GKS Czarni Jaworze - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Sercem i duchem Wasi fani zawsze z Wami!!!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Przełom Kaniów - GKS Czarni Jaworze
  • Zapora Wapienica - Soła Kobiernice
  • Pionier Pisarzowice - Beskid Godziszka
  • MRKS Czechowice - Dziedzice II - Zapora Porąbka
  • KS Bestwinka - Sokół Buczkowice
  • Iskra Rybarzowice - LKS Mazańcowice 3:1
  • KS Międzyrzecze - KS Bystra
  •        

Facebook

Twitter

Kalendarz

 

Zegar

Logowanie

Rezerwy

Ostatnie spotkanie:

0:5

 

Następny mecz:

:

Czarni Jaworze II - Halny Kalna

30 kwietnia (niedziela), godz. 11:00

Kompleks Sportowy w Jaworzu

Juniorzy

Ostatnie spotkanie:

0:2

 

Następny mecz:

:

Czarni Jaworze - LKS Ligota

30 kwietnia (niedziela), godz. 16:00

Kompleks Sportowy w Jaworzu

Trampkarze

Ostatnie spotkanie:

9:4

 

Następny mecz:

:

Czarni Jaworze - Zapora Porąbka

26 kwietnia (środa), godz. 17:00

Kompleks Sportowy w Jaworzu

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 157, wczoraj: 189
ogółem: 2 957 603

statystyki szczegółowe

Top 5 strzelców


1. Maciej SKĘCZEK
 

(KS Bestwinka) - 12 goli

________________________

2. Łukasz NYCZ

 

(Pionier) - 11 goli

________________________

2. Marcin MUSZYŃSKI
 

(Pionier) - 11 goli

________________________

2. Radosław FOLEK
 

(KS Międzyrzecze) - 11 goli

________________________

3. Adam PALETA
 

(Czarni) - 10 goli

________________________

4. Adam WALICZEK 
 

(Czarni) - 9 goli

________________________

4. Maciej LUBAŃSKI
 

(Zapora P.) - 9 goli

________________________

4. Paweł MUCHA
 

(KS Bestwinka) - 9 goli

________________________

5. Mateusz CIOSEK
 

(MRKS II) - 8 goli
 

Tabela ligowa

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 14 36 11 3 0 74 - 8 +66
2.
herb
plus 16 35 11 2 3 54 - 22 +32
3.
herb
minus 15 34 10 4 1 46 - 19 +27
4.
herb
bz 14 25 8 1 5 43 - 43 0
5.
herb
plus 15 25 8 1 6 43 - 38 +5
6.
herb
minus 15 25 7 4 4 35 - 23 +12
7.
herb
minus 15 24 7 3 5 44 - 41 +3
8.
herb
bz 15 23 7 2 6 20 - 28 -8
9.
herb
bz 15 19 6 1 8 37 - 38 -1
10.
herb
bz 15 11 3 2 10 23 - 39 -16
11.
herb
bz 15 10 3 1 11 22 - 47 -25
12.
herb
bz 15 6 2 0 13 14 - 56 -42
13.
herb
bz 15 6 2 0 13 14 - 67 -53

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
9 21 7 0 2 32 - 14 +18
2.
herb
7 19 6 1 0 44 - 1 +43
3.
herb
8 18 6 0 2 28 - 21 +7
4.
herb
8 17 5 2 1 24 - 9 +15
5.
herb
8 17 5 2 1 14 - 6 +8
6.
herb
7 15 5 0 2 29 - 17 +12
7.
herb
8 15 4 3 1 31 - 15 +16
8.
herb
8 13 4 1 3 25 - 22 +3
9.
herb
7 10 3 1 3 10 - 12 -2
10.
herb
7 7 2 1 4 12 - 20 -8
11.
herb
7 6 2 0 5 5 - 21 -16
12.
herb
6 4 1 1 4 12 - 16 -4
13.
herb
7 3 1 0 6 6 - 23 -17

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
7 17 5 2 0 30 - 7 +23
2.
herb
7 17 5 2 0 22 - 10 +12
3.
herb
8 15 4 3 1 25 - 11 +14
4.
herb
7 14 4 2 1 22 - 8 +14
5.
herb
7 10 3 1 3 14 - 26 -12
6.
herb
7 9 3 0 4 13 - 26 -13
7.
herb
7 7 2 1 4 15 - 17 -2
8.
herb
9 7 2 1 6 11 - 23 -12
9.
herb
7 6 2 0 5 6 - 22 -16
10.
herb
7 6 2 0 5 12 - 16 -4
11.
herb
8 3 1 0 7 10 - 27 -17
12.
herb
8 3 1 0 7 8 - 44 -36
13.
herb
8 0 0 0 8 9 - 35 -26

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Rekord Bielsko-Biała II
12 30 9 3 0 66 - 8 +58
2.
Sokół Hecznarowice
12 27 8 3 1 40 - 16 +24
3.
Rotuz Bronów
12 25 8 1 3 41 - 18 +23
4.
GKS Czarni Jaworze II
12 24 8 0 4 41 - 36 +5
5.
Zamek Grodziec
12 22 7 1 4 32 - 20 +12
6.
Żar Międzybrodzie Bialskie
12 20 6 2 4 39 - 35 +4
7.
Orzeł Kozy
12 19 6 1 5 17 - 23 -6
8.
Groń Bujaków
12 16 5 1 6 30 - 34 -4
9.
LKS Ligota
12 16 5 1 6 32 - 32 0
10.
Sokół Zabrzeg
12 9 3 0 9 17 - 32 -15
11.
Halny Kalna
12 7 2 1 9 17 - 40 -23
12.
GLKS Wilkowice II
12 6 2 0 10 14 - 47 -33
13.
Słowian Łodygowice
12 6 2 0 10 11 - 56 -45

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Rotuz Bronów
4 10 3 1 0 13 - 4 +9
2.
Groń Bujaków
3 9 3 0 0 13 - 4 +9
3.
Sokół Hecznarowice
3 7 2 1 0 6 - 3 +3
4.
Rekord Bielsko-Biała II
2 6 2 0 0 8 - 0 +8
5.
Żar Międzybrodzie Bialskie
3 4 1 1 1 5 - 6 -1
6.
Orzeł Kozy
3 4 1 1 1 3 - 5 -2
7.
Zamek Grodziec
3 3 0 3 0 3 - 3 0
8.
LKS Ligota
3 3 1 0 2 5 - 6 -1
9.
Halny Kalna
3 3 1 0 2 5 - 7 -2
10.
Sokół Zabrzeg
3 2 0 2 1 6 - 7 -1
11.
GKS Czarni Jaworze II
2 1 0 1 1 2 - 7 -5
12.
GLKS Wilkowice II
3 0 0 0 3 0 - 9 -9
13.
Słowian Łodygowice
3 0 0 0 3 3 - 11 -8

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna12345678910111213
1. GKS Czarni Jaworze II XXX - - 11:2 - 2:5 - 2:13:00:55:2 - 6:2
2. Zamek Grodziec1:3 XXX - 2:1 - 0:34:21:10:1 - - 2:1 -
3. LKS Ligota1:44:6 XXX 6:0 - 5:53:20:32:0 - 4:2 - -
4. Żar Międzybrodzie Bialskie - 1:1 - XXX 1:12:27:1 - 7:02:5 - 5:26:3
5. Rotuz Bronów0:23:14:05:0 XXX - 3:22:1 - 2:710:0 - 3:1
6. Sokół Hecznarowice2:2 - 2:1 - 2:4 XXX - 1:0 - 1:111:03:12:0
7. Halny Kalna4:2 - - 0:40:61:3 XXX - 2:3 - - 2:23:0
8. Sokół Zabrzeg - 1:4 - 2:32:2 - 3:1 XXX - - 1:23:4 -
9. Orzeł Kozy - 1:12:0 - 2:10:2 - 3:1 XXX 0:0 - 1:05:1
10. Rekord Bielsko-Biała II15:01:15:0 - - - 5:06:0 - XXX 8:0 - 4:0
11. Słowian Łodygowice - 0:30:60:3 - 0:21:2 - 4:2 - XXX 1:5 -
12. Groń Bujaków3:1 - 2:0 - 1:5 - - 7:24:02:93:2 XXX 6:2
13. GLKS Wilkowice II - 0:81:5 - 0:3 - 1:01:2 - 0:32:0 - XXX

Najbliższe spotkanie

GKS Czarni JaworzeSokół Buczkowice
GKS Czarni Jaworze   Sokół Buczkowice
2017-04-29, 15:00:00

Kompleks Sportowy w Jaworzu Pierwszy mecz: 3:0

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20
GKS Czarni Jaworze - KS Bestwinka
KS Bystra - Pionier Pisarzowice
Soła Kobiernice - Iskra Rybarzowice
Zapora Porąbka - Zapora Wapienica
LKS Mazańcowice - Przełom Kaniów
Sokół Buczkowice - KS Międzyrzecze
Beskid Godziszka - MRKS Czechowice - Dziedzice II

Ostatnie spotkanie

GKS Czarni JaworzeKS Bystra
GKS Czarni Jaworze 5:0 KS Bystra
2017-04-08, 14:00:00
Kompleks Sportowy w Jaworzu Pierwszy mecz: 5:0
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Przełom Kaniów GKS Czarni Jaworze
Zapora Wapienica Soła Kobiernice
Pionier Pisarzowice Beskid Godziszka
MRKS Czechowice - Dziedzice II Zapora Porąbka
KS Bestwinka Sokół Buczkowice
Iskra Rybarzowice 3:1 LKS Mazańcowice
KS Międzyrzecze KS Bystra

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Kalendarium

26

04-2017

środa

2. kolejka V ligi trampkarzy: GKS Czarni Jaworze U15 - Zapora Porąbka U15 - 17:00

27

04-2017

czwartek

28

04-2017

piątek

29

04-2017

sobota

18. kolejka Bielskiej Klasy A: GKS Czarni Jaworze - Sokół Buczkowice - 15:00

3. kolejka V ligi trampkarzy: Wilamowiczanka Wilamowice U15 - GKS Czarni Jaworze U15 - 10:00

30

04-2017

niedziela

44 urodziny obchodzi Janusz Gucwa

18. kolejka Bielskiej Klasy B: GKS Czarni Jaworze II - Halny Kalna - 11:00

12. kolejka III ligi juniorów: GKS Czarni Jaworze U19 - LKS Ligota U19 - 16:00

01

05-2017

pon.

Święto Pracy

02

05-2017

wtorek

11. kolejka III ligi juniorów: LKS Czaniec U19 - GKS Czarni Jaworze U19 - 18:00

Informacja

Publikowane
komentarze są
prywatnymi
opiniami
użytkowników portalu.
My jako strona
nie ponosimy
odpowiedzialności
za treść opinii
komentujących.
Masz prawo
komentować,
wyrażać swoją opinię
oraz dyskutować
i nie zgadzać się
z czyjąś opinią.
Nie masz natomiast
prawa używać
wulgaryzmów
oraz obrażać
innych osób.
Takie komentarze
będą w trybie
natychmiastowym
usuwane!

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kontakty

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.