GKS Czarni Jaworze - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Sercem i duchem Wasi fani zawsze z Wami!!!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Orzeł Łękawica - GKS Czarni Jaworze 2:2
  • Cukrownik Chybie - Góral Żywiec 1:2
  • LKS Bestwina - Koszarawa Żywiec 0:0
  • WSS Wisła - BKS Stal Bielsko - Biała 1:2
  • Pasjonat Dankowice - Spójnia Zebrzydowice 3:0
  • LKS Kończyce Małe - KS Bestwinka 1:2
  • Tempo Puńców - Soła Rajcza 1:0
  • Błyskawica Drogomyśl - Beskid Skoczów 0:2
  • Rekord Bielsko - Biała II - LKS 99 Pruchna 6:0
  •        

Kalendarz

 

Zegar

Logowanie

Juniorzy

Ostatnie spotkanie:

7:1

 

Następny mecz:

:

Rotuz Bronów - Czarni Jaworze

19 września (środa), godz. 16:30

Obiekt sportowy w Bronowie

Trampkarze młodsi

Ostatnie spotkanie:

9:1

 

Następny mecz:

:

Czarni Jaworze - Iskra Pszczyna

22 września (sobota), godz. 10:00

Kompleks Sportowy w Jaworzu

Młodzicy młodsi

Ostatnie spotkanie:

3:0

 

Następny mecz:

:

Czarni Jaworze - Trójka Czechowice-Dz.

23 września (niedziela), godz. 9:00

Kompleks Sportowy w Jaworzu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 180, wczoraj: 644
ogółem: 3 224 544

statystyki szczegółowe

Top 5 strzelców

 

1. Marcin JAWORZYN

(Beskid) - 3 gole

________________________

2. Wojciech PADŁO

(Beskid) - 2 gole

________________________

2. Wojciech KOŁEK

(Tempo) - 2 gole

________________________

2. Krzysztof KOCZUR

(Błyskawica) - 2 gole

________________________

11 zawodników - 1 gol
 

Klasyfikacja strzelców

Klasyfikacja strzelców

AP-Sport Ligi Okręgowej

 

30


Szymon Płoszaj - WSS Wisła
 

26


Adam Waliczek - GKS Czarni Jaworze
Jakub Ogiegło - LKS Pasjonat Dankowice
 

23


Rafał Adamczyk - MRKS Czechowice-Dziedzice
 

22

Robert Mrózek - LKS Orzeł Łękawica
 

20

Krzysztof Chrapek - MRKS Czechowice-Dziedzice
Krzysztof Koczur - LKS Błyskawica Drogomyśl
Tomasz Śleziona - KKS Spójnia Zebrzydowice
 

19

Damian Szczęsny - MRKS Czechowice-Dziedzice
Mateusz Żyła - MRKS Czechowice-Dziedzice
 

16

Dariusz Zygma - RKS Cukrownik Chybie
Jakub Legierski - LKS Tempo Puńców
Łukasz Halama - LKS Błyskawica Drogomyśl
 

15

Wojciech Sadlok - LKS Pasjonat Dankowice
 

14

Dariusz Chowaniec - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Dominik Natanek - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
 

13

Alan Pastuszak - LKS Tempo Puńców
 

12

Adrian Lejawa - LKS Orzeł Łękawica
Michał Chrysteczko - LKS 99 Pruchna
Rafał Szczygielski - RKS Cukrownik Chybie
Szymon Skęczek - LKS Bestwina
 

11

Jakub Pilch - GLKS Wilkowice
 

10

Artur Sawicki - LKS Bestwina
Bartłomiej Rucki - WSS Wisła
Damian Wojtoń - RKS Cukrownik Chybie
Janusz Bąk - LKS Pasjonat Dankowice
Marcin Osmałek - Góral Żywiec
Michał Sztykiel - GKS Czarni Jaworze
 

9

Błażej Cięciel - LKS Pasjonat Dankowice
Dariusz Rucki - WSS Wisła
Krystian Patroń - MRKS Czechowice-Dziedzice
Łukasz Błasiak - GKS Czarni Jaworze
Patryk Semik - Góral Żywiec
 

8

Kamil Zoń - LKS Leśna
Krystian Strach - KKS Spójnia Zebrzydowice
Sebastian Juroszek - WSS Wisła
 

7

Adrian Szwarc - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Błażej Bawoł - RKS Cukrownik Chybie
Jakub Kolondra - KKS Spójnia Zebrzydowice
Mateusz Droździk - LKS Bestwina
Michał Duda - LKS Orzeł Łękawica
Mykhailo Lavruk - TS Koszarawa Żywiec
Rafał Dziadek - LKS Błyskawica Drogomyśl
 

6

Damian Stawicki - WSS Wisła
Dawid Bluck - LKS Tempo Puńców
Jakub Raszka - MRKS Czechowice-Dziedzice
Kornel Adamus - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Łukasz Szędzielarz - MRKS Czechowice-Dziedzice
Maciej Krysta - LKS Leśna
Marcin Pośpiech - LKS Orzeł Łękawica
Mariusz Kosibor - TS Koszarawa Żywiec
Mateusz Wigezzi - LKS Tempo Puńców
Mateusz Włoszek - LKS Bestwina
Paweł Pańta - LKS 99 Pruchna
 

5

Adrian Nycz - LKS Bestwina
Bartłomiej Feruga - LKS Bestwina
Kacper Piórecki - Góral Żywiec
Marek Gołuch - Góral Żywiec
Wojciech Kołek - LKS Tempo Puńców
Wojciech Padło - LKS Błyskawica Drogomyśl
 

4

Adam Paleta - GKS Czarni Jaworze
Adam Brzyszkowski - LKS 99 Pruchna
Adam Olszar - LKS Tempo Puńców
Adrian Miroski - LKS Bestwina
Damian Piecha - LKS Orzeł Łękawica
Dariusz Juroszek - WSS Wisła
Kamil Gazurek - Góral Żywiec
Łukasz Łodziana - LKS Leśna
Marcin Radwaniak - Góral Żywiec
Szymon Gach - TS Koszarawa Żywiec
Szymon Jastrzębski - MRKS Czechowice-Dziedzice
Tomasz Magiera - LKS Pasjonat Dankowice
Tomasz Mrówka - KKS Spójnia Zebrzydowice
Tomasz Stasiak - LKS Tempo Puńców
 

3

Bartłomiej Jakubiec - TS Koszarawa Żywiec
Daniel Mencner - LKS 99 Pruchna
Dawid Gleindek - LKS Bestwina
Filip Orszula - LKS 99 Pruchna
Grzegorz Habdas - GKS Czarni Jaworze
Karol Rozmus - TS Koszarawa Żywiec
Krzysztof Łaciak - LKS Pasjonat Dankowice
Łukasz Góraczewski - LKS Błyskawica Drogomyśl
Maciej Wojtyła - Góral Żywiec
Marcin Bednarek - LKS 99 Pruchna
Marcin Kołek - LKS Tempo Puńców
Marcin Wróbel - LKS Pasjonat Dankowice
Mariusz Krzempek - LKS Błyskawica Drogomyśl
Mateusz Sewera - LKS Leśna
Michał Garncarczyk - TS Koszarawa Żywiec
Michał Przemyk - MRKS Czechowice-Dziedzice
Patryk Strzelczyk - GKS Czarni Jaworze
Rafał Żurek - MRKS Czechowice-Dziedzice
Robert Janulek - KKS Spójnia Zebrzydowice
Robert Orzeł - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Robert Pawlak - LKS Błyskawica Drogomyśl
Tomasz Fijak - TS Koszarawa Żywiec
Wojciech Wróbel - LKS Leśna
 

2

Adrian Szary - LKS Pasjonat Dankowice
Andrzej Papierok - LKS Tempo Puńców
Bartosz Szołtys - LKS 99 Pruchna
Damian Żyła - LKS Błyskawica Drogomyśl
Daniel Lech - GKS Czarni Jaworze
David Chipala - TS Koszarawa Żywiec
Dawid Pisarek - LKS Błyskawica Drogomyśl
Grzegorz Kopiec - KKS Spójnia Zebrzydowice
Jakub Krawczyk - LKS Bestwina
Jakub Marekwica - WSS Wisła
Kamil Jakubiec - GLKS Wilkowice
Kamil Kotrys - WSS Wisła
Kamil Kozieł - TS Koszarawa Żywiec
Krystian Makowski - LKS Bestwina
Krzysztof Janik - TS Koszarawa Żywiec
Łukasz Mrózek - LKS Orzeł Łękawica
Maciej Rozmus - TS Koszarawa Żywiec
Marcin Bęben - LKS Pasjonat Dankowice
Marcin Jasiński - LKS Błyskawica Drogomyśl
Marcin Kosiec - Góral Żywiec
Mariusz Adaszek - RKS Cukrownik Chybie
Mariusz Duś - LKS Bestwina
Mariusz Pilch - WSS Wisła
Mateusz Bawoł - RKS Cukrownik Chybie
Mateusz Brychcy - KKS Spójnia Zebrzydowice
Mateusz Piątek - LKS Leśna
Mateusz Stokłosa - LKS Błyskawica Drogomyśl
Michał Sewera - GLKS Wilkowice
Patryk Skakuj - LKS Tempo Puńców
Patryk Ułasewicz - RKS Cukrownik Chybie
Przemysław Błażejowski - LKS 99 Pruchna
Przemysław Jurasz - TS Koszarawa Żywiec
Robert Żbikowski - LKS 99 Pruchna
Szymon Miłek - KKS Spójnia Zebrzydowice
Szymon Stawowczyk - LKS Orzeł Łękawica
Tomasz Gala - GLKS Wilkowice
Tomasz Olszar - LKS Tempo Puńców
 

1

Adam Frydel - GLKS Wilkowice
Adrian Jasiński - GKS Czarni Jaworze
Adrian Mrózek - LKS Orzeł Łękawica
Arkadiusz Szlajss - LKS Tempo Puńców
Artur Bieroński - LKS Pasjonat Dankowice
Damian Gacek - LKS Bestwina
Daniel Flejszman - LKS Tempo Puńców
Daniel Kasprzycki - GKS Czarni Jaworze
Daniel Poloczek - RKS Cukrownik Chybie
Dariusz Potrząsaj - KKS Spójnia Zebrzydowice
Dawid Gola - MRKS Czechowice-Dziedzice
Dawid Lech - LKS Błyskawica Drogomyśl
Dawid Szczotka - LKS Orzeł Łękawica
Dominik Błachut - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Dominik Kopeć - MRKS Czechowice-Dziedzice
Filip Bąk - TS Koszarawa Żywiec
Gracjan Haka - LKS Błyskawica Drogomyśl
Grzegorz Kalamus - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Jacek Kosiba - LKS 99 Pruchna
Jakub Chmiel - WSS Wisła
Janusz Cyran - GKS Czarni Jaworze
Juraj Dančík - GLKS Wilkowice
Kacper Brachaczek - LKS Tempo Puńców
Kacper Kurek - LKS Orzeł Łękawica
Kamil Krzak - GLKS Wilkowice
Kamil Maj - RKS Cukrownik Chybie
Kamil Skowronek - RKS Cukrownik Chybie
Karol Janiszewski - KKS Spójnia Zebrzydowice
Kostiantyn Shliakhovyi - Góral Żywiec
Krzysztof Kubica - Góral Żywiec
Krzysztof Urbaś - Góral Żywiec
Krzysztof Wójcikiewicz - LKS Pasjonat Dankowice
Łukasz Biegun - LKS Leśna
Łukasz Jastrzębski - MRKS Czechowice-Dziedzice
Maciej Móll - LKS Bestwina
Maksymilian Gowin - Góral Żywiec
Marcin Biegun - LKS Leśna
Marcin Dobranowski - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Marcin Górny - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Marcin Kochutek - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Marcin Koźlik - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Marcin Urbańczyk - RKS Cukrownik Chybie
Mariusz Małysiak - LKS Orzeł Łękawica
Mateusz Gach - TS Koszarawa Żywiec
Mateusz Kumorek - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Mateusz Szuster - LKS Tempo Puńców
Mateusz Śliwka - LKS Tempo Puńców
Mateusz Tomala - WSS Wisła
Mateusz Widuch - Góral Żywiec
Michał Gołuch - Góral Żywiec
Michał Adamus - MRKS Czechowice-Dziedzice
Patryk Chmiel - KKS Spójnia Zebrzydowice
Patryk Kłyszyński - Góral Żywiec
Paweł Orszulik - KKS Spójnia Zebrzydowice
Paweł Toborek - GLKS Wilkowice
Paweł Sosna - GKS Czarni Jaworze
Piotr Kowal - LKS 99 Pruchna
Piotr Strączek - GLKS Wilkowice
Przemysław Wadas - RKS Cukrownik Chybie
Przemysław Żabicki - LKS Orzeł Łękawica
Rafał Greń - GKS Czarni Jaworze
Sebastian Klimek - Góral Żywiec
Sebastian Mrowiec - LKS Leśna
Sebastian Niewdana - LKS Leśna
Sebastian Pępek - TS Koszarawa Żywiec
Sebastian Rychlik - LKS Błyskawica Drogomyśl
Stanisław Kleszcz - GKS Czarni Jaworze
Szymon Duława - GKS Czarni Jaworze
Szymon Sosna - GKS Czarni Jaworze

Szymon Święs - LKS Bestwina
Tomasz Biółka - LKS Orzeł Łękawica
Tomasz Gandzel - RKS Cukrownik Chybie
Tomasz Kozieł - TS Koszarawa Żywiec
Tomasz Łokaj - TS Koszarawa Żywiec
Tomasz Stanisławski - GKS Czarni Jaworze
Wojciech Drewniak - TS Koszarawa Żywiec
Wojciech Buczek - LKS Bestwina
Wojciech Małysz - LKS Pasjonat Dankowice
Wojciech Miodoński - GLKS Wilkowice
Zbigniew Kupczok - GLKS Wilkowice

 


 Za pośrednictwem serwisu: BeskidzkaPilka.pl

Najbliższe spotkanie

GKS Czarni JaworzeWSS Wisła
GKS Czarni Jaworze   WSS Wisła
2018-09-22, 16:00:00

Kompleks Sportowy w Jaworzu

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
GKS Czarni Jaworze - WSS Wisła
Błyskawica Drogomyśl - Cukrownik Chybie
Soła Rajcza - Beskid Skoczów
KS Bestwinka - Tempo Puńców
Spójnia Zebrzydowice - LKS Kończyce Małe
LKS 99 Pruchna - Pasjonat Dankowice
Koszarawa Żywiec - Orzeł Łękawica
Góral Żywiec - LKS Bestwina
BKS Stal Bielsko - Biała - Rekord Bielsko - Biała II

Ostatnie spotkanie

Orzeł ŁękawicaGKS Czarni Jaworze
Orzeł Łękawica 2:2 GKS Czarni Jaworze
2018-09-15, 17:00:00
Obiekt sportowy Orła Łękawica
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
Orzeł Łękawica 2:2 GKS Czarni Jaworze
Cukrownik Chybie 1:2 Góral Żywiec
LKS Bestwina 0:0 Koszarawa Żywiec
WSS Wisła 1:2 BKS Stal Bielsko - Biała
Pasjonat Dankowice 3:0 Spójnia Zebrzydowice
LKS Kończyce Małe 1:2 KS Bestwinka
Tempo Puńców 1:0 Soła Rajcza
Błyskawica Drogomyśl 0:2 Beskid Skoczów
Rekord Bielsko - Biała II 6:0 LKS 99 Pruchna

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Kalendarium

22

09-2018

sobota

9. kolejka Bielskiej Ligi Okręgowej: GKS Czarni Jaworze - WSS Wisła - 17:00

5. kolejka III ligi trampkarzy mł.: GKS Czarni Jaworze U14 - Iskra Pszczyna U14 - 10:00

23

09-2018

niedziela

5. kolejka IV ligi juniorów: KS Rudzica U19 - GKS Czarni Jaworze U19 - 11:00

5. kolejka młodzików mł.: GKS Czarni Jaworze U12 - Trójka Czechowice - Dziedzice U12 - 09:00

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Informacja

Publikowane
komentarze są
prywatnymi
opiniami
użytkowników portalu.
My jako strona
nie ponosimy
odpowiedzialności
za treść opinii
komentujących.
Masz prawo
komentować,
wyrażać swoją opinię
oraz dyskutować
i nie zgadzać się
z czyjąś opinią.
Nie masz natomiast
prawa używać
wulgaryzmów
oraz obrażać
innych osób.
Takie komentarze
będą w trybie
natychmiastowym
usuwane!

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kontakty

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.