GKS Czarni Jaworze - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Sercem i duchem Wasi fani zawsze z Wami!!!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Orzeł Łękawica - Cukrownik Chybie 0:1
  • Pasjonat Dankowice - MRKS Czechowice - Dziedzice 1:2
  • Koszarawa Żywiec - WSS Wisła 2:1
  • Spójnia Zebrzydowice - Skałka Żabnica 2:1
  • LKS Leśna - Błyskawica Drogomyśl 3:2
  • GKS Czarni Jaworze - LKS 99 Pruchna 1:0
  • Tempo Puńców - GLKS Wilkowice 4:0
  • Góral Żywiec - LKS Bestwina 1:2
  •        

Facebook

Twitter

Kalendarz

 

Zegar

Logowanie

Rezerwy

Ostatnie spotkanie:

2:2

 

Następny mecz:

:

Groń Bujaków - Czarni Jaworze II

20 sierpnia (niedziela), godz. 11:00

Obiekt sportowy w Bujakowie

Juniorzy

Ostatnie spotkanie:

2:5

 

Następny mecz:

:

KONIEC SEZONU

Ostateczna pozycja: 10

Trampkarze

Ostatnie spotkanie:

1:4

 

Następny mecz:

:

KONIEC SEZONU

Ostateczna pozycja: 6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 25, wczoraj: 459
ogółem: 3 007 819

statystyki szczegółowe

Top 5 strzelców

 

1. Dominik NATANEK

(Skałka) - 3 gole

________________________

2. 9 piłkarzy - 2 gole

________________________

3. 45 piłkarzy - 1 gol
 

Tabela ligowa

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 3 9 3 0 0 9 - 3 +6
2.
herb
bz 3 9 3 0 0 6 - 3 +3
3.
herb
plus 3 7 2 1 0 4 - 2 +2
4.
herb
plus 3 7 2 1 0 5 - 3 +2
5.
herb
plus 3 6 2 0 1 7 - 4 +3
6.
herb
minus 3 4 1 1 1 5 - 5 0
7.
herb
plus 3 4 1 1 1 5 - 5 0
8.
herb
minus 3 4 1 1 1 7 - 4 +3
9.
herb
plus 3 4 1 1 1 7 - 5 +2
10.
herb
minus 3 3 1 0 2 7 - 3 +4
11.
herb
minus 3 3 1 0 2 5 - 5 0
12.
herb
plus 3 3 1 0 2 6 - 11 -5
13.
herb
minus 3 2 0 2 1 6 - 7 -1
14.
herb
minus 3 1 0 1 2 4 - 6 -2
15.
herb
minus 3 1 0 1 2 6 - 8 -2
16.
herb
bz 3 0 0 0 3 1 - 16 -15

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
2 6 2 0 0 6 - 0 +6
2.
herb
2 4 1 1 0 4 - 3 +1
3.
herb
2 4 1 1 0 2 - 1 +1
4.
herb
2 4 1 1 0 3 - 2 +1
5.
herb
1 3 1 0 0 5 - 1 +4
6.
herb
1 3 1 0 0 4 - 1 +3
7.
herb
2 3 1 0 1 6 - 4 +2
8.
herb
1 3 1 0 0 2 - 1 +1
9.
herb
1 3 1 0 0 1 - 0 +1
10.
herb
2 3 1 0 1 5 - 6 -1
11.
herb
2 1 0 1 1 5 - 6 -1
12.
herb
2 1 0 1 1 3 - 4 -1
13.
herb
1 0 0 0 1 0 - 1 -1
14.
herb
1 0 0 0 1 1 - 2 -1
15.
herb
1 0 0 0 1 1 - 2 -1
16.
herb
1 0 0 0 1 1 - 7 -6

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
2 6 2 0 0 5 - 2 +3
2.
herb
2 6 2 0 0 5 - 3 +2
3.
herb
1 3 1 0 0 2 - 1 +1
4.
herb
2 3 1 0 1 4 - 3 +1
5.
herb
2 3 1 0 1 7 - 2 +5
6.
herb
1 3 1 0 0 2 - 1 +1
7.
herb
1 1 0 1 0 1 - 1 0
8.
herb
1 1 0 1 0 1 - 1 0
9.
herb
2 1 0 1 1 5 - 6 -1
10.
herb
2 1 0 1 1 2 - 3 -1
11.
herb
2 1 0 1 1 3 - 4 -1
12.
herb
1 0 0 0 1 1 - 2 -1
13.
herb
1 0 0 0 1 1 - 2 -1
14.
herb
1 0 0 0 1 1 - 4 -3
15.
herb
1 0 0 0 1 1 - 5 -4
16.
herb
2 0 0 0 2 0 - 9 -9

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Cukrownik Chybie
3 9 3 0 0 9 - 3 +6
2.
MRKS Czechowice-Dziedzice
3 9 3 0 0 6 - 3 +3
3.
LKS Bestwina
3 7 2 1 0 4 - 2 +2
4.
Koszarawa Żywiec
3 7 2 1 0 5 - 3 +2
5.
GKS Czarni Jaworze
3 6 2 0 1 7 - 4 +3
6.
LKS 99 Pruchna
3 4 1 1 1 7 - 4 +3
7.
Tempo Puńców
3 4 1 1 1 7 - 5 +2
8.
Błyskawica Drogomyśl
3 4 1 1 1 5 - 5 0
9.
Spójnia Zebrzydowice
3 4 1 1 1 5 - 5 0
10.
Orzeł Łękawica
3 3 1 0 2 7 - 3 +4
11.
Góral Żywiec
3 3 1 0 2 5 - 5 0
12.
LKS Leśna
3 3 1 0 2 6 - 11 -5
13.
Pasjonat Dankowice
3 2 0 2 1 6 - 7 -1
14.
WSS Wisła
3 1 0 1 2 4 - 6 -2
15.
Skałka Żabnica
3 1 0 1 2 6 - 8 -2
16.
GLKS Wilkowice
3 0 0 0 3 1 - 16 -15

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
GKS Czarni Jaworze
0 0 0 0 0 0 - 0 0
2.
Orzeł Łękawica
0 0 0 0 0 0 - 0 0
3.
Tempo Puńców
0 0 0 0 0 0 - 0 0
4.
LKS Leśna
0 0 0 0 0 0 - 0 0
5.
GLKS Wilkowice
0 0 0 0 0 0 - 0 0
6.
Góral Żywiec
0 0 0 0 0 0 - 0 0
7.
WSS Wisła
0 0 0 0 0 0 - 0 0
8.
Cukrownik Chybie
0 0 0 0 0 0 - 0 0
9.
LKS 99 Pruchna
0 0 0 0 0 0 - 0 0
10.
LKS Bestwina
0 0 0 0 0 0 - 0 0
11.
Koszarawa Żywiec
0 0 0 0 0 0 - 0 0
12.
Skałka Żabnica
0 0 0 0 0 0 - 0 0
13.
Pasjonat Dankowice
0 0 0 0 0 0 - 0 0
14.
Błyskawica Drogomyśl
0 0 0 0 0 0 - 0 0
15.
MRKS Czechowice-Dziedzice
0 0 0 0 0 0 - 0 0
16.
Spójnia Zebrzydowice
0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna12345678910111213141516
1. GKS Czarni Jaworze XXX - - - - - - 1:0 - - - 5:0 - - - -
2. MRKS Czechowice-Dziedzice - XXX - - - - - - - - 1:0 - - - - -
3. Błyskawica Drogomyśl - - XXX - - - - - - - - - - - - 2:1
4. Pasjonat Dankowice - 1:2 - XXX 4:4 - - - - - - - - - - -
5. Skałka Żabnica - - - - XXX 1:2 - - - - - - - - - -
6. Koszarawa Żywiec - - 1:1 - - XXX - - - 2:1 - - - - - -
7. LKS Bestwina - - - - - - XXX - - - - - - 1:11:0 -
8. LKS 99 Pruchna - - - - - - - XXX - - - - 5:1 - - -
9. Cukrownik Chybie4:1 - - - - - - - XXX - - - - - - -
10. WSS Wisła - 2:3 - 1:1 - - - - - XXX - - - - - -
11. Góral Żywiec - - - - - - 1:2 - - - XXX - - - - -
12. GLKS Wilkowice - - - - - - - - - - - XXX - - 1:7 -
13. LKS Leśna - - 3:2 - - - - - 2:4 - - - XXX - - -
14. Tempo Puńców - - - - - - - - - - 2:44:0 - XXX - -
15. Orzeł Łękawica - - - - - - - - 0:1 - - - - - XXX -
16. Spójnia Zebrzydowice - - - - 2:1 - - 2:2 - - - - - - - XXX

Najbliższe spotkanie

Błyskawica DrogomyślGKS Czarni Jaworze
Błyskawica Drogomyśl   GKS Czarni Jaworze
2017-08-26, 15:00:00

Obiekt Sportowy w Drogomyślu

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 4
Błyskawica Drogomyśl - GKS Czarni Jaworze
MRKS Czechowice - Dziedzice - LKS Bestwina
GLKS Wilkowice - Góral Żywiec
Cukrownik Chybie - Tempo Puńców
LKS 99 Pruchna - Orzeł Łękawica
Skałka Żabnica - LKS Leśna
WSS Wisła - Spójnia Zebrzydowice
Pasjonat Dankowice - Koszarawa Żywiec

Ostatnie spotkanie

GKS Czarni JaworzeLKS 99 Pruchna
GKS Czarni Jaworze 1:0 LKS 99 Pruchna
2017-08-20, 16:00:00
Obiekt Sportowy w Jasienicy
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 3
Orzeł Łękawica 0:1 Cukrownik Chybie
Pasjonat Dankowice 1:2 MRKS Czechowice - Dziedzice
Koszarawa Żywiec 2:1 WSS Wisła
Spójnia Zebrzydowice 2:1 Skałka Żabnica
LKS Leśna 3:2 Błyskawica Drogomyśl
GKS Czarni Jaworze 1:0 LKS 99 Pruchna
Tempo Puńców 4:0 GLKS Wilkowice
Góral Żywiec 1:2 LKS Bestwina

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Kalendarium

21

08-2017

pon.

22

08-2017

wtorek

30 urodziny obchodzi Mariusz Wacławski

23

08-2017

środa

24

08-2017

czwartek

25

08-2017

piątek

26

08-2017

sobota

4. kolejka Ligi Okręgowej: Błyskawica Drogomyśl - GKS Czarni Jaworze - 15:00

2. kolejka Klasy B: Wilamowiczanka Wilamowice - GKS Czarni Jaworze II - 17:00

27

08-2017

niedziela

Informacja

Publikowane
komentarze są
prywatnymi
opiniami
użytkowników portalu.
My jako strona
nie ponosimy
odpowiedzialności
za treść opinii
komentujących.
Masz prawo
komentować,
wyrażać swoją opinię
oraz dyskutować
i nie zgadzać się
z czyjąś opinią.
Nie masz natomiast
prawa używać
wulgaryzmów
oraz obrażać
innych osób.
Takie komentarze
będą w trybie
natychmiastowym
usuwane!

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kontakty

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.