GKS Czarni Jaworze - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Sercem i duchem Wasi fani zawsze z Wami!!!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Orzeł Łękawica - Cukrownik Chybie 0:1
  • Pasjonat Dankowice - MRKS Czechowice - Dziedzice 1:2
  • Koszarawa Żywiec - WSS Wisła 2:1
  • Spójnia Zebrzydowice - Skałka Żabnica 2:1
  • LKS Leśna - Błyskawica Drogomyśl 3:2
  • GKS Czarni Jaworze - LKS 99 Pruchna 1:0
  • Tempo Puńców - GLKS Wilkowice 4:0
  • Góral Żywiec - LKS Bestwina 1:2
  •        

Facebook

Twitter

Kalendarz

 

Zegar

Logowanie

Rezerwy

Ostatnie spotkanie:

2:2

 

Następny mecz:

:

Groń Bujaków - Czarni Jaworze II

20 sierpnia (niedziela), godz. 11:00

Obiekt sportowy w Bujakowie

Juniorzy

Ostatnie spotkanie:

2:5

 

Następny mecz:

:

KONIEC SEZONU

Ostateczna pozycja: 10

Trampkarze

Ostatnie spotkanie:

1:4

 

Następny mecz:

:

KONIEC SEZONU

Ostateczna pozycja: 6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 55, wczoraj: 459
ogółem: 3 007 849

statystyki szczegółowe

Top 5 strzelców

 

1. Dominik NATANEK

(Skałka) - 3 gole

________________________

2. 9 piłkarzy - 2 gole

________________________

3. 45 piłkarzy - 1 gol
 

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-19 Halny Kalna 2:7 Rotuz Bronów zobacz ›
2017-08-19 Orzeł Kozy 6:1 Słowian Łodygowice zobacz ›
2017-08-19 Żar Międzybrodzie Bialskie 3:1 Zamek Grodziec zobacz ›
2017-08-19 Sokół Zabrzeg 0:2 Iskra Rybarzowice zobacz ›
2017-08-20 LKS Ligota 2:3 Wilamowiczanka Wilamowice zobacz ›
2017-08-20 Groń Bujaków 0:1 GKS Czarni Jaworze II relacja ›
2017-08-26 Wilamowiczanka Wilamowice GKS Czarni Jaworze II 838:59
2017-08-26 Rotuz Bronów Groń Bujaków 17:00
2017-08-26 Iskra Rybarzowice LKS Ligota 17:00
2017-08-26 Zamek Grodziec Sokół Zabrzeg 17:00
2017-08-26 Słowian Łodygowice Żar Międzybrodzie Bialskie 17:00
2017-08-26 Halny Kalna Orzeł Kozy 17:00
2017-09-02 Orzeł Kozy Rotuz Bronów 16:00
2017-09-02 Sokół Zabrzeg Słowian Łodygowice 17:00
2017-09-03 LKS Ligota Zamek Grodziec 17:00
2017-09-03 Żar Międzybrodzie Bialskie Halny Kalna 16:00
2017-09-03 Groń Bujaków Wilamowiczanka Wilamowice 11:00
2017-09-03 GKS Czarni Jaworze II Iskra Rybarzowice 11:00
2017-09-09 Zamek Grodziec GKS Czarni Jaworze II 17:00
2017-09-09 Iskra Rybarzowice Groń Bujaków 17:00
2017-09-09 Słowian Łodygowice LKS Ligota 17:00
2017-09-09 Halny Kalna Sokół Zabrzeg 17:00
2017-09-09 Orzeł Kozy Żar Międzybrodzie Bialskie 16:00
2017-09-10 Rotuz Bronów Wilamowiczanka Wilamowice 17:00
2017-09-16 Sokół Zabrzeg Orzeł Kozy 17:00
2017-09-16 Wilamowiczanka Wilamowice Iskra Rybarzowice 17:00
2017-09-17 LKS Ligota Halny Kalna 17:00
2017-09-17 Groń Bujaków Zamek Grodziec 11:00
2017-09-17 Żar Międzybrodzie Bialskie Rotuz Bronów 16:00
2017-09-17 GKS Czarni Jaworze II Słowian Łodygowice 11:00
2017-09-23 Halny Kalna GKS Czarni Jaworze II 17:00
2017-09-23 Zamek Grodziec Wilamowiczanka Wilamowice 17:00
2017-09-23 Słowian Łodygowice Groń Bujaków 17:00
2017-09-23 Orzeł Kozy LKS Ligota 16:00
2017-09-24 Żar Międzybrodzie Bialskie Sokół Zabrzeg 16:00
2017-09-24 Rotuz Bronów Iskra Rybarzowice 17:00
2017-09-30 Sokół Zabrzeg Rotuz Bronów 16:00
2017-09-30 Wilamowiczanka Wilamowice Słowian Łodygowice 16:00
2017-09-30 Iskra Rybarzowice Zamek Grodziec 16:00
2017-10-01 LKS Ligota Żar Międzybrodzie Bialskie 16:00
2017-10-01 Groń Bujaków Halny Kalna 11:00
2017-10-01 GKS Czarni Jaworze II Orzeł Kozy 11:00
2017-10-07 Słowian Łodygowice Iskra Rybarzowice 16:00
2017-10-07 Halny Kalna Wilamowiczanka Wilamowice 16:00
2017-10-07 Orzeł Kozy Groń Bujaków 16:00
2017-10-07 Sokół Zabrzeg LKS Ligota 16:00
2017-10-08 Rotuz Bronów Zamek Grodziec 16:00
2017-10-08 Żar Międzybrodzie Bialskie GKS Czarni Jaworze II 16:00
2017-10-14 Wilamowiczanka Wilamowice Orzeł Kozy 16:00
2017-10-14 Iskra Rybarzowice Halny Kalna 16:00
2017-10-14 Zamek Grodziec Słowian Łodygowice 16:00
2017-10-15 LKS Ligota Rotuz Bronów 16:00
2017-10-15 Groń Bujaków Żar Międzybrodzie Bialskie 11:00
2017-10-15 GKS Czarni Jaworze II Sokół Zabrzeg 11:00
10  2017-10-21 Sokół Zabrzeg Groń Bujaków 16:00
10  2017-10-21 Orzeł Kozy Iskra Rybarzowice 16:00
10  2017-10-21 Halny Kalna Zamek Grodziec 16:00
10  2017-10-22 Żar Międzybrodzie Bialskie Wilamowiczanka Wilamowice 16:00
10  2017-10-22 Rotuz Bronów Słowian Łodygowice 16:00
10  2017-10-22 LKS Ligota GKS Czarni Jaworze II 16:00
11  2017-10-28 Słowian Łodygowice Halny Kalna 15:00
11  2017-10-28 Zamek Grodziec Orzeł Kozy 15:00
11  2017-10-28 Iskra Rybarzowice Żar Międzybrodzie Bialskie 15:00
11  2017-10-28 Wilamowiczanka Wilamowice Sokół Zabrzeg 15:00
11  2017-10-29 Groń Bujaków LKS Ligota 11:00
11  2017-10-29 GKS Czarni Jaworze II Rotuz Bronów 11:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2017-07-27 Zamek Grodziec 0:3 GKS Czarni Jaworze II relacja ›
---  2017-08-09 Pasjonat Dankowice 6:0 GKS Czarni Jaworze II relacja ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-11 GKS Czarni Jaworze II 2:0 Iskra Iskrzyczyn relacja ›

Najbliższe spotkanie

Błyskawica DrogomyślGKS Czarni Jaworze
Błyskawica Drogomyśl   GKS Czarni Jaworze
2017-08-26, 15:00:00

Obiekt Sportowy w Drogomyślu

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 4
Błyskawica Drogomyśl - GKS Czarni Jaworze
MRKS Czechowice - Dziedzice - LKS Bestwina
GLKS Wilkowice - Góral Żywiec
Cukrownik Chybie - Tempo Puńców
LKS 99 Pruchna - Orzeł Łękawica
Skałka Żabnica - LKS Leśna
WSS Wisła - Spójnia Zebrzydowice
Pasjonat Dankowice - Koszarawa Żywiec

Ostatnie spotkanie

GKS Czarni JaworzeLKS 99 Pruchna
GKS Czarni Jaworze 1:0 LKS 99 Pruchna
2017-08-20, 16:00:00
Obiekt Sportowy w Jasienicy
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 3
Orzeł Łękawica 0:1 Cukrownik Chybie
Pasjonat Dankowice 1:2 MRKS Czechowice - Dziedzice
Koszarawa Żywiec 2:1 WSS Wisła
Spójnia Zebrzydowice 2:1 Skałka Żabnica
LKS Leśna 3:2 Błyskawica Drogomyśl
GKS Czarni Jaworze 1:0 LKS 99 Pruchna
Tempo Puńców 4:0 GLKS Wilkowice
Góral Żywiec 1:2 LKS Bestwina

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Kalendarium

21

08-2017

pon.

22

08-2017

wtorek

30 urodziny obchodzi Mariusz Wacławski

23

08-2017

środa

24

08-2017

czwartek

25

08-2017

piątek

26

08-2017

sobota

4. kolejka Ligi Okręgowej: Błyskawica Drogomyśl - GKS Czarni Jaworze - 15:00

2. kolejka Klasy B: Wilamowiczanka Wilamowice - GKS Czarni Jaworze II - 17:00

27

08-2017

niedziela

Informacja

Publikowane
komentarze są
prywatnymi
opiniami
użytkowników portalu.
My jako strona
nie ponosimy
odpowiedzialności
za treść opinii
komentujących.
Masz prawo
komentować,
wyrażać swoją opinię
oraz dyskutować
i nie zgadzać się
z czyjąś opinią.
Nie masz natomiast
prawa używać
wulgaryzmów
oraz obrażać
innych osób.
Takie komentarze
będą w trybie
natychmiastowym
usuwane!

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kontakty

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.