GKS Czarni Jaworze - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Sercem i duchem Wasi fani zawsze z Wami!!!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Przełom Kaniów - GKS Czarni Jaworze
  • Zapora Wapienica - Soła Kobiernice
  • Pionier Pisarzowice - Beskid Godziszka
  • MRKS Czechowice - Dziedzice II - Zapora Porąbka
  • KS Bestwinka - Sokół Buczkowice
  • Iskra Rybarzowice - LKS Mazańcowice 3:1
  • KS Międzyrzecze - KS Bystra
  •        

Facebook

Twitter

Kalendarz

 

Zegar

Logowanie

Rezerwy

Ostatnie spotkanie:

0:5

 

Następny mecz:

:

Czarni Jaworze II - Halny Kalna

30 kwietnia (niedziela), godz. 11:00

Kompleks Sportowy w Jaworzu

Juniorzy

Ostatnie spotkanie:

0:2

 

Następny mecz:

:

Czarni Jaworze - LKS Ligota

30 kwietnia (niedziela), godz. 16:00

Kompleks Sportowy w Jaworzu

Trampkarze

Ostatnie spotkanie:

9:4

 

Następny mecz:

:

Czarni Jaworze - Zapora Porąbka

26 kwietnia (środa), godz. 17:00

Kompleks Sportowy w Jaworzu

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 163, wczoraj: 189
ogółem: 2 957 609

statystyki szczegółowe

Top 5 strzelców


1. Maciej SKĘCZEK
 

(KS Bestwinka) - 12 goli

________________________

2. Łukasz NYCZ

 

(Pionier) - 11 goli

________________________

2. Marcin MUSZYŃSKI
 

(Pionier) - 11 goli

________________________

2. Radosław FOLEK
 

(KS Międzyrzecze) - 11 goli

________________________

3. Adam PALETA
 

(Czarni) - 10 goli

________________________

4. Adam WALICZEK 
 

(Czarni) - 9 goli

________________________

4. Maciej LUBAŃSKI
 

(Zapora P.) - 9 goli

________________________

4. Paweł MUCHA
 

(KS Bestwinka) - 9 goli

________________________

5. Mateusz CIOSEK
 

(MRKS II) - 8 goli
 

Terminarz - Jaworzańska Liga Żaków (runda jesienna

 

STRONA POŚWIĘCONA ROZGRYWKOM ---> TUTAJ

 

 

TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ – JAWORZAŃSKA LIGA ŻAKÓW – SEZON 2016/17

 

WYKAZ DRUŻYN:
 

1. Czarni Jaworze

2. Football Project Jasienica

3. KS Rudzica

4. LKS Mazańcowice

5. Orlik 2012 Czechowice-Dziedzice

6. Przełom Kaniów

7. Sokół Zabrzeg

8. Spójnia Landek

9. Trójka Czechowice-Dziedzice

10. Zamek Grodziec

11. Zapora Wapienica

 

1 kolejka – 2 września

 

ZAMEK GRODZIEC

SPÓJNIA LANDEK

1

ORLIK 2012 CZECHOWICE-DZIEDZICE

LKS MAZAŃCOWICE

2

ZAPORA WAPIENICA

PRZEŁOM KANIÓW

1

SOKÓŁ ZABRZEG

KS RUDZICA

1

CZARNI JAWORZE

TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE

2

FOOTBALL PROJECT JASIENICA

pauza

 

 

2 kolejka – 6/7 września

 

SPÓJNIA LANDEK

TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE

2

LKS MAZAŃCOWICE

CZARNI JAWORZE

2

KS RUDZICA

ORLIK 2012 CZECHOWICE-DZIEDZICE

2

PRZEŁOM KANIÓW

SOKÓŁ ZABRZEG

2

FOOTBALL PROJECT JASIENICA

ZAPORA WAPIENICA

1

ZAMEK GRODZIEC

pauza

 

 

3 kolejka – 9 września

 

ORLIK 2012 CZECHOWICE-DZIEDZICE

PRZEŁOM KANIÓW

1

ZAPORA WAPIENICA

ZAMEK GRODZIEC

1

SOKÓŁ ZABRZEG

FOOTBALL PROJECT JASIENICA

2

TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE

LKS MAZAŃCOWICE

1

CZARNI JAWORZE

KS RUDZICA

1

SPÓJNIA LANDEK

pauza

 

 

4 kolejka – 16 września

 

SPÓJNIA LANDEK

LKS MAZAŃCOWICE

2

KS RUDZICA

TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE

2

PRZEŁOM KANIÓW

CZARNI JAWORZE

2

FOOTBALL PROJECT JASIENICA

ORLIK 2012 CZECHOWICE-DZIEDZICE

przeł.

ZAMEK GRODZIEC

SOKÓŁ ZABRZEG

1

ZAPORA WAPIENICA

pauza

 

 

5 kolejka – 23 września

 

ZAPORA WAPIENICA

SPÓJNIA LANDEK

2

ORLIK 2012 CZECHOWICE-DZIEDZICE

ZAMEK GRODZIEC

 

LKS MAZAŃCOWICE

KS RUDZICA

2

CZARNI JAWORZE

FOOTBALL PROJECT JASIENICA

1

TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE

PRZEŁOM KANIÓW

1

SOKÓŁ ZABRZEG

pauza

 

 

 

6 kolejka – 30 września

 

SPÓJNIA LANDEK

KS RUDZICA

2

PRZEŁOM KANIÓW

LKS MAZAŃCOWICE

2

FOOTBALL PROJECT JASIENICA

TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE

2

ZAMEK GRODZIEC

CZARNI JAWORZE

2

ZAPORA WAPIENICA

SOKÓŁ ZABRZEG

2

ORLIK 2012 CZECHOWICE-DZIEDZICE

pauza

 

 

7 kolejka – 4-5 października

 

SOKÓŁ ZABRZEG

SPÓJNIA LANDEK

2

KS RUDZICA

PRZEŁOM KANIÓW

2

ORLIK 2012 CZECHOWICE-DZIEDZICE

ZAPORA WAPIENICA

2

TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE

ZAMEK GRODZIEC

 

LKS MAZAŃCOWICE

FOOTBALL PROJECT JASIENICA

 

CZARNI JAWORZE

pauza

 

 

8 kolejka – 7 października

 

SPÓJNIA LANDEK

PRZEŁOM KANIÓW

1

FOOTBALL PROJECT JASIENICA

KS RUDZICA

1

ZAMEK GRODZIEC

LKS MAZAŃCOWICE

2

SOKÓŁ ZABRZEG

ORLIK 2012 CZECHOWICE-DZIEDZICE

1

ZAPORA WAPIENICA

CZARNI JAWORZE

1

TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE

pauza

 

 

9 kolejka – 14 października

 

PRZEŁOM KANIÓW

FOOTBALL PROJECT JASIENICA

 

CZARNI JAWORZE

SOKÓŁ ZABRZEG

x

TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE

ZAPORA WAPIENICA

1

ORLIK 2012 CZECHOWICE-DZIEDZICE

SPÓJNIA LANDEK

 

KS RUDZICA

ZAMEK GRODZIEC

1

LKS MAZAŃCOWICE

pauza

 

 

10 kolejka – 21 października

 

SPÓJNIA LANDEK

FOOTBALL PROJECT JASIENICA

 

ZAMEK GRODZIEC

PRZEŁOM KANIÓW

 

ORLIK 2012 CZECHOWICE-DZIEDZICE

CZARNI JAWORZE

2

ZAPORA WAPIENICA

LKS MAZAŃCOWICE

 

SOKÓŁ ZABRZEG

TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE

 

KS RUDZICA

pauza

 

 

11 kolejka – 28 października

 

CZARNI JAWORZE

SPÓJNIA LANDEK

 

FOOTBALL PROJECT JASIENICA

ZAMEK GRODZIEC

 

LKS MAZAŃCOWICE

SOKÓŁ ZABRZEG

 

KS RUDZICA

ZAPORA WAPIENICA

 

TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE

ORLIK 2012 CZECHOWICE-DZIEDZICE

 

PRZEŁOM KANIÓW

pauza

 



Tabela ----> TUTAJ

 

Najbliższe spotkanie

GKS Czarni JaworzeSokół Buczkowice
GKS Czarni Jaworze   Sokół Buczkowice
2017-04-29, 15:00:00

Kompleks Sportowy w Jaworzu Pierwszy mecz: 3:0

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20
GKS Czarni Jaworze - KS Bestwinka
KS Bystra - Pionier Pisarzowice
Soła Kobiernice - Iskra Rybarzowice
Zapora Porąbka - Zapora Wapienica
LKS Mazańcowice - Przełom Kaniów
Sokół Buczkowice - KS Międzyrzecze
Beskid Godziszka - MRKS Czechowice - Dziedzice II

Ostatnie spotkanie

GKS Czarni JaworzeKS Bystra
GKS Czarni Jaworze 5:0 KS Bystra
2017-04-08, 14:00:00
Kompleks Sportowy w Jaworzu Pierwszy mecz: 5:0
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Przełom Kaniów GKS Czarni Jaworze
Zapora Wapienica Soła Kobiernice
Pionier Pisarzowice Beskid Godziszka
MRKS Czechowice - Dziedzice II Zapora Porąbka
KS Bestwinka Sokół Buczkowice
Iskra Rybarzowice 3:1 LKS Mazańcowice
KS Międzyrzecze KS Bystra

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Kalendarium

26

04-2017

środa

2. kolejka V ligi trampkarzy: GKS Czarni Jaworze U15 - Zapora Porąbka U15 - 17:00

27

04-2017

czwartek

28

04-2017

piątek

29

04-2017

sobota

18. kolejka Bielskiej Klasy A: GKS Czarni Jaworze - Sokół Buczkowice - 15:00

3. kolejka V ligi trampkarzy: Wilamowiczanka Wilamowice U15 - GKS Czarni Jaworze U15 - 10:00

30

04-2017

niedziela

44 urodziny obchodzi Janusz Gucwa

18. kolejka Bielskiej Klasy B: GKS Czarni Jaworze II - Halny Kalna - 11:00

12. kolejka III ligi juniorów: GKS Czarni Jaworze U19 - LKS Ligota U19 - 16:00

01

05-2017

pon.

Święto Pracy

02

05-2017

wtorek

11. kolejka III ligi juniorów: LKS Czaniec U19 - GKS Czarni Jaworze U19 - 18:00

Informacja

Publikowane
komentarze są
prywatnymi
opiniami
użytkowników portalu.
My jako strona
nie ponosimy
odpowiedzialności
za treść opinii
komentujących.
Masz prawo
komentować,
wyrażać swoją opinię
oraz dyskutować
i nie zgadzać się
z czyjąś opinią.
Nie masz natomiast
prawa używać
wulgaryzmów
oraz obrażać
innych osób.
Takie komentarze
będą w trybie
natychmiastowym
usuwane!

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kontakty

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.