GKS Czarni Jaworze - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Sercem i duchem Wasi fani zawsze z Wami!!!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • GKS Czarni Jaworze - Orzeł Łękawica 4:3
  • MRKS Czechowice - Dziedzice - Błyskawica Drogomyśl 3:0
  • Skałka Żabnica - LKS 99 Pruchna 0:0
  • WSS Wisła - Cukrownik Chybie 2:1
  • Pasjonat Dankowice - GLKS Wilkowice 8:0
  • Koszarawa Żywiec - LKS Bestwina 0:1
  • Spójnia Zebrzydowice - Góral Żywiec 1:0
  • LKS Leśna - Tempo Puńców 0:1
  •        

Facebook

Twitter

Kalendarz

 

Zegar

Logowanie

Rezerwy

Ostatnie spotkanie:

3:3

 

Następny mecz:

:

Czarni Jaworze II - Rotuz Bronów

29 października (niedziela), godz. 11:00

Kompleks Sportowy w Jaworzu

Juniorzy

Ostatnie spotkanie:

3:1

 

Następny mecz:

:

Czarni Jaworze - Słowian Łodygowice

28 października (sobota), godz. 12:00

Kompleks Sportowy w Jaworzu

Młodziki

Ostatnie spotkanie:

3:0

 

Następny mecz:

:

Czarni Jaworze - Soła Kobiernice

28 października (sobota), godz. 10:00

Kompleks Sportowy w Jaworzu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 414, wczoraj: 500
ogółem: 3 040 324

statystyki szczegółowe

Top 5 strzelców

 

1. Jakub OGIEGŁO

(Pasjonat) - 14 goli

________________________

2. Krzysztof KOCZUR

(Błyskawica) - 12 goli

________________________

2. Szymon PŁOSZAJ

(Wisła) - 12 goli

________________________

3. Adam WALICZEK

(Czarni) - 11 goli

________________________

4. Rafał ADAMCZYK

(MRKS) - 9 goli

________________________

4. Mateusz ŻYŁA

(MRKS) - 9 goli

________________________

4. Krzysztof CHRAPEK

(MRKS) - 9 goli

________________________

4. Artur SAWICKI

(Bestwina) - 9 goli

________________________

4. Robert MRÓZEK

(Orzeł) - 9 goli

________________________

5. Dominik NATANEK

(Skałka) - 8 goli

Puchar Polski

1. runda (29/30 lipca 2017 r.):

 

Zamek Grodziec - Czarni II Jaworze 0:3 (0:0)

KS Bestwinka - Pasjonat Dankowice 1:4 (1:3)

Soła Kobiernice - Pionier Pisarzowice 3:5 (0:1)

Groń Bujaków - Orzeł Kozy 2:0 (1:0)

Rotuz Bronów - Iskra Rybarzowice 3:2 (3:0)

LKS Ligota - KS Międzyrzecze 1:2 (0:2)

Sokół Zabrzeg - GLKS Wilkowice 5:4 (0:3)

 

Wolny los:

Czarni Jaworze, LKS Bestwina, MRKS Czechowice-Dziedzice, Przełom Kaniów,
Rekord II Bielsko-Biała, Słowian Łodygowice, LKS Czaniec, Spójnia Landek,
Drzewiarz Jasienica, TS Podbeskidzie II, BKS Stal Bielsko-Biała, Rekord Bielsko-Biała

 

 

2. runda (9 sierpnia 2017 r.):

 

Rotuz Bronów - Czarni Jaworze 1:2 (0:1)

Pasjonat Dankowice - Czarni II Jaworze 6:0 (2:0)

LKS Bestwina - Spójnia Landek 1:3 (0:2)

KS Międzyrzecze - Pionier Pisarzowice 1:6 (0:2)

Przełom Kaniów - Drzewiarz Jasienica 0:9 (0:2)

Słowian Łodygowice - Rekord Bielsko-Biała 0:20 (0:6)

Groń Bujaków - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1:5 (1:3)

Sokół Zabrzeg - BKS Stal Bielsko-Biała 0:14 (0:8)

MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Czaniec 2:0 (0:0)

 

Wolny los:

Rekord II Bielsko-Biała

 

 

3. runda (30 sierpnia 2017 r.):

 

Rekord II Bielsko-Biała - Czarni Jaworze 4:0 (1:0)

Pionier Pisarzowice - Pasjonat Dankowice 3:1 (1:1)

 

 

Ćwierćfinały (13 września 2017 r.):

 

Rekord II Bielsko-Biała - MRKS Czechowice-Dziedzice 1:6 (0:2)

Spójnia Landek - BKS Stal Bielsko-Biała 4:0 (0:0)

Drzewiarz Jasienica - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1:4 (0:2)

Pionier Pisarzowice - Rekord Bielsko-Biała 1:5 (0:2)

 

 

Półfinały (27 września 2017 r.):

 

MRKS Czechowice-Dziedzice - Spójnia Landek 2:4 po dogr. (0:0, 2:2)

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Rekord Bielsko-Biała 0:3 (0:1)

 

 

Finał (termin do ustalenia | w Pisarzowicach):

 

Spójnia Landek - Rekord Bielsko-Biała

 

Najbliższe spotkanie

Tempo PuńcówGKS Czarni Jaworze
Tempo Puńców   GKS Czarni Jaworze
2017-10-28, 14:00:00

Obiekt Sportowy w Puńcowie

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 13
Tempo Puńców - GKS Czarni Jaworze
Orzeł Łękawica - MRKS Czechowice - Dziedzice
Góral Żywiec - LKS Leśna
LKS Bestwina - Spójnia Zebrzydowice
GLKS Wilkowice - Koszarawa Żywiec
Cukrownik Chybie - Pasjonat Dankowice
LKS 99 Pruchna - WSS Wisła
Błyskawica Drogomyśl - Skałka Żabnica

Ostatnie spotkanie

GKS Czarni JaworzeOrzeł Łękawica
GKS Czarni Jaworze 4:3 Orzeł Łękawica
2017-10-22, 14:00:00
Kompleks Sportowy w Jaworzu
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
GKS Czarni Jaworze 4:3 Orzeł Łękawica
MRKS Czechowice - Dziedzice 3:0 Błyskawica Drogomyśl
Skałka Żabnica 0:0 LKS 99 Pruchna
WSS Wisła 2:1 Cukrownik Chybie
Pasjonat Dankowice 8:0 GLKS Wilkowice
Koszarawa Żywiec 0:1 LKS Bestwina
Spójnia Zebrzydowice 1:0 Góral Żywiec
LKS Leśna 0:1 Tempo Puńców

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny