z Wami!!!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Skałka Żabnica - GKS Czarni Jaworze 3:2
  • MRKS Czechowice - Dziedzice - Koszarawa Żywiec 0:0
  • Pasjonat Dankowice - Spójnia Zebrzydowice 1:6
  • WSS Wisła - LKS Leśna 3:1
  • Błyskawica Drogomyśl - Orzeł Łękawica 2:1
  • LKS 99 Pruchna - Tempo Puńców 1:2
  • Cukrownik Chybie - Góral Żywiec 0:4
  • GLKS Wilkowice - LKS Bestwina 1:4
  •        

Facebook

Kalendarz

 

Zegar

Logowanie

Rezerwy

Ostatnie spotkanie:

3:0

 

Następny mecz:

:

Iskra Rybarzowice - Czarni Jaworze II

21 kwietnia (sobota), godz. 16:00

Obiekt sportowy w Rybarzowicach
 

Juniorzy

Ostatnie spotkanie:

3:2

 

Następny mecz:

:

Czarni Jaworze - KS Rudzica

17 kwietnia (wtorek), godz. 17:00

Boisko przy ul. Folwarcznej w Jaworzu
 

Młodziki

Ostatnie spotkanie:

3:1

 

Następny mecz:

:

Czarni Jaworze - Słowian Łodygowice

21 kwietnia (sobota), godz. 10:00

Boisko przy ul. Folwarcznej w Jaworzu
 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 82, wczoraj: 377
ogółem: 3 132 042

statystyki szczegółowe

Top 5 strzelców

 

1. Szymon PŁOSZAJ

(Wisła) - 19 goli

________________________

2. Jakub OGIEGŁO

(Pasjonat) - 17 goli

________________________

3. Krzysztof KOCZUR

(Błyskawica) - 16 goli

________________________

4. Mateusz ŻYŁA

(MRKS) - 14 goli

________________________

4. Adam WALICZEK

(Czarni) - 14 goli

________________________

5. Robert MRÓZEK

(Orzeł) - 13 goli
 

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-05 Koszarawa Żywiec 1:1 Błyskawica Drogomyśl zobacz ›
2017-08-05 Spójnia Zebrzydowice 2:2 LKS 99 Pruchna zobacz ›
2017-08-05 LKS Bestwina 1:0 Orzeł Łękawica zobacz ›
2017-08-05 Tempo Puńców 2:4 Góral Żywiec zobacz ›
2017-08-06 Pasjonat Dankowice 4:4 Skałka Żabnica zobacz ›
2017-08-06 WSS Wisła 2:3 MRKS Czechowice-Dziedzice zobacz ›
2017-08-06 LKS Leśna 2:4 Cukrownik Chybie zobacz ›
2017-08-06 GKS Czarni Jaworze 5:0 GLKS Wilkowice relacja ›
2017-08-12 Cukrownik Chybie 4:1 GKS Czarni Jaworze relacja ›
2017-08-12 MRKS Czechowice-Dziedzice 1:0 Góral Żywiec zobacz ›
2017-08-12 LKS Bestwina 1:1 Tempo Puńców zobacz ›
2017-08-12 Błyskawica Drogomyśl 2:1 Spójnia Zebrzydowice zobacz ›
2017-08-12 Skałka Żabnica 1:2 Koszarawa Żywiec zobacz ›
2017-08-12 WSS Wisła 1:1 Pasjonat Dankowice zobacz ›
2017-08-13 LKS 99 Pruchna 5:1 LKS Leśna zobacz ›
2017-08-15 GLKS Wilkowice 1:7 Orzeł Łękawica zobacz ›
2017-08-19 Orzeł Łękawica 0:1 Cukrownik Chybie zobacz ›
2017-08-19 Koszarawa Żywiec 2:1 WSS Wisła zobacz ›
2017-08-19 Spójnia Zebrzydowice 2:1 Skałka Żabnica zobacz ›
2017-08-19 Tempo Puńców 4:0 GLKS Wilkowice zobacz ›
2017-08-19 Góral Żywiec 1:2 LKS Bestwina zobacz ›
2017-08-20 Pasjonat Dankowice 1:2 MRKS Czechowice-Dziedzice zobacz ›
2017-08-20 LKS Leśna 3:2 Błyskawica Drogomyśl zobacz ›
2017-08-20 GKS Czarni Jaworze 1:0 LKS 99 Pruchna relacja ›
2017-08-26 Błyskawica Drogomyśl 3:1 GKS Czarni Jaworze relacja ›
2017-08-26 MRKS Czechowice-Dziedzice 3:2 LKS Bestwina zobacz ›
2017-08-26 GLKS Wilkowice 1:4 Góral Żywiec zobacz ›
2017-08-26 Cukrownik Chybie 3:0 Tempo Puńców zobacz ›
2017-08-26 Skałka Żabnica 1:2 LKS Leśna zobacz ›
2017-08-26 WSS Wisła 6:0 Spójnia Zebrzydowice zobacz ›
2017-08-27 LKS 99 Pruchna 2:0 Orzeł Łękawica zobacz ›
2017-08-27 Pasjonat Dankowice 1:3 Koszarawa Żywiec zobacz ›
2017-09-02 GKS Czarni Jaworze 3:3 Skałka Żabnica relacja ›
2017-09-02 Koszarawa Żywiec 1:2 MRKS Czechowice-Dziedzice zobacz ›
2017-09-02 Spójnia Zebrzydowice 0:5 Pasjonat Dankowice zobacz ›
2017-09-02 Orzeł Łękawica 1:4 Błyskawica Drogomyśl zobacz ›
2017-09-02 Góral Żywiec 1:1 Cukrownik Chybie zobacz ›
2017-09-02 LKS Bestwina 5:1 GLKS Wilkowice zobacz ›
2017-09-03 LKS Leśna 2:4 WSS Wisła zobacz ›
2017-09-03 Tempo Puńców 2:1 LKS 99 Pruchna zobacz ›
2017-09-09 WSS Wisła 2:1 GKS Czarni Jaworze relacja ›
2017-09-09 Cukrownik Chybie 0:0 LKS Bestwina zobacz ›
2017-09-09 Błyskawica Drogomyśl 2:1 Tempo Puńców zobacz ›
2017-09-09 Skałka Żabnica 2:5 Orzeł Łękawica zobacz ›
2017-09-09 Koszarawa Żywiec 1:0 Spójnia Zebrzydowice zobacz ›
2017-09-10 MRKS Czechowice-Dziedzice 6:0 GLKS Wilkowice zobacz ›
2017-09-10 LKS 99 Pruchna 1:1 Góral Żywiec zobacz ›
2017-09-10 Pasjonat Dankowice 6:1 LKS Leśna zobacz ›
2017-09-15 Orzeł Łękawica 1:3 WSS Wisła zobacz ›
2017-09-16 GKS Czarni Jaworze 1:2 Pasjonat Dankowice relacja ›
2017-09-16 Spójnia Zebrzydowice 1:9 MRKS Czechowice-Dziedzice zobacz ›
2017-09-16 Tempo Puńców 4:1 Skałka Żabnica zobacz ›
2017-09-16 Góral Żywiec 2:1 Błyskawica Drogomyśl zobacz ›
2017-09-16 LKS Bestwina 0:1 LKS 99 Pruchna zobacz ›
2017-09-16 GLKS Wilkowice 1:1 Cukrownik Chybie zobacz ›
2017-09-17 LKS Leśna 1:3 Koszarawa Żywiec zobacz ›
2017-09-27 Spójnia Zebrzydowice 2:1 LKS Leśna zobacz ›
2017-10-10 LKS 99 Pruchna 1:1 GLKS Wilkowice zobacz ›
2017-10-11 Błyskawica Drogomyśl 1:2 LKS Bestwina zobacz ›
2017-10-11 Skałka Żabnica 1:5 Góral Żywiec zobacz ›
2017-10-11 WSS Wisła 1:0 Tempo Puńców zobacz ›
2017-10-12 Pasjonat Dankowice 3:2 Orzeł Łękawica zobacz ›
2017-10-18 Koszarawa Żywiec 0:2 GKS Czarni Jaworze relacja ›
2017-10-18 MRKS Czechowice-Dziedzice 5:1 Cukrownik Chybie zobacz ›
2017-09-30 GKS Czarni Jaworze 3:2 Spójnia Zebrzydowice relacja ›
2017-09-30 Orzeł Łękawica 1:1 Koszarawa Żywiec zobacz ›
2017-09-30 Tempo Puńców 3:7 Pasjonat Dankowice zobacz ›
2017-09-30 Góral Żywiec 2:2 WSS Wisła zobacz ›
2017-09-30 LKS Bestwina 2:0 Skałka Żabnica zobacz ›
2017-09-30 GLKS Wilkowice 0:2 Błyskawica Drogomyśl zobacz ›
2017-09-30 Cukrownik Chybie 2:2 LKS 99 Pruchna zobacz ›
2017-10-01 LKS Leśna 1:4 MRKS Czechowice-Dziedzice zobacz ›
10  2017-10-07 MRKS Czechowice-Dziedzice 5:0 LKS 99 Pruchna zobacz ›
10  2017-10-07 Błyskawica Drogomyśl 3:1 Cukrownik Chybie zobacz ›
10  2017-10-07 Skałka Żabnica 3:2 GLKS Wilkowice zobacz ›
10  2017-10-07 Koszarawa Żywiec 0:1 Tempo Puńców zobacz ›
10  2017-10-07 Spójnia Zebrzydowice 2:6 Orzeł Łękawica zobacz ›
10  2017-10-08 WSS Wisła 3:4 LKS Bestwina zobacz ›
10  2017-10-08 LKS Leśna 1:5 GKS Czarni Jaworze relacja ›
10  2018-04-11 Pasjonat Dankowice 1:0 Góral Żywiec zobacz ›
11  2017-10-14 GKS Czarni Jaworze 5:4 MRKS Czechowice-Dziedzice relacja ›
11  2017-10-14 Orzeł Łękawica 0:1 LKS Leśna zobacz ›
11  2017-10-14 Tempo Puńców 5:0 Spójnia Zebrzydowice zobacz ›
11  2017-10-14 Góral Żywiec 0:0 Koszarawa Żywiec zobacz ›
11  2017-10-14 LKS Bestwina 3:0 Pasjonat Dankowice zobacz ›
11  2017-10-14 GLKS Wilkowice 1:4 WSS Wisła zobacz ›
11  2017-10-14 Cukrownik Chybie 3:1 Skałka Żabnica zobacz ›
11  2017-10-15 LKS 99 Pruchna 4:5 Błyskawica Drogomyśl zobacz ›
12  2017-10-21 MRKS Czechowice-Dziedzice 3:0 Błyskawica Drogomyśl zobacz ›
12  2017-10-21 Skałka Żabnica 0:0 LKS 99 Pruchna zobacz ›
12  2017-10-21 WSS Wisła 2:1 Cukrownik Chybie zobacz ›
12  2017-10-21 Pasjonat Dankowice 8:0 GLKS Wilkowice zobacz ›
12  2017-10-21 Koszarawa Żywiec 0:1 LKS Bestwina zobacz ›
12  2017-10-21 Spójnia Zebrzydowice 1:0 Góral Żywiec zobacz ›
12  2017-10-22 GKS Czarni Jaworze 4:3 Orzeł Łękawica relacja ›
12  2017-10-22 LKS Leśna 0:1 Tempo Puńców zobacz ›
13  2017-10-28 Tempo Puńców 4:1 GKS Czarni Jaworze relacja ›
13  2017-10-28 Góral Żywiec 4:0 LKS Leśna zobacz ›
13  2017-10-28 LKS Bestwina 3:0 Spójnia Zebrzydowice zobacz ›
13  2017-10-28 GLKS Wilkowice 0:3 Koszarawa Żywiec zobacz ›
13  2017-10-28 Cukrownik Chybie 0:4 Pasjonat Dankowice zobacz ›
13  2017-10-28 Błyskawica Drogomyśl 6:1 Skałka Żabnica zobacz ›
13  2017-10-31 Orzeł Łękawica 1:10 MRKS Czechowice-Dziedzice zobacz ›
13  2017-11-18 LKS 99 Pruchna 3:3 WSS Wisła zobacz ›
14  2017-11-04 MRKS Czechowice-Dziedzice 3:2 Skałka Żabnica zobacz ›
14  2017-11-04 Koszarawa Żywiec 1:1 Cukrownik Chybie zobacz ›
14  2017-11-04 Spójnia Zebrzydowice 3:1 GLKS Wilkowice zobacz ›
14  2017-11-04 Orzeł Łękawica 3:2 Tempo Puńców zobacz ›
14  2017-11-05 GKS Czarni Jaworze 4:1 Góral Żywiec relacja ›
14  2017-11-05 WSS Wisła 3:4 Błyskawica Drogomyśl zobacz ›
14  2017-11-05 Pasjonat Dankowice 2:2 LKS 99 Pruchna zobacz ›
14  2017-11-05 LKS Leśna 1:3 LKS Bestwina zobacz ›
15  2017-11-11 LKS Bestwina 0:0 GKS Czarni Jaworze relacja ›
15  2017-11-11 Tempo Puńców 1:5 MRKS Czechowice-Dziedzice zobacz ›
15  2017-11-11 Góral Żywiec 2:1 Orzeł Łękawica zobacz ›
15  2017-11-11 GLKS Wilkowice 4:0 LKS Leśna zobacz ›
15  2017-11-11 Cukrownik Chybie 3:1 Spójnia Zebrzydowice zobacz ›
15  2017-11-11 LKS 99 Pruchna 0:2 Koszarawa Żywiec zobacz ›
15  2017-11-11 Błyskawica Drogomyśl 1:2 Pasjonat Dankowice zobacz ›
15  2017-11-11 Skałka Żabnica 2:5 WSS Wisła zobacz ›
16  2018-05-30 GLKS Wilkowice GKS Czarni Jaworze 17:00
16  2018-05-30 MRKS Czechowice-Dziedzice WSS Wisła 17:00
16  2018-05-30 Błyskawica Drogomyśl Koszarawa Żywiec 17:00
16  2018-05-30 Cukrownik Chybie LKS Leśna 17:00
16  2018-05-30 Orzeł Łękawica LKS Bestwina 17:00
16  2018-05-30 Góral Żywiec Tempo Puńców 17:00
16  2018-05-30 Skałka Żabnica Pasjonat Dankowice 17:00
16  2018-05-31 LKS 99 Pruchna Spójnia Zebrzydowice 15:00
17  2018-03-25 LKS Leśna 2:3 LKS 99 Pruchna zobacz ›
17  2018-05-16 GKS Czarni Jaworze Cukrownik Chybie 18:00
17  2018-05-16 Koszarawa Żywiec Skałka Żabnica 18:00
17  2018-05-16 Pasjonat Dankowice WSS Wisła 18:00
17  2018-05-16 Spójnia Zebrzydowice Błyskawica Drogomyśl 18:00
17  2018-05-16 Góral Żywiec MRKS Czechowice-Dziedzice 18:00
17  2018-05-16 Tempo Puńców LKS Bestwina 18:00
17  2018-05-16 Orzeł Łękawica GLKS Wilkowice 18:00
18  2018-03-31 LKS 99 Pruchna 1:1 GKS Czarni Jaworze relacja ›
18  2018-03-31 MRKS Czechowice-Dziedzice 4:0 Pasjonat Dankowice zobacz ›
18  2018-03-31 WSS Wisła 2:1 Koszarawa Żywiec zobacz ›
18  2018-03-31 Skałka Żabnica 2:1 Spójnia Zebrzydowice zobacz ›
18  2018-03-31 Błyskawica Drogomyśl 4:1 LKS Leśna zobacz ›
18  2018-03-31 Cukrownik Chybie 0:1 Orzeł Łękawica zobacz ›
18  2018-03-31 GLKS Wilkowice 0:3 Tempo Puńców zobacz ›
18  2018-03-31 LKS Bestwina 1:0 Góral Żywiec zobacz ›
19  2018-04-07 GKS Czarni Jaworze 1:2 Błyskawica Drogomyśl relacja ›
19  2018-04-07 LKS Bestwina 0:0 MRKS Czechowice-Dziedzice zobacz ›
19  2018-04-07 Góral Żywiec 2:0 GLKS Wilkowice zobacz ›
19  2018-04-07 Orzeł Łękawica 1:1 LKS 99 Pruchna zobacz ›
19  2018-04-07 Koszarawa Żywiec 3:0 Pasjonat Dankowice zobacz ›
19  2018-04-08 Tempo Puńców 1:2 Cukrownik Chybie zobacz ›
19  2018-04-08 LKS Leśna 0:2 Skałka Żabnica zobacz ›
19  2018-04-08 Spójnia Zebrzydowice 1:0 WSS Wisła zobacz ›
20  2018-04-14 Skałka Żabnica 3:2 GKS Czarni Jaworze relacja ›
20  2018-04-14 MRKS Czechowice-Dziedzice 0:0 Koszarawa Żywiec zobacz ›
20  2018-04-14 Pasjonat Dankowice 1:6 Spójnia Zebrzydowice zobacz ›
20  2018-04-14 Błyskawica Drogomyśl 2:1 Orzeł Łękawica zobacz ›
20  2018-04-14 Cukrownik Chybie 0:4 Góral Żywiec zobacz ›
20  2018-04-14 GLKS Wilkowice 1:4 LKS Bestwina zobacz ›
20  2018-04-15 WSS Wisła 3:1 LKS Leśna zobacz ›
20  2018-04-15 LKS 99 Pruchna 1:2 Tempo Puńców zobacz ›
21  2018-04-21 GKS Czarni Jaworze WSS Wisła 14:00
21  2018-04-21 GLKS Wilkowice MRKS Czechowice-Dziedzice 16:00
21  2018-04-21 LKS Bestwina Cukrownik Chybie 16:00
21  2018-04-21 Góral Żywiec LKS 99 Pruchna 16:00
21  2018-04-21 Tempo Puńców Błyskawica Drogomyśl 16:00
21  2018-04-21 Orzeł Łękawica Skałka Żabnica 16:00
21  2018-04-21 Spójnia Zebrzydowice Koszarawa Żywiec 16:00
21  2018-04-22 LKS Leśna Pasjonat Dankowice 17:00
22  2018-04-27 WSS Wisła Orzeł Łękawica 17:30
22  2018-04-28 Pasjonat Dankowice GKS Czarni Jaworze 17:00
22  2018-04-28 MRKS Czechowice-Dziedzice Spójnia Zebrzydowice 17:00
22  2018-04-28 Koszarawa Żywiec LKS Leśna 17:00
22  2018-04-28 Skałka Żabnica Tempo Puńców 16:00
22  2018-04-28 Błyskawica Drogomyśl Góral Żywiec 17:00
22  2018-04-28 Cukrownik Chybie GLKS Wilkowice 17:00
22  2018-04-29 LKS 99 Pruchna LKS Bestwina 16:00
23  2018-05-03 GKS Czarni Jaworze Koszarawa Żywiec 15:00
23  2018-05-03 Cukrownik Chybie MRKS Czechowice-Dziedzice 15:00
23  2018-05-03 GLKS Wilkowice LKS 99 Pruchna 15:00
23  2018-05-03 LKS Bestwina Błyskawica Drogomyśl 15:00
23  2018-05-03 Góral Żywiec Skałka Żabnica 15:00
23  2018-05-03 Tempo Puńców WSS Wisła 15:00
23  2018-05-03 Orzeł Łękawica Pasjonat Dankowice 15:00
23  2018-05-03 LKS Leśna Spójnia Zebrzydowice 15:00
24  2018-05-05 Spójnia Zebrzydowice GKS Czarni Jaworze 17:00
24  2018-05-05 MRKS Czechowice-Dziedzice LKS Leśna 17:00
24  2018-05-05 Koszarawa Żywiec Orzeł Łękawica 17:00
24  2018-05-05 Pasjonat Dankowice Tempo Puńców 17:00
24  2018-05-05 WSS Wisła Góral Żywiec 17:00
24  2018-05-05 Skałka Żabnica LKS Bestwina 17:00
24  2018-05-05 Błyskawica Drogomyśl GLKS Wilkowice 17:00
24  2018-05-05 LKS 99 Pruchna Cukrownik Chybie 17:00
25  2018-05-12 GKS Czarni Jaworze LKS Leśna 17:00
25  2018-05-12 GLKS Wilkowice Skałka Żabnica 17:00
25  2018-05-12 LKS Bestwina WSS Wisła 17:00
25  2018-05-12 Góral Żywiec Pasjonat Dankowice 17:00
25  2018-05-12 Tempo Puńców Koszarawa Żywiec 17:00
25  2018-05-12 Orzeł Łękawica Spójnia Zebrzydowice 17:00
25  2018-05-12 Cukrownik Chybie Błyskawica Drogomyśl 17:00
25  2018-05-13 LKS 99 Pruchna MRKS Czechowice-Dziedzice 16:00
26  2018-05-19 MRKS Czechowice-Dziedzice GKS Czarni Jaworze 17:00
26  2018-05-19 Spójnia Zebrzydowice Tempo Puńców 17:00
26  2018-05-19 Koszarawa Żywiec Góral Żywiec 17:00
26  2018-05-19 Pasjonat Dankowice LKS Bestwina 17:00
26  2018-05-19 WSS Wisła GLKS Wilkowice 17:00
26  2018-05-19 Skałka Żabnica Cukrownik Chybie 16:00
26  2018-05-19 Błyskawica Drogomyśl LKS 99 Pruchna 17:00
26  2018-05-20 LKS Leśna Orzeł Łękawica 15:00
27  2018-05-26 Orzeł Łękawica GKS Czarni Jaworze 17:00
27  2018-05-26 Błyskawica Drogomyśl MRKS Czechowice-Dziedzice 17:00
27  2018-05-26 Cukrownik Chybie WSS Wisła 17:00
27  2018-05-26 GLKS Wilkowice Pasjonat Dankowice 17:00
27  2018-05-26 LKS Bestwina Koszarawa Żywiec 17:00
27  2018-05-26 Góral Żywiec Spójnia Zebrzydowice 17:00
27  2018-05-27 LKS 99 Pruchna Skałka Żabnica 16:00
27  2018-05-27 Tempo Puńców LKS Leśna 17:00
28  2018-06-02 GKS Czarni Jaworze Tempo Puńców 11:00
28  2018-06-02 MRKS Czechowice-Dziedzice Orzeł Łękawica 17:00
28  2018-06-02 Spójnia Zebrzydowice LKS Bestwina 17:00
28  2018-06-02 Koszarawa Żywiec GLKS Wilkowice 17:00
28  2018-06-02 Pasjonat Dankowice Cukrownik Chybie 17:00
28  2018-06-02 WSS Wisła LKS 99 Pruchna 17:00
28  2018-06-02 Skałka Żabnica Błyskawica Drogomyśl 16:00
28  2018-06-03 LKS Leśna Góral Żywiec 15:00
29  2018-06-09 Góral Żywiec GKS Czarni Jaworze 17:00
29  2018-06-09 Skałka Żabnica MRKS Czechowice-Dziedzice 17:00
29  2018-06-09 Błyskawica Drogomyśl WSS Wisła 17:00
29  2018-06-09 Cukrownik Chybie Koszarawa Żywiec 17:00
29  2018-06-09 GLKS Wilkowice Spójnia Zebrzydowice 17:00
29  2018-06-09 LKS Bestwina LKS Leśna 17:00
29  2018-06-09 Tempo Puńców Orzeł Łękawica 17:00
29  2018-06-10 LKS 99 Pruchna Pasjonat Dankowice 16:00
30  2018-06-16 GKS Czarni Jaworze LKS Bestwina 17:00
30  2018-06-16 MRKS Czechowice-Dziedzice Tempo Puńców 17:00
30  2018-06-16 Orzeł Łękawica Góral Żywiec 17:00
30  2018-06-16 LKS Leśna GLKS Wilkowice 17:00
30  2018-06-16 Spójnia Zebrzydowice Cukrownik Chybie 17:00
30  2018-06-16 Koszarawa Żywiec LKS 99 Pruchna 17:00
30  2018-06-16 Pasjonat Dankowice Błyskawica Drogomyśl 17:00
30  2018-06-16 WSS Wisła Skałka Żabnica 17:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2017-08-15 Rotuz Bronów 1:2 GKS Czarni Jaworze relacja ›
---  2017-08-30 Rekord Bielsko-Biała II 4:0 GKS Czarni Jaworze relacja ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-07-15 Koszarawa Żywiec 5:0 GKS Czarni Jaworze relacja ›
2017-07-19 Kuźnia Ustroń 3:1 GKS Czarni Jaworze relacja ›
2017-07-22 Tempo Puńców 2:6 GKS Czarni Jaworze relacja ›
2017-07-28 GKS Czarni Jaworze 3:3 Beskid Skoczów relacja ›
2018-02-10 GKS Czarni Jaworze 3:0 Pionier Pisarzowice relacja ›
2018-02-17 GKS Czarni Jaworze 2:4 Błyskawica Drogomyśl relacja ›
2018-02-24 GKS Czarni Jaworze 3:4 Soła Rajcza relacja ›
2018-03-03 GKS Czarni Jaworze 3:4 Tempo Puńców relacja ›
2018-03-10 GKS Czarni Jaworze 0:5 LKS Goczałkowice-Zdrój relacja ›

Najbliższe spotkanie

GKS Czarni JaworzeWSS Wisła
GKS Czarni Jaworze   WSS Wisła
2018-04-21, 14:00:00

Kompleks Sportowy w Jaworzu Pierwszy mecz: 1:2

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
GKS Czarni Jaworze - WSS Wisła
GLKS Wilkowice - MRKS Czechowice - Dziedzice
LKS Bestwina - Cukrownik Chybie
Góral Żywiec - LKS 99 Pruchna
Tempo Puńców - Błyskawica Drogomyśl
Orzeł Łękawica - Skałka Żabnica
LKS Leśna - Pasjonat Dankowice
Spójnia Zebrzydowice - Koszarawa Żywiec

Ostatnie spotkanie

Skałka ŻabnicaGKS Czarni Jaworze
Skałka Żabnica 3:2 GKS Czarni Jaworze
2018-04-14, 16:00:00
Obiekt Sportowy w Węgierskiej Górce Pierwszy mecz: 3:3
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
Skałka Żabnica 3:2 GKS Czarni Jaworze
MRKS Czechowice - Dziedzice 0:0 Koszarawa Żywiec
Pasjonat Dankowice 1:6 Spójnia Zebrzydowice
WSS Wisła 3:1 LKS Leśna
Błyskawica Drogomyśl 2:1 Orzeł Łękawica
LKS 99 Pruchna 1:2 Tempo Puńców
Cukrownik Chybie 0:4 Góral Żywiec
GLKS Wilkowice 1:4 LKS Bestwina

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Kalendarium

21

04-2018

sobota

21. kolejka Ligi Okręgowej: GKS Czarni Jaworze - WSS Wisła - 16:00

14. kolejka Klasy B: Iskra Rybarzowice - GKS Czarni Jaworze II - 16:00

2. kolejka IV ligi młodzików: GKS Czarni Jaworze - Słowian Łodygowice - 10:00

22

04-2018

niedziela

49 urodziny obchodzi Dariusz Szewczyk

13. kolejka IV ligi juniorów: Sokół Buczkowice U19 - GKS Czarni Jaworze U19 - 11:00

23

04-2018

pon.

24

04-2018

wtorek

25

04-2018

środa

26

04-2018

czwartek

27

04-2018

piątek

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Admin-Mazi 100
2. Przemo891 82
3. liltik 78
4. Czarny-Michal 6
5. titi88 5
6. kibic150 0

Informacja

Publikowane
komentarze są
prywatnymi
opiniami
użytkowników portalu.
My jako strona
nie ponosimy
odpowiedzialności
za treść opinii
komentujących.
Masz prawo
komentować,
wyrażać swoją opinię
oraz dyskutować
i nie zgadzać się
z czyjąś opinią.
Nie masz natomiast
prawa używać
wulgaryzmów
oraz obrażać
innych osób.
Takie komentarze
będą w trybie
natychmiastowym
usuwane!

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kontakty

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.