GKS Czarni Jaworze - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Sercem i duchem Wasi fani zawsze z Wami!!!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Soła Rajcza - KS Bestwinka 1:3
  • Cukrownik Chybie - Orzeł Łękawica 2:4
  • WSS Wisła - LKS Bestwina 0:1
  • Pasjonat Dankowice - Koszarawa Żywiec 1:1
  • Tempo Puńców - BKS Stal Bielsko - Biała 1:3
  • Beskid Skoczów - LKS 99 Pruchna 6:0
  • Błyskawica Drogomyśl - Spójnia Zebrzydowice 3:2
  • LKS Kończyce Małe - GKS Czarni Jaworze 0:1
  • Rekord Bielsko - Biała II - Góral Żywiec 4:0
  •        

Kalendarz

 

Zegar

Logowanie

Juniorzy

Ostatnie spotkanie:

0:1

 

Następny mecz:

:

Zapora Porąbka - Czarni Jaworze

20 października (sobota), godz. 13:00

Obiekt sportowy w Porąbce

Trampkarze młodsi

Ostatnie spotkanie:

0:9

 

Następny mecz:

:

Czarni Jaworze - APN GKS Tychy

20 października (sobota), godz. 10:00

Kompleks Sportowy w Jaworzu

Młodzicy młodsi

Ostatnie spotkanie:

2:2

 

Następny mecz:

:

Czarni Jaworze - BBTS Podbeskidzie

23 października (wtorek), godz. 16:30

Kompleks Sportowy w Jaworzu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 524, wczoraj: 704
ogółem: 3 241 760

statystyki szczegółowe

Top 5 strzelców

 

1. Jakub OGIEGŁO

(Pasjonat) - 14 goli

________________________

2. Marcin JAWORZYN

(Beskid) - 12 goli

________________________

3. Damian SALACHNA

(Soła) - 8 goli

________________________

3. Jakub PILCH

(BKS Stal) - 8 goli

________________________

3. Wojciech PADŁO

(Beskid) - 8 goli

________________________

4. Krystian STRACH

(WSS Wisła) - 7 goli

________________________

4. Tomasz ŚLEZIONA

(Spójnia) - 7 goli

________________________

5. Jakub LEGIERSKI

(Tempo) - 6 goli

________________________

5. Janusz BĄK

(BKS Stal) - 6 goli

________________________

5. Krzysztof KOCZUR

(Błyskawica) - 6 goli

________________________

5. Michał CHRYSTECZKO

(LKS 99 Pruchna) - 6 goli

________________________

**********************************
________________________

7. Daniel KASPRZYCKI

(Czarni) - 3 gole

________________________

7. Mariusz SACHA

(Czarni) - 3 gole

Tabela ligowa - jesień 2018

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
plus 6 16 5 1 0 51 - 5 +46
2.
herb
minus 7 16 5 1 1 40 - 8 +32
3.
herb
plus 7 12 4 0 3 17 - 19 -2
4.
herb
minus 7 12 4 0 3 17 - 22 -5
5.
herb
bz 7 10 3 1 3 19 - 23 -4
6.
herb
bz 5 9 3 0 2 12 - 22 -10
7.
herb
plus 7 4 1 1 5 8 - 21 -13
8.
herb
minus 6 3 1 0 5 3 - 37 -34
9.
herb
minus 6 2 0 2 4 8 - 18 -10

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
4 10 3 1 0 26 - 3 +23
2.
herb
3 9 3 0 0 30 - 2 +28
3.
herb
4 9 3 0 1 14 - 6 +8
4.
herb
3 6 2 0 1 8 - 3 +5
5.
herb
3 6 2 0 1 9 - 11 -2
6.
herb
1 3 1 0 0 2 - 1 +1
7.
herb
4 3 1 0 3 5 - 13 -8
8.
herb
4 2 0 2 2 6 - 12 -6
9.
herb
3 0 0 0 3 0 - 24 -24

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
3 7 2 1 0 21 - 3 +18
2.
herb
3 6 2 0 1 14 - 5 +9
3.
herb
4 6 2 0 2 9 - 19 -10
4.
herb
4 6 2 0 2 10 - 21 -11
5.
herb
4 4 1 1 2 10 - 12 -2
6.
herb
3 3 1 0 2 3 - 13 -10
7.
herb
3 3 1 0 2 3 - 13 -10
8.
herb
3 1 0 1 2 3 - 8 -5
9.
herb
2 0 0 0 2 2 - 6 -4

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała  U12BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała U12 6 16 5 1 0 51 - 5 +46
2. Trójka Czechowice-Dziedzice U12Trójka Czechowice-Dziedzice U12 7 16 5 1 1 40 - 8 +32
3. KS Bestwinka U12KS Bestwinka U12 7 12 4 0 3 17 - 19 -2
4. LKS Bestwina U12LKS Bestwina U12 7 12 4 0 3 17 - 22 -5
5. Sokół Zabrzeg U12Sokół Zabrzeg U12 7 10 3 1 3 19 - 23 -4
6. UKS AP Champions Bielsko-Biała U12UKS AP Champions Bielsko-Biała U12 5 9 3 0 2 12 - 22 -10
7. GKS Czarni Jaworze U12GKS Czarni Jaworze U12 7 4 1 1 5 8 - 21 -13
8. Przełom Kaniów U12Przełom Kaniów U12 6 3 1 0 5 3 - 37 -34
9. Drzewiarz Jasienica U12Drzewiarz Jasienica U12 6 2 0 2 4 8 - 18 -10

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. GKS Czarni Jaworze U12GKS Czarni Jaworze U12 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała  U12BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała U12 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Drzewiarz Jasienica U12Drzewiarz Jasienica U12 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Sokół Zabrzeg U12Sokół Zabrzeg U12 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. KS Bestwinka U12KS Bestwinka U12 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. LKS Bestwina U12LKS Bestwina U12 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Przełom Kaniów U12Przełom Kaniów U12 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. UKS AP Champions Bielsko-Biała U12UKS AP Champions Bielsko-Biała U12 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Trójka Czechowice-Dziedzice U12Trójka Czechowice-Dziedzice U12 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna123456789
1. GKS Czarni Jaworze U12 XXX - - - 4:1 - 0:31:20:7
2. BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała U12 - XXX - 7:08:015:2 - - -
3. Drzewiarz Jasienica U122:21:4 XXX 1:1 - 2:5 - - -
4. Sokół Zabrzeg U123:1 - - XXX - - - 3:83:2
5. KS Bestwinka U12 - - 3:1 - XXX - 3:06:02:5
6. LKS Bestwina U123:0 - - 4:11:2 XXX - - -
7. Przełom Kaniów U12 - 0:15 - 0:8 - 0:1 XXX - -
8. UKS AP Champions Bielsko-Biała U12 - - - - - 2:1 - XXX -
9. Trójka Czechowice-Dziedzice U12 - 2:23:1 - - - 10:011:0 XXX

Najbliższe spotkanie

GKS Czarni JaworzeTempo Puńców
GKS Czarni Jaworze   Tempo Puńców
2018-10-20, 15:00:00

Kompleks Sportowy w Jaworzu

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 13
GKS Czarni Jaworze - Tempo Puńców
KS Bestwinka - Cukrownik Chybie
Spójnia Zebrzydowice - Soła Rajcza
BKS Stal Bielsko - Biała - Beskid Skoczów
Koszarawa Żywiec - LKS Kończyce Małe
Góral Żywiec - Pasjonat Dankowice
Orzeł Łękawica - WSS Wisła
LKS 99 Pruchna - Błyskawica Drogomyśl
LKS Bestwina - Rekord Bielsko - Biała II

Ostatnie spotkanie

LKS Kończyce MałeGKS Czarni Jaworze
LKS Kończyce Małe 0:1 GKS Czarni Jaworze
2018-10-14, 15:00:00
Obiekt sportowy LKS Kończyce Małe
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
Soła Rajcza 1:3 KS Bestwinka
Cukrownik Chybie 2:4 Orzeł Łękawica
WSS Wisła 0:1 LKS Bestwina
Pasjonat Dankowice 1:1 Koszarawa Żywiec
Tempo Puńców 1:3 BKS Stal Bielsko - Biała
Beskid Skoczów 6:0 LKS 99 Pruchna
Błyskawica Drogomyśl 3:2 Spójnia Zebrzydowice
LKS Kończyce Małe 0:1 GKS Czarni Jaworze
Rekord Bielsko - Biała II 4:0 Góral Żywiec

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Kalendarium

20

10-2018

sobota

13. kolejka Bielskiej Ligi Okręgowej: GKS Czarni Jaworze - Tempo Puńców - 16:00

9. kolejka IV ligi juniorów: Zapora Porąbka U19 - GKS Czarni Jaworze U19 - 13:00

9. kolejka III ligi trampkarzy mł.: GKS Czarni Jaworze U14 - APN GKS Tychy U14 - 10:00

21

10-2018

niedziela

9. kolejka młodzików mł.: GKS Czarni Jaworze U12 - pauza

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

15 urodziny obchodzi Dominik Kubisz

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Informacja

Publikowane
komentarze są
prywatnymi
opiniami
użytkowników portalu.
My jako strona
nie ponosimy
odpowiedzialności
za treść opinii
komentujących.
Masz prawo
komentować,
wyrażać swoją opinię
oraz dyskutować
i nie zgadzać się
z czyjąś opinią.
Nie masz natomiast
prawa używać
wulgaryzmów
oraz obrażać
innych osób.
Takie komentarze
będą w trybie
natychmiastowym
usuwane!

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kontakty

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.