GKS Czarni Jaworze - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Sercem i duchem Wasi fani zawsze z Wami!!!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • GKS Czarni Jaworze - Pionier Pisarzowice 4:1
  • GKS Czarni Jaworze - Tempo Białka
  • GKS Czarni Jaworze - Błyskawica Drogomyśl
  •        

Facebook

Kalendarz

 

Zegar

Logowanie

Rezerwy

Ostatnie spotkanie:

3:3

 

Następny mecz:

:

KONIEC SEZONU
Ostateczna pozycja: 4

Juniorzy

Ostatnie spotkanie:

2:3

 

Następny mecz:

:

KONIEC SEZONU
Ostateczna pozycja: 4

Młodziki

Ostatnie spotkanie:

2:7

 

Następny mecz:

:

KONIEC SEZONU
Ostateczna pozycja: 4

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 4, wczoraj: 473
ogółem: 3 175 187

statystyki szczegółowe

Top 5 strzelców

 

1. Szymon PŁOSZAJ

(Wisła) - 30 goli

________________________

2. Jakub OGIEGŁO

(Pasjonat) - 26 goli

________________________

2. Adam WALICZEK

(Czarni) - 26 goli

________________________

3. Rafał ADAMCZYK

(MRKS) - 23 gole

________________________

4. Robert MRÓZEK

(Orzeł) - 22 gole

________________________

5. Krzysztof KOCZUR

(Błyskawica) - 20 goli

________________________

5. Krzysztof CHRAPEK

(MRKS) - 20 goli

________________________

5. Tomasz ŚLEZIONA

(Spójnia) - 20 goli
 

Klasyfikacja strzelców

Klasyfikacja strzelców

AP-Sport Ligi Okręgowej

 

30


Szymon Płoszaj - WSS Wisła
 

26


Adam Waliczek - GKS Czarni Jaworze
Jakub Ogiegło - LKS Pasjonat Dankowice
 

23


Rafał Adamczyk - MRKS Czechowice-Dziedzice
 

22

Robert Mrózek - LKS Orzeł Łękawica
 

20

Krzysztof Chrapek - MRKS Czechowice-Dziedzice
Krzysztof Koczur - LKS Błyskawica Drogomyśl
Tomasz Śleziona - KKS Spójnia Zebrzydowice
 

19

Damian Szczęsny - MRKS Czechowice-Dziedzice
Mateusz Żyła - MRKS Czechowice-Dziedzice
 

16

Dariusz Zygma - RKS Cukrownik Chybie
Jakub Legierski - LKS Tempo Puńców
Łukasz Halama - LKS Błyskawica Drogomyśl
 

15

Wojciech Sadlok - LKS Pasjonat Dankowice
 

14

Dariusz Chowaniec - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Dominik Natanek - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
 

13

Alan Pastuszak - LKS Tempo Puńców
 

12

Adrian Lejawa - LKS Orzeł Łękawica
Michał Chrysteczko - LKS 99 Pruchna
Rafał Szczygielski - RKS Cukrownik Chybie
Szymon Skęczek - LKS Bestwina
 

11

Jakub Pilch - GLKS Wilkowice
 

10

Artur Sawicki - LKS Bestwina
Bartłomiej Rucki - WSS Wisła
Damian Wojtoń - RKS Cukrownik Chybie
Janusz Bąk - LKS Pasjonat Dankowice
Marcin Osmałek - Góral Żywiec
Michał Sztykiel - GKS Czarni Jaworze
 

9

Błażej Cięciel - LKS Pasjonat Dankowice
Dariusz Rucki - WSS Wisła
Krystian Patroń - MRKS Czechowice-Dziedzice
Łukasz Błasiak - GKS Czarni Jaworze
Patryk Semik - Góral Żywiec
 

8

Kamil Zoń - LKS Leśna
Krystian Strach - KKS Spójnia Zebrzydowice
Sebastian Juroszek - WSS Wisła
 

7

Adrian Szwarc - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Błażej Bawoł - RKS Cukrownik Chybie
Jakub Kolondra - KKS Spójnia Zebrzydowice
Mateusz Droździk - LKS Bestwina
Michał Duda - LKS Orzeł Łękawica
Mykhailo Lavruk - TS Koszarawa Żywiec
Rafał Dziadek - LKS Błyskawica Drogomyśl
 

6

Damian Stawicki - WSS Wisła
Dawid Bluck - LKS Tempo Puńców
Jakub Raszka - MRKS Czechowice-Dziedzice
Kornel Adamus - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Łukasz Szędzielarz - MRKS Czechowice-Dziedzice
Maciej Krysta - LKS Leśna
Marcin Pośpiech - LKS Orzeł Łękawica
Mariusz Kosibor - TS Koszarawa Żywiec
Mateusz Wigezzi - LKS Tempo Puńców
Mateusz Włoszek - LKS Bestwina
Paweł Pańta - LKS 99 Pruchna
 

5

Adrian Nycz - LKS Bestwina
Bartłomiej Feruga - LKS Bestwina
Kacper Piórecki - Góral Żywiec
Marek Gołuch - Góral Żywiec
Wojciech Kołek - LKS Tempo Puńców
Wojciech Padło - LKS Błyskawica Drogomyśl
 

4

Adam Paleta - GKS Czarni Jaworze
Adam Brzyszkowski - LKS 99 Pruchna
Adam Olszar - LKS Tempo Puńców
Adrian Miroski - LKS Bestwina
Damian Piecha - LKS Orzeł Łękawica
Dariusz Juroszek - WSS Wisła
Kamil Gazurek - Góral Żywiec
Łukasz Łodziana - LKS Leśna
Marcin Radwaniak - Góral Żywiec
Szymon Gach - TS Koszarawa Żywiec
Szymon Jastrzębski - MRKS Czechowice-Dziedzice
Tomasz Magiera - LKS Pasjonat Dankowice
Tomasz Mrówka - KKS Spójnia Zebrzydowice
Tomasz Stasiak - LKS Tempo Puńców
 

3

Bartłomiej Jakubiec - TS Koszarawa Żywiec
Daniel Mencner - LKS 99 Pruchna
Dawid Gleindek - LKS Bestwina
Filip Orszula - LKS 99 Pruchna
Grzegorz Habdas - GKS Czarni Jaworze
Karol Rozmus - TS Koszarawa Żywiec
Krzysztof Łaciak - LKS Pasjonat Dankowice
Łukasz Góraczewski - LKS Błyskawica Drogomyśl
Maciej Wojtyła - Góral Żywiec
Marcin Bednarek - LKS 99 Pruchna
Marcin Kołek - LKS Tempo Puńców
Marcin Wróbel - LKS Pasjonat Dankowice
Mariusz Krzempek - LKS Błyskawica Drogomyśl
Mateusz Sewera - LKS Leśna
Michał Garncarczyk - TS Koszarawa Żywiec
Michał Przemyk - MRKS Czechowice-Dziedzice
Patryk Strzelczyk - GKS Czarni Jaworze
Rafał Żurek - MRKS Czechowice-Dziedzice
Robert Janulek - KKS Spójnia Zebrzydowice
Robert Orzeł - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Robert Pawlak - LKS Błyskawica Drogomyśl
Tomasz Fijak - TS Koszarawa Żywiec
Wojciech Wróbel - LKS Leśna
 

2

Adrian Szary - LKS Pasjonat Dankowice
Andrzej Papierok - LKS Tempo Puńców
Bartosz Szołtys - LKS 99 Pruchna
Damian Żyła - LKS Błyskawica Drogomyśl
Daniel Lech - GKS Czarni Jaworze
David Chipala - TS Koszarawa Żywiec
Dawid Pisarek - LKS Błyskawica Drogomyśl
Grzegorz Kopiec - KKS Spójnia Zebrzydowice
Jakub Krawczyk - LKS Bestwina
Jakub Marekwica - WSS Wisła
Kamil Jakubiec - GLKS Wilkowice
Kamil Kotrys - WSS Wisła
Kamil Kozieł - TS Koszarawa Żywiec
Krystian Makowski - LKS Bestwina
Krzysztof Janik - TS Koszarawa Żywiec
Łukasz Mrózek - LKS Orzeł Łękawica
Maciej Rozmus - TS Koszarawa Żywiec
Marcin Bęben - LKS Pasjonat Dankowice
Marcin Jasiński - LKS Błyskawica Drogomyśl
Marcin Kosiec - Góral Żywiec
Mariusz Adaszek - RKS Cukrownik Chybie
Mariusz Duś - LKS Bestwina
Mariusz Pilch - WSS Wisła
Mateusz Bawoł - RKS Cukrownik Chybie
Mateusz Brychcy - KKS Spójnia Zebrzydowice
Mateusz Piątek - LKS Leśna
Mateusz Stokłosa - LKS Błyskawica Drogomyśl
Michał Sewera - GLKS Wilkowice
Patryk Skakuj - LKS Tempo Puńców
Patryk Ułasewicz - RKS Cukrownik Chybie
Przemysław Błażejowski - LKS 99 Pruchna
Przemysław Jurasz - TS Koszarawa Żywiec
Robert Żbikowski - LKS 99 Pruchna
Szymon Miłek - KKS Spójnia Zebrzydowice
Szymon Stawowczyk - LKS Orzeł Łękawica
Tomasz Gala - GLKS Wilkowice
Tomasz Olszar - LKS Tempo Puńców
 

1

Adam Frydel - GLKS Wilkowice
Adrian Jasiński - GKS Czarni Jaworze
Adrian Mrózek - LKS Orzeł Łękawica
Arkadiusz Szlajss - LKS Tempo Puńców
Artur Bieroński - LKS Pasjonat Dankowice
Damian Gacek - LKS Bestwina
Daniel Flejszman - LKS Tempo Puńców
Daniel Kasprzycki - GKS Czarni Jaworze
Daniel Poloczek - RKS Cukrownik Chybie
Dariusz Potrząsaj - KKS Spójnia Zebrzydowice
Dawid Gola - MRKS Czechowice-Dziedzice
Dawid Lech - LKS Błyskawica Drogomyśl
Dawid Szczotka - LKS Orzeł Łękawica
Dominik Błachut - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Dominik Kopeć - MRKS Czechowice-Dziedzice
Filip Bąk - TS Koszarawa Żywiec
Gracjan Haka - LKS Błyskawica Drogomyśl
Grzegorz Kalamus - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Jacek Kosiba - LKS 99 Pruchna
Jakub Chmiel - WSS Wisła
Janusz Cyran - GKS Czarni Jaworze
Juraj Dančík - GLKS Wilkowice
Kacper Brachaczek - LKS Tempo Puńców
Kacper Kurek - LKS Orzeł Łękawica
Kamil Krzak - GLKS Wilkowice
Kamil Maj - RKS Cukrownik Chybie
Kamil Skowronek - RKS Cukrownik Chybie
Karol Janiszewski - KKS Spójnia Zebrzydowice
Kostiantyn Shliakhovyi - Góral Żywiec
Krzysztof Kubica - Góral Żywiec
Krzysztof Urbaś - Góral Żywiec
Krzysztof Wójcikiewicz - LKS Pasjonat Dankowice
Łukasz Biegun - LKS Leśna
Łukasz Jastrzębski - MRKS Czechowice-Dziedzice
Maciej Móll - LKS Bestwina
Maksymilian Gowin - Góral Żywiec
Marcin Biegun - LKS Leśna
Marcin Dobranowski - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Marcin Górny - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Marcin Kochutek - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Marcin Koźlik - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Marcin Urbańczyk - RKS Cukrownik Chybie
Mariusz Małysiak - LKS Orzeł Łękawica
Mateusz Gach - TS Koszarawa Żywiec
Mateusz Kumorek - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Mateusz Szuster - LKS Tempo Puńców
Mateusz Śliwka - LKS Tempo Puńców
Mateusz Tomala - WSS Wisła
Mateusz Widuch - Góral Żywiec
Michał Gołuch - Góral Żywiec
Michał Adamus - MRKS Czechowice-Dziedzice
Patryk Chmiel - KKS Spójnia Zebrzydowice
Patryk Kłyszyński - Góral Żywiec
Paweł Orszulik - KKS Spójnia Zebrzydowice
Paweł Toborek - GLKS Wilkowice
Paweł Sosna - GKS Czarni Jaworze
Piotr Kowal - LKS 99 Pruchna
Piotr Strączek - GLKS Wilkowice
Przemysław Wadas - RKS Cukrownik Chybie
Przemysław Żabicki - LKS Orzeł Łękawica
Rafał Greń - GKS Czarni Jaworze
Sebastian Klimek - Góral Żywiec
Sebastian Mrowiec - LKS Leśna
Sebastian Niewdana - LKS Leśna
Sebastian Pępek - TS Koszarawa Żywiec
Sebastian Rychlik - LKS Błyskawica Drogomyśl
Stanisław Kleszcz - GKS Czarni Jaworze
Szymon Duława - GKS Czarni Jaworze
Szymon Sosna - GKS Czarni Jaworze

Szymon Święs - LKS Bestwina
Tomasz Biółka - LKS Orzeł Łękawica
Tomasz Gandzel - RKS Cukrownik Chybie
Tomasz Kozieł - TS Koszarawa Żywiec
Tomasz Łokaj - TS Koszarawa Żywiec
Tomasz Stanisławski - GKS Czarni Jaworze
Wojciech Drewniak - TS Koszarawa Żywiec
Wojciech Buczek - LKS Bestwina
Wojciech Małysz - LKS Pasjonat Dankowice
Wojciech Miodoński - GLKS Wilkowice
Zbigniew Kupczok - GLKS Wilkowice

 


 Za pośrednictwem serwisu: BeskidzkaPilka.pl

Najbliższe spotkanie

GKS Czarni JaworzeTempo Białka
mecz towarzyski
GKS Czarni Jaworze   Tempo Białka
2018-07-21, 11:00:00

Boisko przy ul. Folwarcznej w Jaworzu

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Spójnia Zebrzydowice - GKS Czarni Jaworze
Pasjonat Dankowice - Cukrownik Chybie
LKS Kończyce Małe - Kuźnia Ustroń
Tempo Puńców - WSS Wisła
Beskid Skoczów - Orzeł Łękawica
Błyskawica Drogomyśl - LKS Bestwina
Soła Rajcza - Góral Żywiec
KS Bestwinka - Koszarawa Żywiec

Ostatnie spotkanie

GKS Czarni JaworzePionier Pisarzowice
GKS Czarni Jaworze 4:1 Pionier Pisarzowice
2018-07-14, 13:30:00
    relacja »
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Wyniki

Mecze sparingowe
GKS Czarni Jaworze 4:1 Pionier Pisarzowice
GKS Czarni Jaworze Tempo Białka
GKS Czarni Jaworze Błyskawica Drogomyśl

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Kalendarium

19

07-2018

czwartek

20

07-2018

piątek

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

15 urodziny obchodzi Adam Łakomy

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

13 urodziny obchodzi Szymon Łukanowski

25

07-2018

środa

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Admin-Mazi 157
2. Przemo891 120
3. liltik 78
4. Czarny-Michal 6
5. titi88 5
6. kibic150 0

Informacja

Publikowane
komentarze są
prywatnymi
opiniami
użytkowników portalu.
My jako strona
nie ponosimy
odpowiedzialności
za treść opinii
komentujących.
Masz prawo
komentować,
wyrażać swoją opinię
oraz dyskutować
i nie zgadzać się
z czyjąś opinią.
Nie masz natomiast
prawa używać
wulgaryzmów
oraz obrażać
innych osób.
Takie komentarze
będą w trybie
natychmiastowym
usuwane!

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kontakty

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.