GKS Czarni Jaworze - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Sercem i duchem Wasi fani zawsze z Wami!!!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • GKS Czarni Jaworze - LKS Bestwina 4:4
  • MRKS Czechowice - Dziedzice - Tempo Puńców 3:1
  • Orzeł Łękawica - Góral Żywiec 3:2
  • LKS Leśna - GLKS Wilkowice 0:0
  • Spójnia Zebrzydowice - Cukrownik Chybie 3:2
  • Koszarawa Żywiec - LKS 99 Pruchna 2:1
  • Pasjonat Dankowice - Błyskawica Drogomyśl 4:2
  • WSS Wisła - Skałka Żabnica 7:0
  •        

Facebook

Kalendarz

 

Zegar

Logowanie

Rezerwy

Ostatnie spotkanie:

3:3

 

Następny mecz:

:

KONIEC SEZONU
Ostateczna pozycja: 4

Juniorzy

Ostatnie spotkanie:

2:3

 

Następny mecz:

:

KONIEC SEZONU
Ostateczna pozycja: 4

Młodziki

Ostatnie spotkanie:

2:7

 

Następny mecz:

:

KONIEC SEZONU
Ostateczna pozycja: 4

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 206, wczoraj: 293
ogółem: 3 160 626

statystyki szczegółowe

Top 5 strzelców

 

1. Szymon PŁOSZAJ

(Wisła) - 24 gole

________________________

2. Jakub OGIEGŁO

(Pasjonat) - 21 goli

________________________

3. Adam WALICZEK

(Czarni) - 20 goli

________________________

4. Krzysztof KOCZUR

(Błyskawica) - 18 goli

________________________

4. Rafał ADAMCZYK

(MRKS) - 18 goli

________________________

4. Robert MRÓZEK

(Orzeł) - 18 goli

________________________

5. Mateusz ŻYŁA

(MRKS) - 16 goli

 

Klasyfikacja strzelców

 

Klasyfikacja strzelców

AP-Sport Ligi Okręgowej

po 24. kolejce:

 


 

24

Szymon Płoszaj - WSS Wisła

21

Jakub Ogiegło - LKS Pasjonat Dankowice

20

Adam Waliczek - GKS Czarni Jaworze

18

Krzysztof Koczur - LKS Błyskawica Drogomyśl
Rafał Adamczyk - MRKS Czechowice-Dziedzice
Robert Mrózek - LKS Orzeł Łękawica

16

Mateusz Żyła - MRKS Czechowice-Dziedzice

15

Damian Szczęsny - MRKS Czechowice-Dziedzice
Jakub Legierski - LKS Tempo Puńców
Krzysztof Chrapek - MRKS Czechowice-Dziedzice

14

Tomasz Śleziona - KKS Spójnia Zebrzydowice

13

Łukasz Halama - LKS Błyskawica Drogomyśl

11

Adrian Lejawa - LKS Orzeł Łękawica
Dariusz Chowaniec - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Jakub Pilch - GLKS Wilkowice
Wojciech Sadlok - LKS Pasjonat Dankowice

10

Alan Pastuszak - LKS Tempo Puńców
Artur Sawicki - LKS Bestwina
Janusz Bąk - LKS Pasjonat Dankowice
Marcin Osmałek - Góral Żywiec

9

Dariusz Zygma - RKS Cukrownik Chybie
Dominik Natanek - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Michał Chrysteczko - LKS 99 Pruchna

8

Bartłomiej Rucki - WSS Wisła
Dariusz Rucki - WSS Wisła
Michał Sztykiel - GKS Czarni Jaworze
Patryk Semik - Góral Żywiec

7

Jakub Kolondra - KKS Spójnia Zebrzydowice
Krystian Patroń - MRKS Czechowice-Dziedzice
Łukasz Błasiak - GKS Czarni Jaworze
Mykhailo Lavruk - TS Koszarawa Żywiec
Rafał Szczygielski - RKS Cukrownik Chybie
Szymon Skęczek - LKS Bestwina

6

Adrian Szwarc - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Błażej Cięciel - LKS Pasjonat Dankowice
Damian Wojtoń - RKS Cukrownik Chybie
Jakub Raszka - MRKS Czechowice-Dziedzice
Mariusz Kosibor - TS Koszarawa Żywiec
Sebastian Juroszek - WSS Wisła

5

Błażej Bawoł - RKS Cukrownik Chybie
Kamil Zoń - LKS Leśna
Maciej Krysta - LKS Leśna
Marcin Pośpiech - LKS Orzeł Łękawica
Marek Gołuch - Góral Żywiec
Michał Duda - LKS Orzeł Łękawica
Paweł Pańta - LKS 99 Pruchna
Rafał Dziadek - LKS Błyskawica Drogomyśl
Wojciech Padło - LKS Błyskawica Drogomyśl

4

Adam Olszar - LKS Tempo Puńców
Adrian Miroski - LKS Bestwina
Damian Stawicki - WSS Wisła
Dariusz Juroszek - WSS Wisła
Kacper Piórecki - Góral Żywiec
Kamil Gazurek - Góral Żywiec
Kornel Adamus - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Krystian Strach - KKS Spójnia Zebrzydowice
Łukasz Szędzielarz - MRKS Czechowice-Dziedzice
Marcin Radwaniak - Góral Żywiec
Mateusz Droździk - LKS Bestwina
Tomasz Mrówka - KKS Spójnia Zebrzydowice
Tomasz Stasiak - LKS Tempo Puńców
Wojciech Kołek - LKS Tempo Puńców

3

Bartłomiej Feruga - LKS Bestwina
Damian Piecha - LKS Orzeł Łękawica
Daniel Mencner - LKS 99 Pruchna
Dawid Gleindek - LKS Bestwina
Dawid Bluck - LKS Tempo Puńców
Grzegorz Habdas - GKS Czarni Jaworze
Karol Rozmus - TS Koszarawa Żywiec
Krzysztof Łaciak - LKS Pasjonat Dankowice
Łukasz Góraczewski - LKS Błyskawica Drogomyśl
Łukasz Łodziana - LKS Leśna
Marcin Bednarek - LKS 99 Pruchna
Marcin Kołek - LKS Tempo Puńców
Mariusz Krzempek - LKS Błyskawica Drogomyśl
Mateusz Sewera - LKS Leśna
Mateusz Włoszek - LKS Bestwina
Patryk Strzelczyk - GKS Czarni Jaworze
Robert Janulek - KKS Spójnia Zebrzydowice
Robert Orzeł - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Robert Pawlak - LKS Błyskawica Drogomyśl
Tomasz Magiera - LKS Pasjonat Dankowice
Wojciech Wróbel - LKS Leśna

2

Adam Paleta - GKS Czarni Jaworze
Adam Brzyszkowski - LKS 99 Pruchna
Adrian Szary - LKS Pasjonat Dankowice
Adrian Nycz - LKS Bestwina
Bartłomiej Jakubiec - TS Koszarawa Żywiec
Damian Żyła - LKS Błyskawica Drogomyśl
Daniel Lech - GKS Czarni Jaworze
David Chipala - TS Koszarawa Żywiec
Dawid Pisarek - LKS Błyskawica Drogomyśl
Grzegorz Kopiec - KKS Spójnia Zebrzydowice
Jakub Krawczyk - LKS Bestwina
Jakub Marekwica - WSS Wisła
Kamil Kozieł - LKS Podhalanka Milówka
Krystian Makowski - LKS Bestwina
Krzysztof Janik - TS Koszarawa Żywiec
Maciej Rozmus - TS Koszarawa Żywiec
Maciej Wojtyła - Góral Żywiec
Marcin Kosiec - Góral Żywiec
Mariusz Adaszek - KP Beskid Skoczów
Mariusz Duś - LKS Bestwina
Mariusz Pilch - WSS Wisła
Mateusz Bawoł - RKS Cukrownik Chybie
Mateusz Piątek - LKS Leśna
Mateusz Stokłosa - LKS Błyskawica Drogomyśl
Mateusz Wigezzi - LKS Tempo Puńców
Michał Sewera - GLKS Wilkowice
Patryk Skakuj - LKS Tempo Puńców
Patryk Ułasewicz - RKS Cukrownik Chybie
Przemysław Błażejowski - LKS 99 Pruchna
Rafał Żurek - MRKS Czechowice-Dziedzice
Robert Żbikowski - LKS 99 Pruchna
Szymon Gach - TS Koszarawa Żywiec
Szymon Jastrzębski - MRKS Czechowice-Dziedzice
Szymon Miłek - KKS Spójnia Zebrzydowice
Szymon Stawowczyk - LKS Orzeł Łękawica
Tomasz Fijak - TS Koszarawa Żywiec
Tomasz Gala - GLKS Wilkowice
Tomasz Olszar - LKS Tempo Puńców

1

Adam Frydel - GLKS Wilkowice
Adrian Jasiński - GKS Czarni Jaworze
Adrian Mrózek - LKS Orzeł Łękawica
Arkadiusz Szlajss - LKS Tempo Puńców
Damian Gacek - LKS Bestwina
Daniel Kasprzycki - GKS Czarni Jaworze
Dawid Gola - MRKS Czechowice-Dziedzice
Dominik Kopeć - MRKS Czechowice-Dziedzice
Filip Orszula - LKS 99 Pruchna
Gracjan Haka - LKS Błyskawica Drogomyśl
Grzegorz Kalamus - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Jakub Chmiel - WSS Wisła
Janusz Cyran - GKS Czarni Jaworze
Kacper Brachaczek - LKS Tempo Puńców
Kacper Kurek - LKS Orzeł Łękawica
Kamil Jakubiec - GLKS Wilkowice
Kamil Krzak - GLKS Wilkowice
Kamil Skowronek - RKS Cukrownik Chybie
Karol Janiszewski - KKS Spójnia Zebrzydowice
Krzysztof Kubica - Góral Żywiec
Krzysztof Urbaś - Góral Żywiec
Krzysztof Wójcikiewicz - LKS Pasjonat Dankowice
Łukasz Biegun - LKS Leśna
Łukasz Jastrzębski - MRKS Czechowice-Dziedzice
Maciej Móll - LKS Bestwina
Maksymilian Gowin - Góral Żywiec
Marcin Bęben - LKS Pasjonat Dankowice
Marcin Biegun - LKS Leśna
Marcin Kochutek - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Marcin Koźlik - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Marcin Wróbel - LKS Pasjonat Dankowice
Mariusz Małysiak - LKS Orzeł Łękawica
Mateusz Brychcy - KKS Spójnia Zebrzydowice
Mateusz Gach - TS Koszarawa Żywiec
Mateusz Kumorek - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Mateusz Śliwka - LKS Tempo Puńców
Michał Gołuch - Góral Żywiec
Michał Adamus - MRKS Czechowice-Dziedzice
Michał Garncarczyk - TS Koszarawa Żywiec
Michał Przemyk - MRKS Czechowice-Dziedzice
Patryk Chmiel - KKS Spójnia Zebrzydowice
Patryk Kłyszyński - Góral Żywiec
Paweł Orszulik - KKS Spójnia Zebrzydowice
Paweł Toborek - GLKS Wilkowice
Paweł Sosna - GKS Czarni Jaworze
Piotr Kowal - LKS 99 Pruchna
Piotr Strączek - GLKS Wilkowice
Przemysław Jurasz - TS Koszarawa Żywiec
Przemysław Wadas - RKS Cukrownik Chybie
Przemysław Żabicki - LKS Orzeł Łękawica
Rafał Greń - GKS Czarni Jaworze
Sebastian Mrowiec - LKS Leśna
Sebastian Niewdana - LKS Leśna
Sebastian Pępek - TS Koszarawa Żywiec
Sebastian Rychlik - LKS Błyskawica Drogomyśl
Stanisław Kleszcz - GKS Czarni Jaworze
Szymon Duława - GKS Czarni Jaworze
Szymon Sosna - GKS Czarni Jaworze

Tomasz Biółka - LKS Orzeł Łękawica II
Tomasz Gandzel - RKS Cukrownik Chybie
Tomasz Kozieł - TS Koszarawa Żywiec
Tomasz Łokaj - TS Koszarawa Żywiec
Tomasz Stanisławski - GKS Czarni Jaworze
Wojciech Drewniak - TS Koszarawa Żywiec
Wojciech Buczek - LKS Bestwina
Wojciech Małysz - LKS Pasjonat Dankowice
Wojciech Miodoński - GLKS Wilkowice

 

 Za pośrednictwem serwisu: BeskidzkaPilka.pl

Najbliższe spotkanie

:

KONIEC SEZONU

Reklama

Ostatnie spotkanie

GKS Czarni JaworzeLKS Bestwina
GKS Czarni Jaworze 4:4 LKS Bestwina
2018-06-16, 16:00:00
Kompleks Sportowy w Jaworzu Pierwszy mecz: 0:0
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
GKS Czarni Jaworze 4:4 LKS Bestwina
MRKS Czechowice - Dziedzice 3:1 Tempo Puńców
Orzeł Łękawica 3:2 Góral Żywiec
LKS Leśna 0:0 GLKS Wilkowice
Spójnia Zebrzydowice 3:2 Cukrownik Chybie
Koszarawa Żywiec 2:1 LKS 99 Pruchna
Pasjonat Dankowice 4:2 Błyskawica Drogomyśl
WSS Wisła 7:0 Skałka Żabnica

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Kalendarium

18

06-2018

pon.

11 urodziny obchodzi Jan Furczyk

19

06-2018

wtorek

20

06-2018

środa

21

06-2018

czwartek

13 urodziny obchodzi Kamil Linnert

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Admin-Mazi 157
2. Przemo891 120
3. liltik 78
4. Czarny-Michal 6
5. titi88 5
6. kibic150 0

Informacja

Publikowane
komentarze są
prywatnymi
opiniami
użytkowników portalu.
My jako strona
nie ponosimy
odpowiedzialności
za treść opinii
komentujących.
Masz prawo
komentować,
wyrażać swoją opinię
oraz dyskutować
i nie zgadzać się
z czyjąś opinią.
Nie masz natomiast
prawa używać
wulgaryzmów
oraz obrażać
innych osób.
Takie komentarze
będą w trybie
natychmiastowym
usuwane!

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kontakty

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.