GKS Czarni Jaworze - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Sercem i duchem Wasi fani zawsze z Wami!!!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Zapora Porąbka - Beskid Godziszka 2:1
  • Zapora Wapienica - Pionier Pisarzowice 2:0
  • Iskra Rybarzowice - KS Międzyrzecze 2:8
  • Soła Kobiernice - KS Bystra 5:2
  • LKS Mazańcowice - Sokół Buczkowice 4:1
  • Przełom Kaniów - KS Bestwinka 0:0
  • MRKS Czechowice - Dziedzice II - GKS Czarni Jaworze 3:5
  •        

Facebook

Twitter

Kalendarz

 

Zegar

Logowanie

Rezerwy

Ostatnie spotkanie:

1:4

 

Następny mecz:

:

Sokół Hecznarowice - Czarni Jaworze II

1 kwietnia (sobota), godz. 16:00

Obiekt sportowy w Hecznarowicach

Juniorzy

Ostatnie spotkanie:

3:6

 

Następny mecz:

:

Czarni Jaworze - Zamek Grodziec

9 kwietnia (niedziela), godz. 16:00

Kompleks Sportowy w Jaworzu

Trampkarze

Ostatnie spotkanie:

2:11

 

Następny mecz:

:

Koniec sezonu
Ostateczne miejsce: 6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 482, wczoraj: 936
ogółem: 2 937 779

statystyki szczegółowe

Top 5 strzelców


1. Łukasz NYCZ

 

(Pionier) - 10 goli

________________________

2. Maciej SKĘCZEK
 

(KS Bestwinka) - 9 goli

________________________

2. Radosław FOLEK
 

(KS Międzyrzecze) - 9 goli

________________________

3. Adam WALICZEK 
 

(Czarni) - 8 goli

________________________

4. Adam PALETA
 

(Czarni) - 7 goli

________________________

4. Mateusz CIOSEK
 

(MRKS II) - 7 goli

________________________

4. Damian TRACZ
 

(Sokół) - 7 goli

________________________

4. Marcin MUSZYŃSKI
 

(Pionier) - 7 goli

________________________

4. Maciej LUBAŃSKI
 

(Zapora P.) - 7 goli

________________________

5. Michał SZTYKIEL
 

(Czarni) - 6 goli

________________________

4. Radosław FORJASZ
 

(LKS Mazańcowice) - 6 goli

________________________

5. Maksymilian CEPIGA
 

(Zapora P.) - 6 goli

________________________

5. Paweł MUCHA
 

(KS Bestwinka) - 6 goli
 

Terminarz - Jaworzańska Liga Żaków

 

STRONA POŚWIĘCONA ROZGRYWKOM ---> TUTAJ

 

 

TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ – JAWORZAŃSKA LIGA ŻAKÓW – SEZON 2016/17

 

WYKAZ DRUŻYN:
 

1. Czarni Jaworze

2. Football Project Jasienica

3. KS Rudzica

4. LKS Mazańcowice

5. Orlik 2012 Czechowice-Dziedzice

6. Przełom Kaniów

7. Sokół Zabrzeg

8. Spójnia Landek

9. Trójka Czechowice-Dziedzice

10. Zamek Grodziec

11. Zapora Wapienica

 

1 kolejka – 2 września

 

ZAMEK GRODZIEC

SPÓJNIA LANDEK

1

ORLIK 2012 CZECHOWICE-DZIEDZICE

LKS MAZAŃCOWICE

2

ZAPORA WAPIENICA

PRZEŁOM KANIÓW

1

SOKÓŁ ZABRZEG

KS RUDZICA

1

CZARNI JAWORZE

TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE

2

FOOTBALL PROJECT JASIENICA

pauza

 

 

2 kolejka – 6/7 września

 

SPÓJNIA LANDEK

TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE

2

LKS MAZAŃCOWICE

CZARNI JAWORZE

2

KS RUDZICA

ORLIK 2012 CZECHOWICE-DZIEDZICE

2

PRZEŁOM KANIÓW

SOKÓŁ ZABRZEG

2

FOOTBALL PROJECT JASIENICA

ZAPORA WAPIENICA

1

ZAMEK GRODZIEC

pauza

 

 

3 kolejka – 9 września

 

ORLIK 2012 CZECHOWICE-DZIEDZICE

PRZEŁOM KANIÓW

1

ZAPORA WAPIENICA

ZAMEK GRODZIEC

1

SOKÓŁ ZABRZEG

FOOTBALL PROJECT JASIENICA

2

TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE

LKS MAZAŃCOWICE

1

CZARNI JAWORZE

KS RUDZICA

1

SPÓJNIA LANDEK

pauza

 

 

4 kolejka – 16 września

 

SPÓJNIA LANDEK

LKS MAZAŃCOWICE

2

KS RUDZICA

TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE

2

PRZEŁOM KANIÓW

CZARNI JAWORZE

2

FOOTBALL PROJECT JASIENICA

ORLIK 2012 CZECHOWICE-DZIEDZICE

przeł.

ZAMEK GRODZIEC

SOKÓŁ ZABRZEG

1

ZAPORA WAPIENICA

pauza

 

 

5 kolejka – 23 września

 

ZAPORA WAPIENICA

SPÓJNIA LANDEK

2

ORLIK 2012 CZECHOWICE-DZIEDZICE

ZAMEK GRODZIEC

 

LKS MAZAŃCOWICE

KS RUDZICA

2

CZARNI JAWORZE

FOOTBALL PROJECT JASIENICA

1

TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE

PRZEŁOM KANIÓW

1

SOKÓŁ ZABRZEG

pauza

 

 

 

6 kolejka – 30 września

 

SPÓJNIA LANDEK

KS RUDZICA

2

PRZEŁOM KANIÓW

LKS MAZAŃCOWICE

2

FOOTBALL PROJECT JASIENICA

TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE

2

ZAMEK GRODZIEC

CZARNI JAWORZE

2

ZAPORA WAPIENICA

SOKÓŁ ZABRZEG

2

ORLIK 2012 CZECHOWICE-DZIEDZICE

pauza

 

 

7 kolejka – 4-5 października

 

SOKÓŁ ZABRZEG

SPÓJNIA LANDEK

2

KS RUDZICA

PRZEŁOM KANIÓW

2

ORLIK 2012 CZECHOWICE-DZIEDZICE

ZAPORA WAPIENICA

2

TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE

ZAMEK GRODZIEC

 

LKS MAZAŃCOWICE

FOOTBALL PROJECT JASIENICA

 

CZARNI JAWORZE

pauza

 

 

8 kolejka – 7 października

 

SPÓJNIA LANDEK

PRZEŁOM KANIÓW

1

FOOTBALL PROJECT JASIENICA

KS RUDZICA

1

ZAMEK GRODZIEC

LKS MAZAŃCOWICE

2

SOKÓŁ ZABRZEG

ORLIK 2012 CZECHOWICE-DZIEDZICE

1

ZAPORA WAPIENICA

CZARNI JAWORZE

1

TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE

pauza

 

 

9 kolejka – 14 października

 

PRZEŁOM KANIÓW

FOOTBALL PROJECT JASIENICA

 

CZARNI JAWORZE

SOKÓŁ ZABRZEG

x

TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE

ZAPORA WAPIENICA

1

ORLIK 2012 CZECHOWICE-DZIEDZICE

SPÓJNIA LANDEK

 

KS RUDZICA

ZAMEK GRODZIEC

1

LKS MAZAŃCOWICE

pauza

 

 

10 kolejka – 21 października

 

SPÓJNIA LANDEK

FOOTBALL PROJECT JASIENICA

 

ZAMEK GRODZIEC

PRZEŁOM KANIÓW

 

ORLIK 2012 CZECHOWICE-DZIEDZICE

CZARNI JAWORZE

2

ZAPORA WAPIENICA

LKS MAZAŃCOWICE

 

SOKÓŁ ZABRZEG

TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE

 

KS RUDZICA

pauza

 

 

11 kolejka – 28 października

 

CZARNI JAWORZE

SPÓJNIA LANDEK

 

FOOTBALL PROJECT JASIENICA

ZAMEK GRODZIEC

 

LKS MAZAŃCOWICE

SOKÓŁ ZABRZEG

 

KS RUDZICA

ZAPORA WAPIENICA

 

TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE

ORLIK 2012 CZECHOWICE-DZIEDZICE

 

PRZEŁOM KANIÓW

pauza

 



Tabela ----> TUTAJ

 

Najbliższe spotkanie

GKS Czarni JaworzeBeskid Godziszka
GKS Czarni Jaworze   Beskid Godziszka
2017-03-25, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
GKS Czarni Jaworze - Beskid Godziszka
Iskra Rybarzowice - Pionier Pisarzowice
Przełom Kaniów - KS Międzyrzecze
Soła Kobiernice - Sokół Buczkowice
Zapora Porąbka - KS Bystra
Zapora Wapienica - MRKS Czechowice - Dziedzice II
LKS Mazańcowice - KS Bestwinka

Ostatnie spotkanie

GKS Czarni JaworzeMRKS Czechowice-Dziedzice
GKS Czarni Jaworze 4:4 MRKS Czechowice-Dziedzice
2017-03-18, 13:00:00
Obiekt sportowy w Zabrzegu lub boisko ze sztuczną nawierzchnią w Czechowicach-Dziedzicach
    relacja »
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Zapora Porąbka 2:1 Beskid Godziszka
Zapora Wapienica 2:0 Pionier Pisarzowice
Iskra Rybarzowice 2:8 KS Międzyrzecze
Soła Kobiernice 5:2 KS Bystra
LKS Mazańcowice 4:1 Sokół Buczkowice
Przełom Kaniów 0:0 KS Bestwinka
MRKS Czechowice - Dziedzice II 3:5 GKS Czarni Jaworze

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny