GKS Czarni Jaworze - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Sercem i duchem Wasi fani zawsze z Wami!!!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Zapora Porąbka - Beskid Godziszka 2:1
  • Zapora Wapienica - Pionier Pisarzowice 2:0
  • Iskra Rybarzowice - KS Międzyrzecze 2:8
  • Soła Kobiernice - KS Bystra 5:2
  • LKS Mazańcowice - Sokół Buczkowice 4:1
  • Przełom Kaniów - KS Bestwinka 0:0
  • MRKS Czechowice - Dziedzice II - GKS Czarni Jaworze 3:5
  •        

Facebook

Twitter

Kalendarz

 

Zegar

Logowanie

Rezerwy

Ostatnie spotkanie:

1:4

 

Następny mecz:

:

Sokół Hecznarowice - Czarni Jaworze II

1 kwietnia (sobota), godz. 16:00

Obiekt sportowy w Hecznarowicach

Juniorzy

Ostatnie spotkanie:

3:6

 

Następny mecz:

:

Czarni Jaworze - Zamek Grodziec

9 kwietnia (niedziela), godz. 16:00

Kompleks Sportowy w Jaworzu

Trampkarze

Ostatnie spotkanie:

2:11

 

Następny mecz:

:

Koniec sezonu
Ostateczne miejsce: 6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 528, wczoraj: 936
ogółem: 2 937 825

statystyki szczegółowe

Top 5 strzelców


1. Łukasz NYCZ

 

(Pionier) - 10 goli

________________________

2. Maciej SKĘCZEK
 

(KS Bestwinka) - 9 goli

________________________

2. Radosław FOLEK
 

(KS Międzyrzecze) - 9 goli

________________________

3. Adam WALICZEK 
 

(Czarni) - 8 goli

________________________

4. Adam PALETA
 

(Czarni) - 7 goli

________________________

4. Mateusz CIOSEK
 

(MRKS II) - 7 goli

________________________

4. Damian TRACZ
 

(Sokół) - 7 goli

________________________

4. Marcin MUSZYŃSKI
 

(Pionier) - 7 goli

________________________

4. Maciej LUBAŃSKI
 

(Zapora P.) - 7 goli

________________________

5. Michał SZTYKIEL
 

(Czarni) - 6 goli

________________________

4. Radosław FORJASZ
 

(LKS Mazańcowice) - 6 goli

________________________

5. Maksymilian CEPIGA
 

(Zapora P.) - 6 goli

________________________

5. Paweł MUCHA
 

(KS Bestwinka) - 6 goli
 

Klasyfikacja strzelców


Klasyfikacja strzelców

Bielskiej Klasy A

po rozegraniu 13. kolejek:

 

10

Łukasz Nycz - LKS Pionier Pisarzowice

9

Maciej Skęczek - KS Bestwinka
Radosław Folek - KS Międzyrzecze

8

Adam Waliczek - GKS Czarni Jaworze

7

Adam Paleta - GKS Czarni Jaworze
Damian Tracz - GLKS Sokół Buczkowice
Maciej Lubański - LKS Zapora Porąbka
Marcin Muszyński - LKS Pionier Pisarzowice
Mateusz Ciosek - MRKS Czechowice-Dziedzice II

6

Maksymilian Cepiga - LKS Zapora Porąbka
Michał Sztykiel - GKS Czarni Jaworze
Paweł Mucha - KS Bestwinka
Radosław Forjasz - LKS Mazańcowice

5

Bartosz Prymula - KS Bestwinka
Damian Majdak - KS Soła Kobiernice
Patryk Strzelczyk - GKS Czarni Jaworze
Piotr Flasz - LKS Zapora Porąbka
Piotr Buczek - LKS Mazańcowice
Robert Jurczyga - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Szymon Zając - KS Bystra
Tomasz Kubica - KS Iskra Rybarzowice

4

Adam Gorczewski - KS Iskra Rybarzowice
Adrian Nycz - LZS Beskid Godziszka
Bartosz Adamowicz - KS Bestwinka
Dariusz Kubiczek - LKS Pionier Pisarzowice
Mateusz Młynarski - KS Bystra
Mateusz Słowik - LKS Zapora Wapienica
Rafał Nycz - KS Bestwinka
Szymon Kóska - LKS Przełom Kaniów
Szymon Światłowski - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Tomasz Korszyłowski - GLKS Sokół Buczkowice
Wojciech Gawłowski - GLKS Sokół Buczkowice
Wojciech Kasolik - LKS Pionier Pisarzowice

3

Adrian Jasiński - GKS Czarni Jaworze
Aron Żyrek - LKS Zapora Wapienica
Dominik Domka - LKS Przełom Kaniów
Grzegorz Wojnicz - LKS Zapora Wapienica
Jakub Gizicki - LKS Zapora Wapienica
Jakub Cybiński - KS Bystra
Jarosław Ścieszka - KS Soła Kobiernice
Kacper Jaszczurowski - GLKS Sokół Buczkowice
Kamil Kufel - GLKS Sokół Buczkowice
Łukasz Dodukowiec - LKS Zapora Wapienica
Mateusz Maciążka - LKS Zapora Wapienica
Oskar Kojder - KS Soła Kobiernice
Piotr Giertler - KS Iskra Rybarzowice
Przemysław Kopaczka - LZS Beskid Godziszka
Przemysław Szczyrbowski - KS Międzyrzecze
Radosław Laszczak - KS Soła Kobiernice
Robert Nycz - LKS Pionier Pisarzowice

2

Adrian Baron - KS Soła Kobiernice
Damian Karut - LKS Przełom Kaniów
Eryk Jaśkowiec - LKS Zapora Porąbka
Grzegorz Gomółka - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Jacek Wojtyłko - LKS Zapora Wapienica
Jakub Habdas - KS Bystra
Jakub Wróbel - LKS Pionier Pisarzowice
Kornel Ryszka - LKS Przełom Kaniów
Maciej Kopeć - LKS Mazańcowice
Maksymilian Praciak - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Marcin Bebek - KS Międzyrzecze
Marcin Godniak - LKS Zapora Wapienica
Marcin Siedlarz - KS Bystra
Mateusz Kępka - KS Międzyrzecze
Mateusz Mierzwa - GKS Czarni Jaworze
Mateusz Stekla - KS Iskra Rybarzowice
Michał Kóska - LKS Przełom Kaniów
Mohamed Omran - GLKS Sokół Buczkowice
Patryk Ferfecki - LZS Beskid Godziszka
Patryk Szendzielarz - LKS Zapora Wapienica
Paweł Wydra - KS Międzyrzecze
Piotr Garstka - KS Bestwinka
Piotr Hrapkowicz - KS Bystra
Roman Kral - GKS Czarni Jaworze
Szymon Korzus - GKS Czarni Jaworze

Szymon Pustelnik - KS Międzyrzecze
Tomasz Sporek - LKS Zapora Porąbka
Tomasz Stanisławski - GKS Czarni Jaworze
Wojciech Florek - LKS Mazańcowice

1

Adrian Góra - LKS Pionier Pisarzowice
Adrian Malchar - KS Międzyrzecze
Andrzej Bistyga - KS Bystra
Artur Grządziel - LKS Zapora Porąbka
Bartłomiej Kocur - KS Iskra Rybarzowice
Damian Folek - KS Międzyrzecze
Damian Formas - KS Soła Kobiernice
Damian Zuziak - GLKS Sokół Buczkowice
Dawid Kanik - KS Iskra Rybarzowice
Dominik Bałys - KS Soła Kobiernice
Dominik Gałan - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Dominik Kopeć - MRKS Czechowice-Dziedzice
Filip Głogosz - LKS Zapora Porąbka
Grzegorz Habdas - LKS Zapora Wapienica
Grzegorz Kocierz - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Grzegorz Sztorc - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Ireneusz Szpałek - KS Międzyrzecze
Jakub Gierula - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Jarosław Kierlin - LKS Mazańcowice
Kacper Zieliński - LZS Beskid Godziszka
Kamil Góra - LKS Przełom Kaniów
Krzysztof Jarosz - LKS Przełom Kaniów
Łukasz Grabowski - LKS Zapora Wapienica
Łukasz Pępek - LZS Beskid Godziszka
Łukasz Pierlak - LKS Mazańcowice
Łukasz Walaszek - KS Iskra Rybarzowice
Maciej Bury - GLKS Sokół Buczkowice
Maciej Kosmaty - KS Bestwinka
Marcin Chrobak - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Marcin Dąbrowski - LZS Beskid Godziszka
Marcin Gałuszka - LKS Mazańcowice
Marcin Wisła - LZS Beskid Godziszka
Marek Faruga - LKS Przełom Kaniów
Marek Ucher - KS Iskra Rybarzowice
Mariusz Giertler - KS Iskra Rybarzowice
Mariusz Sanetra - LZS Beskid Godziszka
Mariusz Żurek - KS Soła Kobiernice
Mateusz Grygierzec - LKS Przełom Kaniów
Mateusz Stanclik - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Michał Kujawa - KS Bestwinka
Norbert Uchyła - KS Międzyrzecze
Patryk Góralczyk - LKS Mazańcowice
Patryk Matuszczak - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Paweł Kępka - KS Międzyrzecze
Paweł Lewandowicz - KS Bystra
Paweł Wolff - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Paweł Wrona - KS Soła Kobiernice
Piotr Koźluk - KS Międzyrzecze
Przemysław Musiał - KS Bystra
Przemysław Stasica - KS Bestwinka
Rafał Dawidek - KS Bestwinka
Sebastian Snaczke - KS Bystra
Sebastian Świder - LKS Mazańcowice
Sebastian Witkowski - LKS Zapora Porąbka
Sławomir Pachny - LKS Mazańcowice
Stanisław Kleszcz - GKS Czarni Jaworze
Szymon Duława - GKS Czarni Jaworze

Szymon Niemczyk - KS Soła Kobiernice
Tomasz Tracz - GLKS Sokół Buczkowice
Wojciech Jodłowiec - KS Bystra

 Za pośrednictwem serwisu: BeskidzkaPilka.pl

Najbliższe spotkanie

GKS Czarni JaworzeBeskid Godziszka
GKS Czarni Jaworze   Beskid Godziszka
2017-03-25, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
GKS Czarni Jaworze - Beskid Godziszka
Iskra Rybarzowice - Pionier Pisarzowice
Przełom Kaniów - KS Międzyrzecze
Soła Kobiernice - Sokół Buczkowice
Zapora Porąbka - KS Bystra
Zapora Wapienica - MRKS Czechowice - Dziedzice II
LKS Mazańcowice - KS Bestwinka

Ostatnie spotkanie

GKS Czarni JaworzeMRKS Czechowice-Dziedzice
GKS Czarni Jaworze 4:4 MRKS Czechowice-Dziedzice
2017-03-18, 13:00:00
Obiekt sportowy w Zabrzegu lub boisko ze sztuczną nawierzchnią w Czechowicach-Dziedzicach
    relacja »
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Zapora Porąbka 2:1 Beskid Godziszka
Zapora Wapienica 2:0 Pionier Pisarzowice
Iskra Rybarzowice 2:8 KS Międzyrzecze
Soła Kobiernice 5:2 KS Bystra
LKS Mazańcowice 4:1 Sokół Buczkowice
Przełom Kaniów 0:0 KS Bestwinka
MRKS Czechowice - Dziedzice II 3:5 GKS Czarni Jaworze

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Kalendarium

25

03-2017

sobota

26

03-2017

niedziela

27

03-2017

pon.

28

03-2017

wtorek

29

03-2017

środa

30

03-2017

czwartek

31

03-2017

piątek

Informacja

Publikowane
komentarze są
prywatnymi
opiniami
użytkowników portalu.
My jako strona
nie ponosimy
odpowiedzialności
za treść opinii
komentujących.
Masz prawo
komentować,
wyrażać swoją opinię
oraz dyskutować
i nie zgadzać się
z czyjąś opinią.
Nie masz natomiast
prawa używać
wulgaryzmów
oraz obrażać
innych osób.
Takie komentarze
będą w trybie
natychmiastowym
usuwane!