GKS Czarni Jaworze - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Sercem i duchem Wasi fani zawsze z Wami!!!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Skałka Żabnica - GKS Czarni Jaworze 3:2
  • MRKS Czechowice - Dziedzice - Koszarawa Żywiec 0:0
  • Pasjonat Dankowice - Spójnia Zebrzydowice 1:6
  • WSS Wisła - LKS Leśna 3:1
  • Błyskawica Drogomyśl - Orzeł Łękawica 2:1
  • LKS 99 Pruchna - Tempo Puńców 1:2
  • Cukrownik Chybie - Góral Żywiec 0:4
  • GLKS Wilkowice - LKS Bestwina 1:4
  •        

Facebook

Kalendarz

 

Zegar

Logowanie

Rezerwy

Ostatnie spotkanie:

3:0

 

Następny mecz:

:

Iskra Rybarzowice - Czarni Jaworze II

21 kwietnia (sobota), godz. 16:00

Obiekt sportowy w Rybarzowicach
 

Juniorzy

Ostatnie spotkanie:

3:2

 

Następny mecz:

:

Czarni Jaworze - KS Rudzica

17 kwietnia (wtorek), godz. 17:00

Boisko przy ul. Folwarcznej w Jaworzu
 

Młodziki

Ostatnie spotkanie:

3:1

 

Następny mecz:

:

Czarni Jaworze - Słowian Łodygowice

21 kwietnia (sobota), godz. 10:00

Boisko przy ul. Folwarcznej w Jaworzu
 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 88, wczoraj: 377
ogółem: 3 132 048

statystyki szczegółowe

Top 5 strzelców

 

1. Szymon PŁOSZAJ

(Wisła) - 19 goli

________________________

2. Jakub OGIEGŁO

(Pasjonat) - 17 goli

________________________

3. Krzysztof KOCZUR

(Błyskawica) - 16 goli

________________________

4. Mateusz ŻYŁA

(MRKS) - 14 goli

________________________

4. Adam WALICZEK

(Czarni) - 14 goli

________________________

5. Robert MRÓZEK

(Orzeł) - 13 goli
 

Puchar Polski

1. runda (29/30 lipca 2017 r.):

 

Zamek Grodziec - Czarni II Jaworze 0:3 (0:0)

KS Bestwinka - Pasjonat Dankowice 1:4 (1:3)

Soła Kobiernice - Pionier Pisarzowice 3:5 (0:1)

Groń Bujaków - Orzeł Kozy 2:0 (1:0)

Rotuz Bronów - Iskra Rybarzowice 3:2 (3:0)

LKS Ligota - KS Międzyrzecze 1:2 (0:2)

Sokół Zabrzeg - GLKS Wilkowice 5:4 (0:3)

 

Wolny los:

Czarni Jaworze, LKS Bestwina, MRKS Czechowice-Dziedzice, Przełom Kaniów,
Rekord II Bielsko-Biała, Słowian Łodygowice, LKS Czaniec, Spójnia Landek,
Drzewiarz Jasienica, TS Podbeskidzie II, BKS Stal Bielsko-Biała, Rekord Bielsko-Biała

 

 

2. runda (9 sierpnia 2017 r.):

 

Rotuz Bronów - Czarni Jaworze 1:2 (0:1)

Pasjonat Dankowice - Czarni II Jaworze 6:0 (2:0)

LKS Bestwina - Spójnia Landek 1:3 (0:2)

KS Międzyrzecze - Pionier Pisarzowice 1:6 (0:2)

Przełom Kaniów - Drzewiarz Jasienica 0:9 (0:2)

Słowian Łodygowice - Rekord Bielsko-Biała 0:20 (0:6)

Groń Bujaków - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1:5 (1:3)

Sokół Zabrzeg - BKS Stal Bielsko-Biała 0:14 (0:8)

MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Czaniec 2:0 (0:0)

 

Wolny los:

Rekord II Bielsko-Biała

 

 

3. runda (30 sierpnia 2017 r.):

 

Rekord II Bielsko-Biała - Czarni Jaworze 4:0 (1:0)

Pionier Pisarzowice - Pasjonat Dankowice 3:1 (1:1)

 

 

Ćwierćfinały (13 września 2017 r.):

 

Rekord II Bielsko-Biała - MRKS Czechowice-Dziedzice 1:6 (0:2)

Spójnia Landek - BKS Stal Bielsko-Biała 4:0 (0:0)

Drzewiarz Jasienica - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1:4 (0:2)

Pionier Pisarzowice - Rekord Bielsko-Biała 1:5 (0:2)

 

 

Półfinały (27 września 2017 r.):

 

MRKS Czechowice-Dziedzice - Spójnia Landek 2:4 po dogr. (0:0, 2:2)

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Rekord Bielsko-Biała 0:3 (0:1)

 

 

Finał (25 listopada 2017 r. | w Pisarzowicach):

 

Spójnia Landek - Rekord Bielsko-Biała 0:0 (rzuty karne: 3:2)

 

Najbliższe spotkanie

GKS Czarni JaworzeWSS Wisła
GKS Czarni Jaworze   WSS Wisła
2018-04-21, 14:00:00

Kompleks Sportowy w Jaworzu Pierwszy mecz: 1:2

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
GKS Czarni Jaworze - WSS Wisła
GLKS Wilkowice - MRKS Czechowice - Dziedzice
LKS Bestwina - Cukrownik Chybie
Góral Żywiec - LKS 99 Pruchna
Tempo Puńców - Błyskawica Drogomyśl
Orzeł Łękawica - Skałka Żabnica
LKS Leśna - Pasjonat Dankowice
Spójnia Zebrzydowice - Koszarawa Żywiec

Ostatnie spotkanie

Skałka ŻabnicaGKS Czarni Jaworze
Skałka Żabnica 3:2 GKS Czarni Jaworze
2018-04-14, 16:00:00
Obiekt Sportowy w Węgierskiej Górce Pierwszy mecz: 3:3
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
Skałka Żabnica 3:2 GKS Czarni Jaworze
MRKS Czechowice - Dziedzice 0:0 Koszarawa Żywiec
Pasjonat Dankowice 1:6 Spójnia Zebrzydowice
WSS Wisła 3:1 LKS Leśna
Błyskawica Drogomyśl 2:1 Orzeł Łękawica
LKS 99 Pruchna 1:2 Tempo Puńców
Cukrownik Chybie 0:4 Góral Żywiec
GLKS Wilkowice 1:4 LKS Bestwina

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Kalendarium

21

04-2018

sobota

21. kolejka Ligi Okręgowej: GKS Czarni Jaworze - WSS Wisła - 16:00

14. kolejka Klasy B: Iskra Rybarzowice - GKS Czarni Jaworze II - 16:00

2. kolejka IV ligi młodzików: GKS Czarni Jaworze - Słowian Łodygowice - 10:00

22

04-2018

niedziela

49 urodziny obchodzi Dariusz Szewczyk

13. kolejka IV ligi juniorów: Sokół Buczkowice U19 - GKS Czarni Jaworze U19 - 11:00

23

04-2018

pon.

24

04-2018

wtorek

25

04-2018

środa

26

04-2018

czwartek

27

04-2018

piątek

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Admin-Mazi 100
2. Przemo891 82
3. liltik 78
4. Czarny-Michal 6
5. titi88 5
6. kibic150 0

Informacja

Publikowane
komentarze są
prywatnymi
opiniami
użytkowników portalu.
My jako strona
nie ponosimy
odpowiedzialności
za treść opinii
komentujących.
Masz prawo
komentować,
wyrażać swoją opinię
oraz dyskutować
i nie zgadzać się
z czyjąś opinią.
Nie masz natomiast
prawa używać
wulgaryzmów
oraz obrażać
innych osób.
Takie komentarze
będą w trybie
natychmiastowym
usuwane!

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kontakty

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.